Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Discutii Generale
  • rainbow19

  • Mesaje scrise: 18
  • Locatie: Prahova
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 27 Feb 2010

  • Mesaj Privat
Salutare,

Azi, fiind in satul X, urcam o panta de 10%, cand in fata calea ferata, fara nici un semn de avertizare (in stanga si dreapta camp cu stiuleti de porumb destul de inalti, deci nicio posibilitate de a vedea ceva). Am luat sinele din plin cu o viteza de 80-90 km/h.
Masina nu are momentan niciun simptom.

Credeti ca e posibil sa fie afectata vreo componenta la ea (suspensii, directie, etc) ?

MS.
  • D_M_G

  • Mesaje scrise: 2,274
  • Locatie: Alta tara
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 13 Feb 2009

  • Mesaj Privat
Zi mersi ca nu trecea trenul! In rest vezi ce anomalii simti la volan...noi nu aven de unde sa stim cat de dur ai luat sinele si ce probleme ti-au creat la masina! Nu dam cu bobii... Smile O verificare la service si aflii daca e ceva nasolit...
Probabil satul asta "X", este intre Ploiesti si Darmanesti pe Ploiesti-Targoviste...!
L.E.
Mosu cunoaste toate catunele din PH:)...am trecut de nenumarate ori peste calea aia ferata....de 2 ori m-am dat jos sa ma asigur ca nu vine nimic! Aia de la CF sunt cretini cu adevarat! Deci mare atentie! Am zis bine ca trebuie sa multumesti ca nu venea "vaca neagra"....dupa cum cred ca ai constatat...nu este parasita linia...se circula pe ea!


Ultima modificare facuta de D_M_G la Dum 24 Jul, 2011 11:49 pm, modificat de 3 ori in total
  • rainbow19

  • Mesaje scrise: 18
  • Locatie: Prahova
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 27 Feb 2010

  • Mesaj Privat
Bingo, chiar ala e satul Very Happy, se pare ca e dedtul de cunoscut.... o sa am revizia in curand si ii rog pe baieti sa-mi verifice tot...
  • rainbow19

  • Mesaje scrise: 18
  • Locatie: Prahova
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 27 Feb 2010

  • Mesaj Privat
Niste idioti...ptr unul ca mine care merge pentru prima oara prin zona aia in anotimpul asta...greu de vazut ca acolo e cale ferata, si e imposibil sa nu bagi viteza mare pe astfel de drum...sa vad acum daca e masina teafara, desi in prima instanta asa pare.

Ms de raspuns!
Skip ads

  1. Home
  2. Discutii Generale

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR