Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Discutii Generale
  • mishu_b

  • Mesaje scrise: 1,669
  • Locatie: Prahova
  • Masina: Astra 2000 Y20DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 16 Jul 2007

  • Mesaj Privat
...
fiecare face ce vrea si cum vreau ...
ca sa va ma dau un exemplu: am luat in week-endul trecut la loto (noroc 305RON) ...
dupa ce ridic banutii pun aici un scan cu factura.

si asta nu e primul castig cum am mai spus.

cat despre pariurile sportive .... ohoho sa traiasca ca exista ... iar daca Barcelona, Real, MU, Inter si asa mai departe fac smecherii in campionat si UCL!? e bine, pentru ca joc si "surprize" - dar nu prea se intampla Sad.

bafta
Skip ads

  • Eugen Ripanu

  • Mesaje scrise: 54
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 1992 C16NZ
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 27 Jan 2009

  • Mesaj Privat
Nefacind parte din cei care joaca la bursa,dar nici din categoria celor care platesc saptaminal celebrul impozit, pe 21.05(dupa vreo 25 de ani de la ultima participare)am jucat cu sotia o varianta la loto:3,6,21,27,29,47(numar de telefon+nr. unei masini ce trecea pe strada). Era atit de important evenimentul, incit am uitat de el.Pe 27.05, la solicitarea sotiei, verific extragerea:3,6,20,27,29,48.
4 numere, cat.3,800 lei.Nimic neobisnuit, numai ca celelalte 2 numere erau fiecare la o unitate de cele jucate de mine(20-21,48-47).Premiul la cat.1=10 mil.E. Marturisesc ca senzatia ca ai trecut "la mustata" pe linga 10 mil.E nu este deloc placuta.Era mult mai bine daca numerele erau mai departate.
  • dumitru florin

  • Mesaje scrise: 745
  • Locatie: Alta tara
  • Masina: Vectra 2004 Y22DTR
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 11 Jul 2008

  • Mesaj Privat
Este bine si la cat.a-3-a....tot ai castigat ceva decat deloc...
  • nika_nica

  • Mesaje scrise: 547
  • Locatie: Olt
  • Masina: Astra 2002 1.7 dti
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 01 Aug 2010

  • Mesaj Privat
si eu mai joc din cand in cand,dar mereu imi iese 2 numere!si mereu bag ca zic mama ce aproape am fost,am avut 26 si a iesit 27,se poate castiga si cu 3 nr?

daca castig BERTONE GRI MAT imi iau!
Skip ads

  • deleted-18977

  • Mesaje scrise: 2,349
  • Locatie:
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 28 Mai 2008

  • Mesaj Privat
vorba sotiei
,,prefer sa arunc banii pe strada,, decat sa joc la caritas -alba-neagra alias loto 6/49.idem si la bingo -manglo - teatru in direct antena1
NICIODATA

si pentru cei impatimiti ,luati-va un mic,o bere ,dati unui sarac pe strada decat sa le dati banii la borfasi .
  • 89dam

  • Mesaje scrise: 1,175
  • Locatie: Brasov
  • Masina: Astra 2006 z16xep
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 03 Feb 2008

  • Mesaj Privat
nika_nica a scris:si eu mai joc din cand in cand,dar mereu imi iese 2 numere!si mereu bag ca zic mama ce aproape am fost,am avut 26 si a iesit 27,se poate castiga si cu 3 nr?

daca castig BERTONE GRI MAT imi iau!

Se castiga cu 3 numere la 6 / 49 suma de 30 lei daca joci simplu fara cod de schema. Daca joci mai multe numere pe o varianta cu cod de schema si iti ies 3 numere suma difera (<30 lei)
  • Negreanu

  • Mesaje scrise: 946
  • Locatie: Olt
  • Masina: Vectra 2004 Z19DT
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 07 Mai 2010

  • Mesaj Privat
cu 3 nr. se castiga contravaloarea unei variante adica 5lei
  • mishu_b

  • Mesaje scrise: 1,669
  • Locatie: Prahova
  • Masina: Astra 2000 Y20DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 16 Jul 2007

  • Mesaj Privat
Negreanu a scris:cu 3 nr. se castiga contravaloarea unei variante adica 5lei


de la 1 Aprilie 2011 se castiga la aceasta categorie 30RON.

spor
Skip ads

  • al3x_vl

  • Mesaje scrise: 56
  • Locatie: Valcea
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 04 Jan 2011

  • Mesaj Privat
eu zic ca e mare vrajeala cu loto. aratau la o emisiune (si asta e un fapt ingrijorator, ca in loc sa arate la stiri aratau la "cronica") cum "sareau" bilele din urna si nu se anula extragerea
  • radu1966

  • Mesaje scrise: 128
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Vectra 1999 y20dth
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 01 Mai 2010

  • Mesaj Privat
al3x_vl a scris:eu zic ca e mare vrajeala cu loto. aratau la o emisiune (si asta e un fapt ingrijorator, ca in loc sa arate la stiri aratau la "cronica") cum "sareau" bilele din urna si nu se anula extragerea
este mai demult vrajeala dar abia acum realizam cu toti, varianta cel putin un euro sa tot joci Rolling Eyes
  • gabby_

  • Mesaje scrise: 238
  • Locatie: Constanta
  • Masina: Astra 2005 DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 25 Sep 2010

  • Mesaj Privat
In ziua in care au dat acum recent marele premiu ...dupa 3 ore de la extragere inca nu aveau omologarea rezultatelor,nu stiau daca este sau nu un castigator al marelui premiu,cand tehnologia le permite exact ca la bingo sa afle imediat dupa extragere ce bilet a avut cele 6 numere norocoase.Din acel moment mi-am dat seama ca se face o magarie care pana la urma s-a confirmat dimineata urmatoare ,cand a fost anuntat marele castigator.Am jucat acum multi ani dar cand am vazut ce numere pot iesii la o extragere...sunt facute din creion.
Cu 6 numere jucate intr-o varianta simpla ai sanse 1/14 milioane. Pretul mare al variantei a facut ca saptamanal sa nu se joace mai mult de 2 milioane de variante ceea ce face ca reportul sa tot creasca..bani stransi in banci produc dobanda ,iar atunci cand pot-ul mare se da .....se da unui "norocos".
Ramane la latitudinea fiecaruia sa joace sau nu dar mi se pare cea mai mare golanie de la Caritas pana azi.Multi joaca ,putini castiga sume colosale.
  • Eddie

  • Mesaje scrise: 509
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Insignia 2011
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 05 Apr 2006

  • Mesaj Privat
Varianta de 6 numere castigatoare iese numai la ,,comanda'',in rest te poti gandi la maxim 5 numere castigatoare.Banii produc dobanda si castigatorul iese de obicei cine vor ei si cand vor ei,de multe ori inaintea alegerilor de tot felul....Totul e regizat impreuna cu toata trupa din studio,de la finante,politie s.a.m.d.
De cand nu s-a mai dat in direct transmisia,mi-am dat seama ca e ceva putred la mijloc ! Nici acum transmisia nu e in direct,totul e un bluff !
Eu castig saptamanal ,pentru ca nu mai joc deloc ! Inainte jucam 10 bilete de cod 48 fara probleme,acum sunt mult prea scumpe,a ajuns varianta de 2 ori mai scumpa decat in SUA,unde e 1 dolar varianta si sansele sunt mult mai mari,pentru ca extragerea e corecta !
Skip ads

  • gabrield

  • Mesaje scrise: 2,778
  • Locatie:
  • Masina: Corsa 1992 C14NZ
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 10 Sep 2004

  • Mesaj Privat
Daca exista cineva care acces la satelitul lor, e usor de aflat, la orice agentie e o antena, poate sa intre in posesia a tutror variantelor care s-au jucat.
Cu un soft, poti extrage variantele care nu s-au jucat si le joci pe alea.
  • nika_nica

  • Mesaje scrise: 547
  • Locatie: Olt
  • Masina: Astra 2002 1.7 dti
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 01 Aug 2010

  • Mesaj Privat
al3x_vl a scris:eu zic ca e mare vrajeala cu loto. aratau la o emisiune (si asta e un fapt ingrijorator, ca in loc sa arate la stiri aratau la "cronica") cum "sareau" bilele din urna si nu se anula extragerea


am vazut si eu cum cadeau bilele din urna
  • radu1966

  • Mesaje scrise: 128
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Vectra 1999 y20dth
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 01 Mai 2010

  • Mesaj Privat
acum 10 ani castigatori la prima categorie erau chiar si 3 persoane o data pe luna ,acum unul pe an
  • indy

  • Mesaje scrise: 1,093
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2007 Z17DTL
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 22 Feb 2007

  • Mesaj Privat
gabrield a scris:Daca exista cineva care acces la satelitul lor, e usor de aflat, la orice agentie e o antena, poate sa intre in posesia a tutror variantelor care s-au jucat.
Cu un soft, poti extrage variantele care nu s-au jucat si le joci pe alea.


mai lipseste un mic amanunt: decodificarea transmisiei, cu alte cuvinte aflarea cheii de criptare...un fleac...supercomputerului IBM Roadrunner i-ar luat in brute-force circa 2 ani sa acopere toate posibilitatile...
  • gabrield

  • Mesaje scrise: 2,778
  • Locatie:
  • Masina: Corsa 1992 C14NZ
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 10 Sep 2004

  • Mesaj Privat
Sau, mai exista si varianta romaneasca, sa afli cheia direct de la cineva din interior...
Ca n-o fi foc...
Skip ads

  1. Home
  2. Discutii Generale

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR