Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Probleme Tehnice
  • ADRYAN-YGA

  • Mesaje scrise: 50
  • Locatie: Gorj
  • Masina: Vectra 2002 Y2.0DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 22 Feb 2009

  • Mesaj Privat
A m o vectra c 2.0dti 101 cp iar de ceva vreme a inceput sa trepideze toata de cum trece de 1500 de turatii. Poate sa fie din cauza ambreiajului kre a inceput sa patineze knd ma dau mai serios la ea,si kre scoate un zgomot ciudat knd apas pedala km pana unde prinde el,un fel de zanganit.Dak stiti ceva lasa-ti um msj. Va multumesc mult de tot.
  • deleted-5277

  • Mesaje scrise: 440
  • Locatie:
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 18 Mar 2007

  • Mesaj Privat
volanta e prinsa de niste arcuri fata de ax sa nu vibreze, probabil s-au uzat si acum se invarte oarecum aiurea. E destul de probabil avand in vedere ca s-a dus si ambreiajul, e si cea mai scumpa din tot kitul Smile
  • ADRYAN-YGA

  • Mesaje scrise: 50
  • Locatie: Gorj
  • Masina: Vectra 2002 Y2.0DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 22 Feb 2009

  • Mesaj Privat
Sti vreun pret ceva la tot kitul? da dak as lua de la dezmembrari tot kitul de pe un vauxhall cu vreo 50000 la bord crezi k ar avea ceva?
mi-l pun tot baietii de acolo.
  • deleted-5277

  • Mesaje scrise: 440
  • Locatie:
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 18 Mar 2007

  • Mesaj Privat
parca 1750 lei placa discul si rulmentul, volanta probabil inca vreo 1200 si nu sunt preturi de GM

la 50 000 e super ok, poti verifica totusi cat de mult sunt tocite nervurile la disc, ar trebui sa fie foarte putin.
Cu montajul e chinul de pe lume (demontat cadru motor, caseta directie, cutie, roti, etc), daca ti-l asigura tot ei e perfect.
  • ADRYAN-YGA

  • Mesaje scrise: 50
  • Locatie: Gorj
  • Masina: Vectra 2002 Y2.0DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 22 Feb 2009

  • Mesaj Privat
da mi-l monteaza tot ei pt k am mai luat amortizoarele de la ei si mi le-au pus.km scump kitul nou.eu am gasit aici la 8 mil disc,rulment si placa,si ink 8 volanta.Da mai bine le iau de la dezmembrari cu 6mil p toate si sunt si de la mama lor(originale).mersi mult pt ajutor.
Skip ads

  1. Home
  2. Probleme Tehnice

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR