Parola noua?

lucfelice a scris: neatza
caut o conducta AC pentru Opel Astra H motor Z17DTH, 2005
mecanicul mi-a zis codul: 6850302

salut
din pacate nu am momentan pe stoc dar pot sa-ti aduc noua originala GM la 955 ron
numai bine
stoicaaurelian a scris:
ToniStorm a scris:
stoicaaurelian a scris: sal,ai mid pentru fromtera b 2001 sau astrag 2001? la ce pret second

salut
pe spatele displayului are un cod si un indicativ din doua cifre
m-ar ajuta mult daca ai putea sa mi le dai
numai bine

pe spatele diplayului scrie gm 097178316 siemens 5wk7461 mufa are 32 pini,multumesc

Aceasta poza a fost micsorata

salut
din pacate nu am momentan pe stoc
numai bine
magic a scris: salut,
vreau si eu 4 buc. jante aliaj pe 14 pentru cauciuc tip 175/65/R14.daca ai un pret informativ?

salut
pentru ce masina ai nevoie de jante
anaconda a scris: ma intereseaza stopuri false pentru opel vectra A

salut
am pe stoc second la 80 lei
numai bine
compresor clima...ptr astra g y20dth?
danieel a scris:
ToniStorm a scris: Buna tuturor,

Numele meu este Toni si reprezint magazinul de piese Opel, Tonistorm, axat exclusiv pe comercializarea pieselor Opel noi si second hand.

Din 2001, magazinul pe care-l conduc, ofera toata gama de piese Opel. Piesele pe care le ofer prin magazinul deschis in judetul Mures, sunt importate direct de la Opel Germania, fara intermediari, de aceea preturile sunt excelente, lucru de care va ve-ti convinge.
Oferta de piese din stoc este una foarte mare, atat noi cat si second hand, de aceea va putem oferi la un interval de timp foarte scurt, multe repere (caroserie, mecanice, electrice, etc).

Jante pe 16" aliaj originale vectra C ai?
Cred ca sunteti de acord cu noi si anume ca, in calitate de clientii, va doriti ca pretul pieselor sa fie excelent, seriozitatea nostra prezenta zi de zi, calitatea produselor sa fie maxima si timpul de livrare cat mai scurt.
Daca va doriti aceste lucruri dati-ne o sansa sa va demonstram.

Contactati-ne cu incredere.

Toni
[email protected]
+40 722 396 039
+40 742 372 566
+40 265 255 850
Loc Corunca nr.21b
Jud Mures

Jante pe 16" aliaj originale vectra C ai?

salut
am pe stoc de 16 cu 5 spite originale GM la 1000 ron
numai bine
denisCT a scris: Coletul cu pasla capota a plecat spre Constanta? Prin ce curier?

salut
l-am trimis cu fan curier si luni ar trebui sa ajunga
numai bine
nila04rrw a scris: salut. ma intereseaza si pe mine daca ai punte diode si releu incarcare pt alternator Bosch 14v-120Ah (are 2 coduri) 0 123 510 163 si 90 356 665. respect.

salut
daca te rog te mai uiti odata la codul de bosch de pe alternator pentru ca ceva e gresit
GicaOpel a scris: @ToniStorn. Am nevoie de duza spalator acea chestie care se afla prinsa pe bara .Am instalatia completa numai ca cineva a dat cu spatele si mi la rupt.acum am siguranta de la spalat faruri scoasa sa nu arunce apa aiurea. Am observat ca putine astra G au .(se vede la avatar)
O zi buna!

salut
pot sa-ti aduc original GM la 130 ron
numai bine
ToniStorm a scris:
nila04rrw a scris: salut. ma intereseaza si pe mine daca ai punte diode si releu incarcare pt alternator Bosch 14v-120Ah (are 2 coduri) 0 123 510 163 si 90 356 665. respect.

salut
daca te rog te mai uiti odata la codul de bosch de pe alternator pentru ca ceva e gresit

e posibil ca in loc de 163 sa fie 063 e cam stearsa seria. scuze.
ToniStorm a scris:
denisCT a scris: Coletul cu pasla capota a plecat spre Constanta? Prin ce curier?

salut
l-am trimis cu fan curier si luni ar trebui sa ajunga
numai bine

Ajuns, montat, multumit Smile
ToniStorm a scris:
GicaOpel a scris: @ToniStorn. Am nevoie de duza spalator acea chestie care se afla prinsa pe bara .Am instalatia completa numai ca cineva a dat cu spatele si mi la rupt.acum am siguranta de la spalat faruri scoasa sa nu arunce apa aiurea. Am observat ca putine astra G au .(se vede la avatar)
O zi buna!

salut
pot sa-ti aduc original GM la 130 ron
numai bine

Am daca vrei neagra noua original GM 100 lei sau vopsita sh (dar nu e la culoarea ta) 80 ron
Salut,

Ma intereseaza si pe mine SH - oglinda cu tot cu carcasa dreapta pentru Opel Corsa C din 2000.
Oglinda este simpla, nu e nici electrica nici incalzita
GGabiG a scris: compresor clima...ptr astra g y20dth?

salut
din pacate nu am momentam pe stoc
numai bine
@ToniStorm si Nivel 1
va multumesc ,mai astept (criza!)
numai de bine!
nila04rrw a scris:
ToniStorm a scris:

salut

e posibil ca in loc de 163 sa fie 063 e cam stearsa seria. scuze.

salut
pot sa-ti aduc pe licenta
punte de diode 676 ron
releu de incarcare 34 ron
numai bine
Emanuel2222 a scris: Salut,

Ma intereseaza si pe mine SH - oglinda cu tot cu carcasa dreapta pentru Opel Corsa C din 2000.
Oglinda este simpla, nu e nici electrica nici incalzita

salut
din pacate nu am momentan pe stoc
numai bine
motor y20 dth e opel vectra hatchback din 2000 urmatoarele piese:far stanga,pompa apa,egr,radiator aer conditionat
salut niste stopur false opel vectra A?
OK,cum facem poti sa mi le trimiti prin fan curier?ce vreau sa te intreb,in ce stare sunt?si sunt pe fumuriu sau clare?