Ai uitat parola?


  1. Home
  2. In-Car Entertainment
  • gobelu

  • Mesaje scrise: 977
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2002 z16xe
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 01 Jan 2009

  • Mesaj Privat
Oameni buni,ma bate gandul sa-mi iau un Wayteq.Stiti ceva de ele cum sunt?Cunoasteti pe cineva care si-a luat si e multumit?Care model ar fi cel mai bun?Merci!
Skip ads

  • beynur

  • Mesaje scrise: 206
  • Locatie: Alta tara
  • Masina: Zafira 2006 Y2,2DTI
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 17 Dec 2007

  • Mesaj Privat
da o cautare pe site,face minuni,cauta la ,,ce gps folositi,,la pagina 9 se vorbeste de un wayteg.bafta
  • gobelu

  • Mesaje scrise: 977
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2002 z16xe
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 01 Jan 2009

  • Mesaj Privat
Sorry man,dar nu face deloc minuni.La pag 9 vorbeste o singura pers despre un wayteq,model mai vechi.

Intre timp am facut o cautare pe renault.ro.Au acolo discutii despre aceasta marca de gps in 14 pagini.Destul cat sa te lamureasca.
  • beynur

  • Mesaje scrise: 206
  • Locatie: Alta tara
  • Masina: Zafira 2006 Y2,2DTI
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 17 Dec 2007

  • Mesaj Privat
scuze,acum am vzt ca esti deja veteran pe forum.credeam ca e un incepator si hop si el cu intrebarea,nici nu m-am mai uitat la profilul tau. Smile am vazut si eu pe renault.ro,asa e,acolo discutii.bafta
Skip ads

  • valix

  • Mesaje scrise: 214
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2012 A16XER
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 06 Aug 2009

  • Mesaj Privat
am avut si eu dilema legata de ce GPS sa iau acum vro 3 luni. intre optiuni era si un Wayteq.

aparatele sunt produse in china sub licenta olandeza din cate imi aduc aminte, insa la data la care am facut eu analiza pietei, nu prea m-a incantat.

in final, am optat pt un garmin adus din germania de catre un tip, cu toate hartile pe el si tot ce trebuie. pretul chiar a fost rezonabil ... 450 ron.
la vremea aceea, un wayteq era 400 ron, deci diferenta mare nu e. mentionez ca tipul de la care am luat eu este serios si de incredere, nu ii fac reclama, insa mi-a placut de cum trateaza clientii ... si in consecinta il recomand (detalii pe privat Smile ).

aparatul e usor de folosit, si ca exemplu, il utilizeaza taicamiu fara stres, in conditiile in care taicamiu se intersecteaza cu tehnologia asimptotic spre infinit Rolling Eyes

un aspect care zic eu ca merita mentionat: cel de la care am luat gps-ul nu are "ceafa lata", nici lant de 1kg la gat, si ... cel mai important ... are opel Very Happy
  • gobelu

  • Mesaje scrise: 977
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2002 z16xe
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 01 Jan 2009

  • Mesaj Privat
Valix,ai pm.

Cand am sa am timp am sa fac o sinteza de pe renault.ro.
  • valix

  • Mesaje scrise: 214
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2012 A16XER
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 06 Aug 2009

  • Mesaj Privat
gobelu a scris:Valix,ai pm.

Cand am sa am timp am sa fac o sinteza de pe renault.ro.


ti-am trimis raspuns pe PM. in caz de alte intrebari ma poti suna.
Skip ads

  1. Home
  2. In-Car Entertainment

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR