Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Probleme Tehnice
  • brandas_style

  • Mesaje scrise: 40
  • Locatie: Iasi
  • Masina: Vectra 1997 ecotec x16xel
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 21 Apr 2009

  • Mesaj Privat
dnul moderator ar fi bine sa citesti si ce a scris ursul la mine pe privat ,,plus pe forum ma facut analfabet etc .,si mai intreb o data ptr tot deauna pe totii de pe forum ..Forumul e ptr ane ajuta in probleme tennice legate de masini sau de dat lectii gramticale si raspunsuri arogante cum le da dnu ursu dnu ursu ? si ami cer scz la totii daca iam suparat
  • deleted-18977

  • Mesaje scrise: 2,349
  • Locatie:
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 28 Mai 2008

  • Mesaj Privat
brandas_style a scris:dnul moderator ar fi bine sa citesti si ce a scris ursul la mine pe privat ,,plus pe forum ma facut analfabet etc .,si mai intreb o data ptr tot deauna pe totii de pe forum ..Forumul e ptr ane ajuta in probleme tennice legate de masini sau de dat lectii gramticale si raspunsuri arogante cum le da dnu ursu dnu ursu ? si ami cer scz la totii daca iam suparat


te rog fii mai atent la ortografie.
Gata Cu Paratul.

faptul ,ca i-ti ceri scuze celorlalti colegi , este un gest de apreciat.
1. cere-i scuze si lui URSU
2. el i-si cere scuze tie. le acceptati si
gata impacarea.
ce-i atata filozofie?
haide-ti , vrem sa vedem o impacare frumoasa in acest caz care a degenerat pe un altfel de subiect.
  • Ursu/\82

  • Mesaje scrise: 1,947
  • Locatie: Galati
  • Masina: Vectra 2008 Z19DT
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 04 Sep 2007

  • Mesaj Privat
brandas_style a scris:dnul moderator ar fi bine sa citesti si ce a scris ursul la mine pe privat ,,plus pe forum ma facut analfabet etc .,si mai intreb o data ptr tot deauna pe totii de pe forum ..Forumul e ptr ane ajuta in probleme tennice legate de masini sau de dat lectii gramticale si raspunsuri arogante cum le da dnu ursu dnu ursu ? si ami cer scz la totii daca iam suparat

Eu pe privat nu m-am legat de familia ta Wink plus ca mai am 2 mesaje aproape la fel de picante ca cel postat de tine.Plus ca ai fost primul care m-ai abordat pe privat, cu jigniri.
Eu am incercat sa-ti dau un sfat de la inceput : "Ca daca scrii aiurea, nu o sa te bage nimeni in seama, ca nu sta cineva sa ghiceasca ce scrii tu.
Forumul este pentru a ne ajutam, de aceea eu consider ca te-am ajutat(s-au am incercat)sa nu te mai faci de ras ca nu ai nici macar notiunile de baza a gramaticii si limbii romane, dar tipi in continuare in gura mare ca te simti lezat ca ti-am atras atentia.In fine pentru mine e egal cu 0, dar mare grija ca jignirile aduse ca unele iti pot aduce necazuri Wink
Asta e ultimul post aici ca nu vreau sa mai poluez topicul in continuare pentru cineva care nu-si da seama unde greseste.Daca isi cere scuze le accept , daca nu, nesemnificativ, ca nu plang dupa ele.
O seara buna.
Skip ads

  1. Home
  2. Probleme Tehnice

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR