Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Discutii Generale
  • victor_n

  • Mesaje scrise: 983
  • Locatie: Constanta
  • Masina: Astra 2002 z16xe
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 18 Feb 2008

  • Mesaj Privat
Nu coane ... Chiar l-am sfatuit ce sa faca ... Ma refer la faptul ca el chiar e prea decis sau mai bine zis prea entuziasmat , cand se arunca in ofense aduse Politiei ,Jandarmeriei si altor functionari sau militari de care se loveste ,si da uneori viata iti mai da cate o palme , sau un sut ... De la ambele ai de invatat ...
Skip ads

  • dumitru florin

  • Mesaje scrise: 745
  • Locatie: Alta tara
  • Masina: Vectra 2004 Y22DTR
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 11 Jul 2008

  • Mesaj Privat
Patania lui biela mi-a captat atentia pt 20 de minute....am impresia ca suntem pe timpul lui ceausescu....si ca militieni astia sunt stapani nostri....stau si ma intreb, daca vreodata vor veni si ei cu picioarele pe pamant...
Oricum ar fi biela, trebuie sa mergi cu ei pana la capat cu aceste organe.....vb colegului de mai sus....cand termini spalate pe maiini...
Asteptam contiunuarea...pe maiine daca am inteles bine...multa bafta
  • indy

  • Mesaje scrise: 1,093
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2007 Z17DTL
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 22 Feb 2007

  • Mesaj Privat
claudiu__ a scris:Fara sa incerc sa creez flame-uri p-aici, dupa ce iti face un domn politist ca asta faze de genul, crezi ca mai poti sa tratezi altfel decat cu adversitate institutia din care face parte respectivul? Exact asta incerca biela sa explice prin faimoasele topicuri de acu cateva luni. Problema lui e ca generaliza si va baga pe toti in aceeasi oala...


da, corect ce spui, incepem sa desconsideram institutia in sine dar NU prin generalizare ci doar datorita faptului ca nu se iau masuri, ca Institutia in sine accepta astfel de specimene. De aceea zic ca, pentru a fi siguri ca institutia stie ce odrasle creste in curtea ei, sa fie anuntata, cu sute de sesizari peste tot unde e cazul. bineinteles daca dorim sa ne implicam...daca nu...poate ca costul reparatiei este mai mic decat pretul stresului trait...
  • G_S_C

  • Mesaje scrise: 817
  • Locatie: Prahova
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 26 Jun 2006

  • Mesaj Privat
dumitru florin a scris:....am impresia ca suntem pe timpul lui ceausescu....si ca militieni astia sunt stapani nostri....


Pe timpul lui ceausescu tot le mai era teama de cate un sef, si nu faceau abuzuri non stop, dar acu nu le mai e teama de nimeni si nimic, ei sunt legea si o aplica cum ''vrea muschiu' lor'', ca nu-i intreaba nimeni de sanatate.
Pe unde ii vad, ii injur si-i scuip, (peste tot ii vad, la kaufland la cumparaturi cu masina de militie, la selgros, metro, etc, opriti in statiile de autobuz sa-si cumpere tigari, etc, etc) niste nemernici care mananca banii contribuabililor degeaba, 99% asa sunt, de sus si pana jos.
Biela, da tare in ei; era de ff mare ajutor ca in momentul cand erai la comisar in birou si asta tipa la tine, sa apelezi 112 si sa spui ca esti sechestrat, lasai tel deschis sa auda si sa se inregistreze discutia care se consuma.....
Pe mine un apel la 112 m-a salvat din belele cu nemernicii.

Sa revin putin, ptr domnu victor_n: ii injur fara sa ma auda si sa ma vada, de la ei ma astept la orice, si crede-ma ca toata tara asta ii injura; ma port cu ei exact cum se poarta si ei cu mine.


Ultima modificare facuta de G_S_C la Joi 18 Jun, 2009 3:33 pm
Skip ads

  • victor_n

  • Mesaje scrise: 983
  • Locatie: Constanta
  • Masina: Astra 2002 z16xe
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 18 Feb 2008

  • Mesaj Privat
G_S_C a scris:
dumitru florin a scris:....am impresia ca suntem pe timpul lui ceausescu....si ca militieni astia sunt stapani nostri....


Pe timpul lui ceausescu tot le mai era teama de cate un sef, si nu faceau abuzuri non stop, dar acu nu le mai e teama de nimeni si nimic, ei sunt legea si o aplica cum ''vrea muschiu' lor'', ca nu-i intreaba nimeni de sanatate.
Pe unde ii vad, ii injur si-i scuip, (peste tot ii vad, la kaufland la cumparaturi cu masina de militie, la selgros, metro, etc, opriti in statiile de autobuz sa-si cumpere tigari, etc, etc) niste nemernici care mananca banii contribuabililor degeaba, 99% asa sunt, de sus si pana jos.
Biela, da tare in ei; era de ff mare ajutor ca in momentul cand erai la comisar in birou si asta tipa la tine, sa apelezi 112 si sa spui ca esti sechestrat, lasai tel deschis sa auda si sa se inregistreze discutia care se consuma.....
Pe mine un apel la 112 m-a salvat din belele cu nemernicii.


Doar ce sa inchis un topic in care sa inceput cam pe aceasi tema , denigrarea Politiei , Domnilor (care este , care nu sa fie sanatosi ), sa nu ne refulam pe faptul ca noi nu suntem in stare sa purtam o discutie cu un reprezentant al legii , prin a injura tot sistemul ... Sa fim seriosi , in continuare 99 % din persoanele cu care intru in contact sunt foarte cooperante , se legitimeaza din prima , au un limbaj decent , umblu in uniforma ,dar nu ma injurat nimeni pana acuma(poate in gand ) si crede-ma nu voi ezita sa il articulez pe cel care ma va jigni (cat sunt in uniforma).Faptul ca am colegi (in minister ) care nu merita nici 2 bani , asta nu inseamna ca aruncam cu pietre in toti cei care scrie MAI pe undeva pe ei .
Solicit o interventie clara din parte moderatorilor acestui site vizavi de asemenea purtari grosolane ... Ma repet nu pot sa spun ca nu am zambit cand am citit ce a patit domnul biela , dar l-am si sfatuit (gratis si la subiect), pe cat de bine am putut ...
  • titro

  • Mesaje scrise: 686
  • Locatie: Timis
  • Masina: Vectra 2003 Z22SE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 22 Jul 2008

  • Mesaj Privat
Eu chiar dupa ce am cumparat masina am avut un mic "accident" daca se poate numi asa, a iesit unul din parcare fara se se asigure si mi-a spart stopul din stanga spate si mi-a zgariat putin vopseaua de pe spoiler. La masina lui si-a zgariat ambele usi de pe dreapta. Am mers impreuna la politie si agentul de acolo a facut in asa fel incat sa fie ok pt toti, adica sa ne dea procesul verbal si autorizatia de reparatie si sa ii dea tipului care m-a lovit doar un avertisment, nu amenda, ca sa nu fie obligat la cheltuieli suplimentare pt ca si asa trebuia sa isi repare masina. Sincer eu am fost multumit de atitudinea intalnita.
  • G_S_C

  • Mesaje scrise: 817
  • Locatie: Prahova
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 26 Jun 2006

  • Mesaj Privat
Sa revin putin, ptr domnu victor_n: ii injur fara sa ma auda si sa ma vada, de la ei ma astept la orice, si crede-ma ca toata tara asta ii injura; ma port cu ei exact cum se poarta si ei cu mine.
Uite, cum ai vazut tu lucrurile ce le-am spus, ai si sarit ca ars:
victor_n a scris:... nu ma injurat nimeni pana acuma(poate in gand ) si crede-ma nu voi ezita sa il articulez pe cel care ma va jigni ...


Adica daca te injura unu pe strada, sari si-i dai un pumn in nas?
Exact s-a adeverit ce am scris in primul meu post de mai sus: voi faceti legea dupa cum vreti voi, nu dupa cum e normal sa fie aplicata.
Sunt curios, daca vine si te injura unu cu un lant de noua kile la gat, si bratari de 3 kile, tot asa smardoi te dai.
Eu solicit lu' Nica , ca astia care sunt obisnuiti sa articuleze oamenii pe strada, n-au ce cauta in militie.
Nu vreau sa creez nici un flame, mi-am spus pct-ul de vedere si cu asta basta.
Domnu Biela, pe ei, alta cale nu e. Asteptam vesti noi.
Pe sos. Ploiesti-Valeni, deasupra portii unui localnic dintr-o localitate de pe acest traseu, este o inscriptie mare:
''Nu mor caii cand vor cainii" Mr. Green
Ptr toti ceilalti: daca aveti o prb cu organele, sunati la 112 pe loc, in momentul in care se produce incidentul, si va asigur ca o sa fie bine.

PS: ptr victor_n: nu denigram politia, stim cu totii rolul ei in societate, ci anumiti oamenii (din pacate un procent foarte mare)care se ascund in spatele uniformei de politist, fara a avea nimic in comun cu aceasta meserie, e o mica mare diferenta.


Ultima modificare facuta de G_S_C la Joi 18 Jun, 2009 4:24 pm, modificat de 2 ori in total
  • elegance

  • Mesaje scrise: 3,088
  • Locatie: Cluj
  • Masina: Astra 2000 Y 17 DT
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 31 Jul 2006

  • Mesaj Privat
Mie mi'a luat o desteapta oglinda si pe langa oglinda in sine am platit si o amenda de 380 lei, pt. ca rahatul de la rutiera a considerat ca accidentul a fost din culpa comuna si nu imi strica o amenda de 2 ori ami mare decat pretul oglinzii. Dar suntem offtopic.
victor_n daca nu ai nimic bun de spus mai bine abtine'te. Wink Eventuala interventie a moderatorilor s'ar lasa cu o suspendare a unui anume organ... si nu a lui biela cum te astepti matale.
am zambit cand am citit ce a patit domnul biela

Adicatelea un politist se bucura cand vede ca institutia care il plateste e cat se poate de corupta si de'a dreptul mizerabila. Interesant.
Skip ads

  • dumitru florin

  • Mesaje scrise: 745
  • Locatie: Alta tara
  • Masina: Vectra 2004 Y22DTR
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 11 Jul 2008

  • Mesaj Privat
@victor_n...99% din militieni sunt aroganti,plini de ei... se ascund in spatele uniformei si cred ca au toate drepturile asupra celor din jur....cateodata uita ca si noi suntem oameni.....am ceva prieteni politisti si vad cum trateaza ei problema...ii doare undeva....probabil ca faci parte din acel 1%....nu te mai irita....accepta situatia...


@elegance...nu la biela se refera el....
  • stefan_10

  • Mesaje scrise: 251
  • Locatie: Dolj
  • Masina: Corsa 2001 Z10XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 04 Aug 2007

  • Mesaj Privat
@victor_n:inteleg perfect ca incerci sa aperi institutia pentru care lucrezi.Poate ca asa e onorabil. Insa nici chiar tu nu poti recunoaste abuzurile facute de politie. Macar in sinea ta,daca nu aici in fata tuturor.
Precizez ca personal nu am avut probleme cu politia,insa ne invartim in aceleasi cercuri deseori,iar aroganta lor ma scarbeste.
  • adrian82

  • Mesaje scrise: 361
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2001 y17dt
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 17 Aug 2008

  • Mesaj Privat
dumitru florin a scris:@victor_n...99% din militieni sunt aroganti,plini de ei... se ascund in spatele uniformei si cred ca au toate drepturile asupra celor din jur....cateodata uita ca si noi suntem oameni.....am ceva prieteni politisti si vad cum trateaza ei problema...ii doare undeva....probabil ca faci parte din acel 1%....nu te mai irita....accepta situatia...


@elegance...nu la biela se refera el....

Ai dreptate plus se cred mai ceva decat sefi lor asta ca sa iasa in evidenta si sa fie premiati , oricum la sfarsit de saptamana se trage linie si vede care dintre agenti a adus profit mai mare ....
  • biela-manivela

  • Mesaje scrise: 2,912
  • Locatie: Ialomita
  • Masina: Vectra 2003 Z18XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 25 Nov 2007

  • Mesaj Privat
Domnilor, se face o confuzie! Nici in trecut nu am afirmat ca toti politstii sunt sub orice critica, ci doar unii dintre ei. Chiar si in acele topice erau cativa politisti cu care am facut front comun si am intaratat pe unii intepati din sistem. Laughing

Revenind la situatiune! Azi am fost in Bucuresti la Directia Generala a Politiei Rutiere si am intrat in audienta la un comisar sef. Apoi a mers pe strada cu mine si a privit masina. Chiar si el a fost uimit de faptul ca la un rahat minor, subcomisarul X face atata taraboi si m-a intrebat daca am mai avut conflicte cu subcomisarul mentionand ca el stie ca am fost coleg de liceu cu subcomisarul. I-am zis ca intr-adevar in liceu am fost la clase paralele si ca pana la acest accident chiar faceam schimb de amabilitati cand ne intalneam. Chiar si in ziua accidentului discutia a fost foarte destinsa si nu mi-a trecut prin cap absolut de loc ce va urma. Comisarul sef mi-a zis ca se va ocupa in continuare de caz (cunostea detaliile inainte sa ajung eu la el) si mi-a recomandat sa merg in audienta si la noul comandat al Politiei Rutiere Ialomita.
Maine cred ca voi da curs acelei citatii, chiar daca a fost facuta cu curul. Interesant este ca zgarieturile nedeclarate de pe masina constituie contraventie si nu infractiune cum sustine subcomisarul X. Sa fie vorba de necunoastere a legii sau de un abuz in serviciu? Deci nu se mai pune problema ca mi se poate intocmi un dosar penal. Insa mie mi s-a recomandat sa ii fac plangere la Parchet pentru abuz in serviciu urmand sa fie cercetat penal. Se pare ca roata se invarte.
Skip ads

  • biela-manivela

  • Mesaje scrise: 2,912
  • Locatie: Ialomita
  • Masina: Vectra 2003 Z18XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 25 Nov 2007

  • Mesaj Privat
sorin666 a scris:Intre timp pune plangere, descriind toate astea, la procuratura, folosind o scrisoare recomandata, pusa in plic si la posta cu 2 martori, care nu fac parte din familia ta apropiata.

Daca as vrea sa trimit o scrisoare recomandata la Parchet, subcomisarul X ar afla in maxim 5 minute. La ghiseul de recomandate este sotia unui subaltern de-al sau si tipa ma cunoaste.
  • Rachim

  • Mesaje scrise: 178
  • Locatie: Arges
  • Masina: Insignia 2011 A20DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 27 Feb 2009

  • Mesaj Privat
Scuze ca ma bag in discutie, dar o urmaresc cu mare interes si cred ca ai putea trimite o recomandata de la alt oficiu postal. Astept cu nerabdare continuarea
  • victor_n

  • Mesaje scrise: 983
  • Locatie: Constanta
  • Masina: Astra 2002 z16xe
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 18 Feb 2008

  • Mesaj Privat
elegance a scris:Mie mi'a luat o desteapta oglinda si pe langa oglinda in sine am platit si o amenda de 380 lei, pt. ca rahatul de la rutiera a considerat ca accidentul a fost din culpa comuna si nu imi strica o amenda de 2 ori ami mare decat pretul oglinzii. Dar suntem offtopic.
victor_n daca nu ai nimic bun de spus mai bine abtine'te. Wink Eventuala interventie a moderatorilor s'ar lasa cu o suspendare a unui anume organ... si nu a lui biela cum te astepti matale.
am zambit cand am citit ce a patit domnul biela

Adicatelea un politist se bucura cand vede ca institutia care il plateste e cat se poate de corupta si de'a dreptul mizerabila. Interesant.


Coane respira ia un chips , bea o cola ceva ... Revino la realitate .Ce sa prezentat aici este doar parerea si parte vazuta de catre domnul biela .... Nu neg ca este posibil sa aiba dreptate , dar este posibil sa se insele ... Daca un coleg de liceu (bine clase paralele ) face de astea , ce sa mai zic , ma abtin .Dl "Elegance" care este , sa fim intelesi , eu stiu ce pete sunt in institutia din care apartin nu neg , dar iti spun cu mana pe inima ca am multi colegi care isi fac treaba si sunt injurati scuipati s.a.m.d. degeaba .Vizavi de ce a zis G_S_C si anume :Adica daca te injura unu pe strada, sari si-i dai un pumn in nas?
Exact s-a adeverit ce am scris in primul meu post de mai sus: voi faceti legea dupa cum vreti voi, nu dupa cum e normal sa fie aplicata.
Sunt curios, daca vine si te injura unu cu un lant de noua kile la gat, si bratari de 3 kile, tot asa smardoi te dai.
Eu solicit lu' Nica , ca astia care sunt obisnuiti sa articuleze oamenii pe strada, n-au ce cauta in militie.
Nu vreau sa creez nici un flame, mi-am spus pct-ul de vedere si cu asta basta.
Domnu Biela, pe ei, alta cale nu e. Asteptam vesti noi.
Pe sos. Ploiesti-Valeni, deasupra portii unui localnic dintr-o localitate de pe acest traseu, este o inscriptie mare:
''Nu mor caii cand vor cainii"
Ptr toti ceilalti: daca aveti o prb cu organele, sunati la 112 pe loc, in momentul in care se produce incidentul, si va asigur ca o sa fie bine

Coane cand cineva ma va insulta sau ma va scuipa pe strada crede-ma ca in chestie de cateva secunde va fi incatusat in masina in drum catre sectie ,tocmai in litera legii , de curiozitate da un ochi peste modificarile aduse Codului Penal . Cat despre articulat pe strada , coane nu ai de unde sa stii ce inseamna Ordine Publica , nu ai de unde sa stii ce inseamna sa controlezi cartiere de tigani , moldoveni(fara nici o aluzie sau conotatie , Prin moldoveni ma refer la cei care lucreaza sau nu, dar salasuiesc in Cta)doar in 2 insi .Daca nu te faci respectat uneori inclusiv prin legea strazii nu ai ce cauta pe strada , aveam colegi care evitau sa patruleze in anumite zone ,caci le este frica . Eu cu mana pe inima , cat am facut O.P. nu m-am ferit niciodata si nu am zis nu ,NICIODATA.Dar ce sa explic unora , care sunt " de cartier " "smecheri " baietasi " in fata calculatorului si mai ales in ceea ce priveste relatia lor cu forte de O.P. Apropo de aia cu lanturi ,albastri , bani si alea alea , unii din ei trec strada pe partea cealalta cand ma vad si civil Wink dar tu nu ai de unde sa stii,iar unii din ei ma saluta cu respect vadit , nu fortat ,trebuie sa stii sa vorbesti si cu pumnul si sa folosesti si intelectul "care este" . Oricum cu placere te invit la o bere cand ajungi la mare , ca sa ma cunosti , sa nu crezi ca ma laud , sau ma dau mare ...

Biela daca ai impresia ca ti se face o nedreptate , ai tot dreptul sa te plangi cat mai sus ierarhic , dar ai grija la cine te plangi ... Corb la corb ....
  • elegance

  • Mesaje scrise: 3,088
  • Locatie: Cluj
  • Masina: Astra 2000 Y 17 DT
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 31 Jul 2006

  • Mesaj Privat
"Coane" am inteles ce ai de zis, dar matale nu ai inteles ca nu suntem curiosi de cati colegi cinstiti ai sau pe cine iei la bataie pe strada. Este topic dedicat mizeriilor, dar si oamenilor de treaba din politia romana. Aici se discuta altceva.
Eu nu as putea sa stau fata in fata cu oamenii care ma platesc, stiind cat de corupta e institutia unde lucrez si pe care o ridic in slavi cu atata inversunare. Ori poate te consideri cel mai corect om din politia romana, dar atunci cum s'ar explica micile atentii pe care le'ai primit in timpul serviciului? Sau prietenul la care nu i'ai dat amenda desi un anume juramant de obliga sa faci acesti lucru.
  • jE

  • Mesaje scrise: 8,458
  • Locatie: Brasov
  • Masina: Astra 2005 Z18XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 04 Jun 2006

  • Mesaj Privat
victor_n, esti off topic, si te paste o suspendare pentru limbaj. Asa, ca din partea unor "jmecherasi", a unor "baietasi de cartier" si asa mai departe.
Si, pe viitor, incearca sa fii mai coerent. pune tag-urile de quote, aranjeaza textul in pagina, ca eu, din ultimul tau topic, am reusit sa inteleg doar ca nu mai gasesti argumente prin care sa sustii nevinovatia si corectitudinea politiei (cu exceptia a una-doua persoane, la nivel national, care, pe deasupra, se pare ca s-au strans in Ialomita, fiind X si Y mentionati de biela) si treci, incet incet, la injurii si jigniri.
  • mihai_b

  • Mesaje scrise: 746
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Vectra 2003 Z16XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 12 Feb 2008

  • Mesaj Privat
Imi pare rau ca intervin in acest topic, probabil off-topic, insa doresc sa-mi expun punctul de vedere:
Toata lumea sare la Victor_n pentru faptul ca ia apararea politiei. Deja mi se par cam deplasate amenintarile cu suspendarea pentru limbaj. Care limbaj?...Ce a folosit aiurea Victor? Am urmarit aceasta discutie fara a ma baga in seama pentru ca nu e treaba mea ce a patit domnul Biela. In niciun caz nu pot sa ma bucur sau sa raman indiferent deoarece asta se poate intampla fiecarui dintre noi. In acest caz, incerc sa fiu in totalitate de acord cu colegul nostru ialomitean in ceea ce priveste cele intamplate. Ceea ce cu dat dracu' nu inteleg este urmatorul fapt: in aceste conditii...in care s-au intamplat aceste evenimente, in care nervii deja sunt intinsi la maxim, in care colegul nostru e atat de revoltat pe sistem,DE CE nu da niciun nume?Cine ma poate lamuri si pe mine? Nici macar in ce localitate a avut loc evenimentul...nici cum il cheama pe "organ"...hmmm...asta nu inteleg nici in ruptul capului si ma face sa elaborez fel si fel de scenarii. Nu de alta, dar, datorita voua, de pe acest forum am aflat spre exemplu cine este un anume domn Calota, ce magarii face, cutare-cutare. Parerea mea este ca in astfel de cazuri trebuie date nume.
In ceea ce priveste reactia adversa pe care multi o au fata de Victor, consider aceasta atitudine si o reminiscenta a unor topice vechi ( alea cu "credeti ca..." ) si in aceste conditii foarte multi sar pe el. Deja incep sa ma gandesc la aceasta mentalitate a romanului cum ca, cine nu e cu noi e impotriva noastra...cine a avut un "meci" cu noi, e toata viata un inamic...s.a.m.d. NU stiu cand vom scapa de astfel de gandiri... Incet-incet deviem de la un aspect fundamental in ceea ce priveste comunicarea intre noi: respectul fata de opinia celuilalt. Nimeni nu spune sa fii de acord cu opinia lui, insa trebuie sa i-o respecti, asa cum si tu ceri ca opinia ta sa fie respectata! Iar faza cu "treci, incet incet, la injurii si jigniri" mi se pare de necomentat...o prezumtie total nelalocul ei si o amenintare puerila.
Daca, sa presupunem, omul se bucura de un necaz d-al tau...ce vrei sa-i faci???poate asa a fost invatat, poate asa s-a nascut...cert este ca nu poti sa-i schimbi atitudinea si chiar daca ai putea, in niciun caz din fata tastaturii Smile...asa degenereaza aproape toate discutiile care se lasa cu "chiote". Nu uitati: "presumption is the mother of all fuck-ups" ( scuze de limbaj Smile )
P.S. Apropo, o alta parere de-a mea este ca, aproape toti suntem off-topic "in litera legii"...colegul nostru biela nu cere nicio parere, niciun sfat, nimic...pur si simplu ne istoriseste ceva...Smile...Gresesc eu?
Cu stima,
Mihai_b
  • D_M_G

  • Mesaje scrise: 2,274
  • Locatie: Alta tara
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 13 Feb 2009

  • Mesaj Privat
Politia romana a ramas tot asa, ca in poza asta...poate mai rau! Niste burtosi, criminali (permise Arges), betivi inconstienti, (cazul de ieri, persoana omorata de militian beat muci) cretini (cazul "magarul") si lista neagra poate continua...


Studiati-l bine pe Ciocan in interventiile lui la TV! Gasiti mare diferenta intre el si asta cu bikini? Eu nu...



Ultima modificare facuta de D_M_G la Vin 19 Jun, 2009 9:37 am
  • bertone

  • Mesaje scrise: 2,294
  • Locatie: buzau
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 13 Jun 2005

  • Mesaj Privat
Biela , pai puteai sa zici ca nenea suptcomisar ti-a fost coleg de generatie , pt ca asa se explica ..
Skip ads

  1. Home
  2. Discutii Generale

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR