Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Probleme Tehnice
  • dorudns

  • Mesaje scrise: 0
  • Locatie: Constanta
  • Masina: Zafira 2005
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 15 Jan 2009

  • Mesaj Privat
sal baieti ! Am citit mai sus.......si eu am patit acelasi lucru (cand treceam peste acele denivelari) facea masina f urat,iti da senzatia ca sant duse amortizoarele...am fost pe la mecanici,care mai de care mai praf...unu ca n are nimic,unu ca posibil sa fie din amortizoare,toti numai pareri nici unul nu mi a zis ceva concret.M am enervat(pe banii mei) si am zis sa schimb amortizoarele,zis si facut...le am luat si spre mecanic am auzit ca daca schimb amortizoarele ar fi bine sa schimb si flansele si rulmentii!ce sa mai,daca am intrat in hora am zis sa joc pana la capat....le am luat si pastea!le am schimbat si la probe........la fel facea!am innebunit!sa intru cu ea in copac ! dupa care am zis sa schimb si BUCSILE de la BARA STABILIZATOARE.....ASTA A FOST BELEAUA! si uite asa mi am schimbat telescoapele pe fata DEGEABA(1000 lei) ....dar ma bucur ca asa am vrut eu,dar ma gandesc ca daca ma punea vre un parlit de mecanic !(sa nu le dai foc la garaj?!?)
  • cristitelefoane

  • Mesaje scrise: 22
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Vectra 2004 Y22DTR
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 01 Jan 2008

  • Mesaj Privat
bine ca ai descoperit problema bafta in continuare cat au costat bucsele pt bara stabilizatoare?
  • cristitelefoane

  • Mesaje scrise: 22
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Vectra 2004 Y22DTR
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 01 Jan 2008

  • Mesaj Privat
ai uita sa spui ce opel este si motorizarea
Skip ads

  1. Home
  2. Probleme Tehnice

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR