Ai uitat parola?


  1. Home
  2. In-Car Entertainment
  • Bunicu

  • Mesaje scrise: 2,223
  • Locatie: Ialomita
  • Masina: Astra 2003 Y20DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 11 Dec 2008

  • Mesaj Privat
Va salut.
Vin aici cu o intrebare, cine se pricepe sa imi instaleze pe masina o statie BOSE? Eu nu sunt chiar paralel cu elctrica/electronica dar la asta chiar nu ma bag pentru ca nu stiu care sunt intrari/iesiri etc. Stiu doar alimentarea si atat. Pe mine ma intereseaza o iesire pentru woofer. Nu stiu si gata.
Va atasez si o poza sa stiti despre ce vorbesc.
Daca reusesc sa o montez va ramane montata, daca nu......la vanzare cu ea. Nu sariti cu intrebari despre pret pentru ca nu asta e intentia mea.
respecte!
  • cata

  • Mesaje scrise: 292
  • Locatie:
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 06 Jun 2007

  • Mesaj Privat
cred ca o sa ajung eu prin zona , si daca am timp ne uitam la ea si identificam firele ,chiar daca nu scrie nimic pe ele , problema este ca CDR 500 nu are iesire pt subwoofer ,iar a doua problema este ca statia nu pare construita pt sub , ci mai curind pare sa aiba doua amplificatoare de putere pt diff urile de pe spate, si este posibil sa nu poata fi conectata in punte , iar in acest caz poate fi folosit un singur canal ,sau amindoua cu un difuzor de bass special cu doua bobine Cool
  • Bunicu

  • Mesaje scrise: 2,223
  • Locatie: Ialomita
  • Masina: Astra 2003 Y20DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 11 Dec 2008

  • Mesaj Privat
pai am difuzor cu doua bobine, scrie pe el "pro west", nu stiu de unde l-a adus baiatul, este nou iar eu chiar nu stiam de ce are doua bobine....

merci frumos, cand vii prin zona, da-mi un apel la 0735043086
Smile
  • dew

  • Mesaje scrise: 1,115
  • Locatie: Dolj
  • Masina: Astra 2002 Y22DTR
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 07 Jun 2008

  • Mesaj Privat
Zice bine cata, amplifica difuzoarele masinii si are doua iesiri amplificate pentru subwoofer pe 2ohm.

Skip ads

  1. Home
  2. In-Car Entertainment

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR