Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Discutii Generale
  • mocca

  • Mesaje scrise: 512
  • Locatie: Iasi
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 14 Oct 2007

  • Mesaj Privat
A facut cineva comanda de RCA de pe site-ul asta http://www.asigurari-rca.com
pare cam suspicios
  • Bunicu

  • Mesaje scrise: 2,223
  • Locatie: Ialomita
  • Masina: Astra 2003 Y20DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 11 Dec 2008

  • Mesaj Privat
eu fac de doi ani. de fapt este o firma de consultanta si cauta pentru tine cea mai ieftina oferta.Tu alegi firma apoi ei iti fac asigurarea,iti trimit o copie scanata pe mail sa le confirmi daca toate datele sunt corecte. Dupa ce ai confirmat, ei ti-o trimit cu posta rapida iar tu achiti la curier. Eu mi-am facut de doua ori la masina si o data asigurare de viata si sanatate pentru calatorie in strainatate. In mai imi expira rca-ul si il voi face tot la ei (OTP era cel mai ieftin, 1/2 din celelalte companii)
stima
  • mocca

  • Mesaje scrise: 512
  • Locatie: Iasi
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 14 Oct 2007

  • Mesaj Privat
invest20042001 a scris:eu fac de doi ani. de fapt este o firma de consultanta si cauta pentru tine cea mai ieftina oferta.Tu alegi firma apoi ei iti fac asigurarea,iti trimit o copie scanata pe mail sa le confirmi daca toate datele sunt corecte. Dupa ce ai confirmat, ei ti-o trimit cu posta rapida iar tu achiti la curier. Eu mi-am facut de doua ori la masina si o data asigurare de viata si sanatate pentru calatorie in strainatate. In mai imi expira rca-ul si il voi face tot la ei (OTP era cel mai ieftin, 1/2 din celelalte companii)
stima


Pentru masina mai e doar 148 lei pe 6 luni de zile...iar pe alte site-uri nu am gasit mai ieftin de 220lei ..iar in formularul care se completeaza trebuie scrise numai: nume,prenume,email,tara,telefon,capictatea cilindrica.....nu se scriu numar inmatriculare,serie sasiu ? Preturile sunt actualizate la zi ? in cat timp ti-a venit asigurarea acasa ?

Multumesc...o zi buna
  • Bunicu

  • Mesaje scrise: 2,223
  • Locatie: Ialomita
  • Masina: Astra 2003 Y20DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 11 Dec 2008

  • Mesaj Privat
te suna ei si iti cer celelalte date.
Skip ads

  1. Home
  2. Discutii Generale

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR