Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Discutii Generale
  • indy

  • Mesaje scrise: 1,093
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2007 Z17DTL
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 22 Feb 2007

  • Mesaj Privat
mishu_b a scris:...
Cat despre bodyguards - nu e nevoi atat timp cat nu umbli cu cash la tine!


E nominal biletul? ca nu mai stiu de cand n-am mai jucat Very Happy
Skip ads

  • mishu_b

  • Mesaje scrise: 1,669
  • Locatie: Prahova
  • Masina: Astra 2000 Y20DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 16 Jul 2007

  • Mesaj Privat
...
biletul nu ...

dar nimeni nu stie cat ai castigat pana nu primesti CEC-ul ... acela e nominal si ridici banii impreuna cu un act de identitate care in prealabil a fost prezentat cand primesti CEC-ul la ALN.


bafta
  • mark

  • Mesaje scrise: 1,429
  • Locatie: Alta tara
  • Masina: Vectra 1999 X20XEV
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 19 Jan 2008

  • Mesaj Privat
http://stirileprotv.ro/stir...i-de-interne.html
  • G_S_C

  • Mesaje scrise: 817
  • Locatie: Prahova
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 26 Jun 2006

  • Mesaj Privat
Ma bucur ca nu se trezesc niciodata! ei (unii dintre romani ) sunt o parte din cei ce ingrasa mafiotii, cotizand la loto!!! abia asteapta sa va masacreze; n-am vazut natie mai credula ca romanu'.
Credeti ca a castigat cineva premiul ala mare?
Astia-s doar cei pusi de ei, sa arate tarii ca e un castigator...

AMIN

A, scuze, editez postul asta, am uitat sa precizez: la ctg a 2-a si a 3-a se vor lua banii, de a I-a vb , si sigur e ca grosul se duce la ''ei''. Mr. Green

PS: Presedinta care a fost la loto ''stapana'' , e pe B1TV, la nasu, si e de-un tupeu fara margini si de-o impertinenta crasa! (asta e opinia mea) Mr. Green


Ultima modificare facuta de G_S_C la Mar 09 Jun, 2009 11:38 pm, modificat de 3 ori in total
Skip ads

  • mishu_b

  • Mesaje scrise: 1,669
  • Locatie: Prahova
  • Masina: Astra 2000 Y20DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 16 Jul 2007

  • Mesaj Privat
...
pe mine chiar nu ma intereseza cine a castigat ...
atat timp cat eu mai si castig (si crede-ma ca la categoria a II-a se castiga destul de bine) - voi juca

sistemul e la fel si in alte tari (ma refer la masinaria de extras bile) - si cred ca peste tot e acelasi sistem cu atragerea fondurilor - cu cat e premiu mai mare cu atat "spera" sa joace mai multi ... macar o simpla.

iti pot spune ca acum 2 ani in Austria a fost report aproape 1 an - se prea poate sa fie si acolo aceeasi manarie ca si la noi, dar cu toate astea lumea joaca ...

fiecare face ce vrea cu banutii lui munciti mai mult sau mai putin cu sudoarea mintii.

bafta
  • dumitru florin

  • Mesaje scrise: 745
  • Locatie: Alta tara
  • Masina: Vectra 2004 Y22DTR
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 11 Jul 2008

  • Mesaj Privat
Credeti ca a castigat cineva premiul ala mare?

Eu stiu ca traim intr-o tara de hoti....dar asta nu inseamna ca totul esto o facatura....
  • Gabi.B.HD

  • Mesaje scrise: 3,439
  • Locatie: Hunedoara
  • Masina: Astra 2011 A16XER
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 15 Mai 2007

  • Mesaj Privat
Aseara la "Nasul" s-au discutat coincidentele de la loterie si erau doar vreo 7. Printre ele era si una legata de acordarea marilor premii in zile de alegeri sau dupa fix 13 reportari.
Fosta doamna director la loterie a incercat sa apere institutia vorbind mult, tare si pe langa subiect dar se cunostea in vocea ei faptul ca era suparata datorita demisiei ºi a lasat fara explicatii multe supozitii lansate de ziaristi ceea ce parea revansa pentru concediere.
  • Astra X16XEL

  • Mesaje scrise: 537
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 1995
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 06 Mar 2009

  • Mesaj Privat
Sunt 13.983.816 variante posibile la loto 6/49. Cat de complicat crezi ca este sa faci o interogare in baza de date sa aflii variantele care nu s-au jucat si apoi sa extragi acele numere din urna? Ar fi nevoie doar de un cip in fiecare bila si de un senzor care sa detecteze bilele care trebuiesc extrase. Informatia din cip nu cantareste..asa ca testul cu cantarul trece de fiecare data.
Eu ma mir ca n-au iesit numerele de paste. Rolling Eyes
Skip ads

  • Gabi.B.HD

  • Mesaje scrise: 3,439
  • Locatie: Hunedoara
  • Masina: Astra 2011 A16XER
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 15 Mai 2007

  • Mesaj Privat
Programul care sa contorizeze variantele si sa extraga variantele nejucate poate fi facut in 5-10 minute, chiar si in anticul turbo-pascal. Modalitatea de extragere a unei anumite combinatii era partea mai grea a problemei dar a fost deja explicata de @G_S_C asa ca nu ramane decat sa speram ca avem norocul sa jucam o varianta simpla ce nu a mai fost aleasa de nimeni si sa nu existe nici macar o varianta necastigatoare.

P.S. Acum mi-am amintit o alta coincidenta: marile poturi au fost acordate variantelor unice in sensul ca nu au trebuit impartite intre 2 castigatori.
  • mishu_b

  • Mesaje scrise: 1,669
  • Locatie: Prahova
  • Masina: Astra 2000 Y20DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 16 Jul 2007

  • Mesaj Privat
Bandi a scris:Programul care sa contorizeze variantele si sa extraga variantele nejucate poate fi facut in 5-10 minute, chiar si in anticul turbo-pascal. Modalitatea de extragere a unei anumite combinatii era partea mai grea a problemei dar a fost deja explicata de @G_S_C asa ca nu ramane decat sa speram ca avem norocul sa jucam o varianta simpla ce nu a mai fost aleasa de nimeni si sa nu existe nici macar o varianta necastigatoare.

P.S. Acum mi-am amintit o alta coincidenta: marile poturi au fost acordate variantelor unice in sensul ca nu au trebuit impartite intre 2 castigatori.


da-mi voie sa te contrazic la ultima afirmatie: penultimul castig s-a impartit la 2 ... si au mai fost cazuri cand s-a impartit marele premiu chiar si la trei. Daca vrei mergi pe www.loto.ro, arhiva si vei gasi acolo cand s-a dat la mai multi marele premiu.

bafta
  • DragoiDaniel

  • Mesaje scrise: 51
  • Locatie: Prahova
  • Masina: Astra 2013 Z17DTE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 13 Oct 2008

  • Mesaj Privat
Sfatul meu e sa va apucati de pariuri sportive.de acolo sa "mananca" cel mai bine si cel mai des.
Loto e o mare vrajeala Razz

Bafta Tuturor in continuare !
  • dumitru florin

  • Mesaje scrise: 745
  • Locatie: Alta tara
  • Masina: Vectra 2004 Y22DTR
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 11 Jul 2008

  • Mesaj Privat
Acolo se mai castiga si cu ajutorul jucatorilor de fotbal.....cei care mai joaca la pariuri...
Skip ads

  • liberlamare

  • Mesaje scrise: 3,539
  • Locatie: Cluj
  • Masina: Zafira 2006 1.9 DT
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 23 Mai 2007

  • Mesaj Privat
DragoiDaniel a scris:Sfatul meu e sa va apucati de pariuri sportive.de acolo sa "mananca" cel mai bine si cel mai des.
Loto e o mare vrajeala Razz

Bafta Tuturor in continuare !

nu e vrajeala, e chiar prosteala, face si statul un ban cinstit de pe urma celor ce doresc sa castige bani nemunciti.
  • dumitru florin

  • Mesaje scrise: 745
  • Locatie: Alta tara
  • Masina: Vectra 2004 Y22DTR
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 11 Jul 2008

  • Mesaj Privat
of topic:imi place numele...liberlamare...super tare Very Happy
ti-a placut foarte tare melodia fetelor de la Andree... Cool
  • liberlamare

  • Mesaje scrise: 3,539
  • Locatie: Cluj
  • Masina: Zafira 2006 1.9 DT
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 23 Mai 2007

  • Mesaj Privat
dumitru florin a scris:of topic:imi place numele...liberlamare...super tare Very Happy
ti-a placut foarte tare melodia fetelor de la Andree... Cool

da, de atunci am si ID-ul 1998.
  • dumitru florin

  • Mesaje scrise: 745
  • Locatie: Alta tara
  • Masina: Vectra 2004 Y22DTR
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 11 Jul 2008

  • Mesaj Privat
Deci am ghicit...gata cu of topicul Cool
  • Eugen Ripanu

  • Mesaje scrise: 54
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 1992 C16NZ
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 27 Jan 2009

  • Mesaj Privat
Pentru a lua banii oamenilor destepti s-a inventat bursa.Pentru ceilalti.e suficient sistemul loto.Mult noroc.
  • dumitru florin

  • Mesaje scrise: 745
  • Locatie: Alta tara
  • Masina: Vectra 2004 Y22DTR
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 11 Jul 2008

  • Mesaj Privat
Adica pt fraieri... Very Happy nu cred ca este chiar asa...macar la cat.2 si 3....se mai castiga
  • DJINN

  • Mesaje scrise: 399
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2005 z17dth
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 22 Aug 2007

  • Mesaj Privat
se castiga, a castigat un vecin saptamana trecuta la a 3-a, 647 ron
  • indy

  • Mesaje scrise: 1,093
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2007 Z17DTL
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 22 Feb 2007

  • Mesaj Privat
DragoiDaniel a scris:Sfatul meu e sa va apucati de pariuri sportive.de acolo sa "mananca" cel mai bine si cel mai des.
Loto e o mare vrajeala Razz

Bafta Tuturor in continuare !



aaaa, siguuur, ca in fotbal nu se fac manarii....delooooc...sau chiar in alte sporturi....Very HappyVery Happy
Skip ads

  1. Home
  2. Discutii Generale

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR