Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Discutii Generale
  • mocca

  • Mesaje scrise: 512
  • Locatie: Iasi
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 14 Oct 2007

  • Mesaj Privat


Asta trebuie pus la zid si impuscat....un nemernic din asta omoara oameni nevinovati
Skip ads

  • Cipiotul

  • Mesaje scrise: 2,753
  • Locatie: Iasi
  • Masina: Astra 2000 Y20DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 30 Dec 2008

  • Mesaj Privat
trebuia sa suni la politie ... in prima localitate (s-au din cea mai apropiata locaitate) v-ar fi putut ajunge un echipaj sa-l linisteasca pe-ala ...
tembel tare ...
  • kapp

  • Mesaje scrise: 361
  • Locatie:
  • Masina: Astra 2000 y20dth
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 18 Apr 2006

  • Mesaj Privat
Cipiotul a scris:trebuia sa suni la politie ...

Exact. am stat de curiozitate si m am uitat la tot filmul sa vad daca se pomeneste ceva de politie si nimic. la noi glume si smekerie..Spirit civic ceva de genul nimic.
Eram in America si un preten de al meu dupa ce nu mai condusese de mult timp si a luat masina. Si mergea mai aiurea, si cutie automata si nu era invatat.Dupa nu stiu cat timp, echipaj de politie oprit special, motivand ca au avut o plangere ca soferul mergea haotic.
  • Ady_cretzu

  • Mesaje scrise: 234
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2006 Z19TD
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 08 Mai 2008

  • Mesaj Privat
Mai grav e ca, cei care filmeaza sau vad clar asa specimene, nu iau masuri! Din partea mea, atat ala beat cat si pustii care filmaza sunt pe aceeasi lungime de unda, adica inconstienti, prostie cat cuprinde s.a.m.d.
Ce asteapta? Poate filmeaza un impact frontal nu? Daca asa se distreaza tipa care filmeaza, asta dovedeste gradul ei de inteligenta. Cata inconstienta si...
Skip ads

  • gaby-h

  • Mesaje scrise: 52
  • Locatie: Bihor
  • Masina: Astra 2005 1.7cdti
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 18 Nov 2008

  • Mesaj Privat
daca venea pe contrasens si intra in tine ?.suna frate la politie ee GRATIS frate nu mai sta si te minuna cum merge aiurea pe drum ca dac intra in vreo unu si-l omora il aveai tu pe constiinta ca nu ai sunat si cu un simplu telefon pute-ai sa impiedici o tragedie.
  • mocca

  • Mesaje scrise: 512
  • Locatie: Iasi
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 14 Oct 2007

  • Mesaj Privat
Cipiotul a scris:trebuia sa suni la politie ... in prima localitate (s-au din cea mai apropiata locaitate) v-ar fi putut ajunge un echipaj sa-l linisteasca pe-ala ...
tembel tare ...


gaby-h a scris:daca venea pe contrasens si intra in tine ?.suna frate la politie ee GRATIS frate nu mai sta si te minuna cum merge aiurea pe drum ca dac intra in vreo unu si-l omora il aveai tu pe constiinta ca nu ai sunat si cu un simplu telefon pute-ai sa impiedici o tragedie.


Filmul e luat de pe youtube nu am condus eu / nu am filmat eu
Daca eram eu la volan probabil ca as fi sunat, caci acel individ putea sa omoare pe cineva nevinovat

Numai bine
  • biela-manivela

  • Mesaje scrise: 2,912
  • Locatie: Ialomita
  • Masina: Vectra 2003 Z18XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 25 Nov 2007

  • Mesaj Privat
Cand eram incepator, un asemena specimen, dar care conducea un tir a scos in decor un autoturism de teren care s-a infipt intr-un perete de zapada de 1 m inaltime. Si acum regret ca nu am sunat la politie, dar atunci eram asa de socat incat nu stiam ce sa fac. Am mers in spatele lui cca 20 km pana cand el a facut dreapta, iar eu stanga.
  • Bogeyman

  • Mesaje scrise: 235
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Ascona 1985
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 25 Mai 2007

  • Mesaj Privat
Meserie, tata. Ce misto, hai sa-l filmam sa ne distram si noi, poate prindem un accident in direct. Cretini, si nu ma refer la sofer, ca p-ala atat il duce mintea si probabil c-o s-o pateasca mai devreme sau mai tarziu.
Skip ads

  • Ghimpe200

  • Mesaje scrise: 236
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Vectra 2001 Y20DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 22 Feb 2008

  • Mesaj Privat
eu zic ca atunci cand nu mai te tin telescoapele...nu te urci sa te proptesti de volan gandindu-te ca nu e problem...volanul trebuie sa fie tinut nu sa te tina pe tine...cat despre cei care au filmat....no comment...probabil asta a fost prima reactie...si dupa cum a-ti vazut nu numai a lor...ci si a celorlalti participanti la trafic...in special cei in care era sa intre!Pai daca pateam asa ceva...sa merg normal eu si ala sa iasa spre mine..intorceam dupa el automat sa vad dak e sonat...si daca nu ar fi sa isi ia ce i se cuvine...
  • dodo_13

  • Mesaje scrise: 4,545
  • Locatie: Iasi
  • Masina: Astra 2008 Z19DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 11 Apr 2005

  • Mesaj Privat
Niste prosti astia care filmeaza... Dupa cate stiu, esti obligat sa suni la politie. Dar ce ne mira, ala de la iRealitatea a mers pe contrasens vreo 10km si nu a sunat nimeni la politie (declaratia oficiala a politiei).

P.S. Bineinteles, apar si manelele pe final...
  • ovidiutm

  • Mesaje scrise: 3,502
  • Locatie: Timis
  • Masina: Astra 1992 C14NZ
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 28 Jun 2007

  • Mesaj Privat
Dupa circa 30 secunde de filmare era clar... mana se ducea automat spre telefon daca eu eram in spatele imbecilului. Sincer, nu merita depasit si iertat... ce, am ajuns sa imi fie frica sa depasesc? Daca veneam eu/tu/voi din contrasens si ma scotea de pe asfalt?
  • KlubbHead

  • Mesaje scrise: 352
  • Locatie: Timis
  • Masina: Vectra 1998 MARE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 08 Jan 2008

  • Mesaj Privat
nu mai e videoclipul.. cum fac si eu sa il vad?
Skip ads

  • Cipiotul

  • Mesaje scrise: 2,753
  • Locatie: Iasi
  • Masina: Astra 2000 Y20DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 30 Dec 2008

  • Mesaj Privat
This video has been removed by the user.


no comment.
nu prea mai ai cum sa-l vezi ... doar daca dai de cel ce l-a postat Smile
  • zafirul

  • Mesaje scrise: 1,444
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Zafira 2001 Z18XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 22 Apr 2004

  • Mesaj Privat
dodo_13 a scris:Niste prosti astia care filmeaza... Dupa cate stiu, esti obligat sa suni la politie. Dar ce ne mira, ala de la iRealitatea a mers pe contrasens vreo 10km si nu a sunat nimeni la politie (declaratia oficiala a politiei).

P.S. Bineinteles, apar si manelele pe final...

dodo, am sunat eu de citeva ori fiind pe dn1. Am semnalat ( mi-e scirba de "turnatorie" insa asta nu cred ca se incadreaza acolo) comportamentul unor nebuni (fara nicio exagerare); de fiecare data treaba se intimpla pe sensul catre Buc..
HA?
crezi ca l-am vazut pe nebun/nebuni oprit de politie la 15-20 km mai incolo?
Textele pe care le auzeam la 112 erau identice cu alea de la serviciul tehnic de la internet... s-a notat! ne ocupam.... iar netul nu mergea inca vreo saptamina dupa asta..
  • mocca

  • Mesaje scrise: 512
  • Locatie: Iasi
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 14 Oct 2007

  • Mesaj Privat
Filmul se mai poate viziona la urmatoarele adrese :

http://www.videonews.ro/public/4288
http://www.220.ro/J30fNX0Nz1/Un-Nenorocit-Pe-DN1-Mort-De-Beat.html
http://fbx.ro/v/2vnilfydldy9hacl
http://stirileprotv.ro/bin/front.php?media_id=60224447&section_id=18
  • ovidiutm

  • Mesaje scrise: 3,502
  • Locatie: Timis
  • Masina: Astra 1992 C14NZ
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 28 Jun 2007

  • Mesaj Privat
Multumim, mocca.
  • deleted-5946

  • Mesaje scrise: 1,737
  • Locatie:
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 13 Mai 2007

  • Mesaj Privat
Poate nu era beat era doar => http://www.daciaclub.ro/Con...rpuit-t92793.html

Very Happy
  • indy

  • Mesaje scrise: 1,093
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2007 Z17DTL
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 22 Feb 2007

  • Mesaj Privat
mda...cam asta e romanica...astia sunt si romanasii....
  • io's

  • Mesaje scrise: 3
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 03 Jan 2009

  • Mesaj Privat
mocca a scris:

Asta trebuie pus la zid si impuscat....un nemernic din asta omoara oameni nevinovati


"This video has been removed by the user"

Sad
  • Tzepozzz

  • Mesaje scrise: 795
  • Locatie: Prahova
  • Masina: Astra 2001 Y 17DT
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 06 Sep 2007

  • Mesaj Privat
vladf a scris:Poate nu era beat era doar => http://www.daciaclub.ro/Con...rpuit-t92793.html

Very Happy


"Daca vad pe unul care merge serpuit, incep sa serpuiesc si eu exact la fel. Serpuiesc exact pe aceeasi lungime de unda, cu aceeasi amplitudine, insa cu un mic defazaj.

Am constatat ca in felul asta pot sa-l depasesc fara probleme mergind serpuit.

Daca sint nervos dupa depasire atunci incep sa serpuiesc mai rapid, ca sa nu ma poata depasi nici el, in stil serpuit.

Ehei, daca ati incerca macar sa mergeti serpuit, ati vedea ca este pur si simplu altceva.

Ma gindesc sa imi fac un sticker: "Nu imi place sa merg drept! Merg serpuit in stil de rock'n'roll!"
citat din link-ul de mai sus...comentariile sunt de prisos
Skip ads

  1. Home
  2. Discutii Generale

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR