Ai uitat parola?


  1. Home
  2. In-Car Entertainment
  • marin brates

  • Mesaje scrise: 2
  • Locatie: Braila
  • Masina: Vectra 2002 z16xe
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 23 Aug 2009

  • Mesaj Privat
Salut tuturor !

Varietatea subiectelor de discutie de pe acest forum si competenta raspunsurilor m-au determinat
sa nu ezit a-mi cauta raspuns urmatoarei intrebari: am un vectra c 2003 pe care am un radio cd Vdo 2005
si un computer de bord monocrom: deoarece calatoresc destul de mult, as vrea sa schimb radioul cu unul
mai performant, care sa citeasca si mp3 si de ce nu -data fiind tehnologia avansata- sa vad tv, dvd, divx,
sa pun lcd-uri suplimentare pe tetiere pt cei din spate (asa copii accepta mai usor calatoriile).bineinteles
trebuie schimbat computerul de bord cu un altul care sa suporte un gps ''tuch screen'' si nu in ultimul rand
as dori instalarea unui kit pt telefon(pe care poate chiar il are optional vectra iar eu nu il am montat)...
In speranta ca voi primi indrumarile necesare va multumesc anticipat !
  • Tabac

  • Mesaje scrise: 355
  • Locatie: Prahova
  • Masina: Vectra 2002 Z22SE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 27 Nov 2007

  • Mesaj Privat
Vezi poate mai ai noroc aici:
dvd opel sau aici dvd opel
Mai cauta pe net, poate gasesti si alte variante.Succes!
  • GL99VRC!

  • Mesaje scrise: 616
  • Locatie: Galati
  • Masina: Astra 2001 Y17DTI
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 03 Dec 2006

  • Mesaj Privat
Nu te-ar interesa asa ceva.Dvd ce are si stick si card,transmite sunetul la difuzoarele masinii,se poate monta pe consola centrala dar si la tetiere,se roteste stinga - dreapta. Ecran LCD de 8,5 ".Este nou in cutie,desfacut doar pt.probe .L-am luat pt.nepotel ,dar taica-su a luat altceva.Pretul a fost acum 2 luni 780 lei dar pretul este negociabil.Fiind din Braila se poate vedea si facut probe.Tel meu 0729830690.

  • ady_marinescu

  • Mesaje scrise: 208
  • Locatie: Prahova
  • Masina: Kadett 1984 13N
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 14 Jul 2008

  • Mesaj Privat
ia vezi si aici: http://www.car-sound.ro/tv-...tml?arata=reviews
ca idee WITSON face d-astea. mai cauta pe google dupa numele asta.
  • marin brates

  • Mesaje scrise: 2
  • Locatie: Braila
  • Masina: Vectra 2002 z16xe
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 23 Aug 2009

  • Mesaj Privat
pentru inceput multumesc tuturor pentru amabilitate, ca membru ''bebe'' nu prea stiu sa folosesc ''armele'' forumului...bineinteles ca am cautat pe net inainte de a va cere ajutorul,am vazut diversa gama de radio-cd-dvd-gps samd., dividiuri de plafoniera , de tetiera , oferta concreta a celor de la witson care au pe site chiar un mic video demonstrativ...ceea ce caut eu insa este ''un predecesor'' care a facut deja aceaste schimbare de ''multimedia'', daca a intimpinat probleme de compabilitate cu masina si cum s-ar rezolva acestea...adica as vrea -iertati-mi egoismul- sa invat din experienta si greselile celorlalti
Gl99VRC,multumesc pt oferta , o voi lua in consideratie in cazul in care
nu reusesc instalez un aparat multifunctional(cd,dvd,gps...)si voi alege varianta de a avea de la aparate separate cele de mai sus...
Skip ads

  1. Home
  2. In-Car Entertainment

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR