Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Opel - Classics
  3. Opel Kadett
  • Fumanchu

  • Mesaje scrise: 273
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Kadett 1987 1.6i C16LZ
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 27 Jul 2005

  • Mesaj Privat
caut cu disperare placa aia de sub haion..pe care se pun boxele...accept si gaurite pt ca oricum voi pune si eu boxe acolo...pls help...poate are careva...platesc curier etc...
nu raspundeti cu "vreau si eu Smile stiu ca vreti...faceti-va topicuri separate Smile"

nu am pus la vand/cumpar piese pt ca acolo ritmul este alert si anuntul se va duce in jos repede...plus ca este doar pt cei care au legatura cu kadettul..

ms.
Skip ads

  • Athasius

  • Mesaje scrise: 18
  • Locatie: Galati
  • Masina: Astra 2004 Z17DTI
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 29 Oct 2009

  • Mesaj Privat
daca mai esti interesat si daca e vorba despre polita-haion pentru un opel astra g, am eu una impecabila, pret 150 lei, tel. 0740894197
  • cutzitaru

  • Mesaje scrise: 176
  • Locatie: Ilfov
  • Masina: Kadett 1991 C16NZ
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 26 Oct 2007

  • Mesaj Privat
Eu lucrez de ceva timp la matrita pentru turnat aceasta placa din fibra... daca mai ai un pic de rabdare sa termin matrita iti pot face eu
  • cosmindnb

  • Mesaje scrise: 70
  • Locatie: Neamt
  • Masina: Kadett 1988
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 25 Aug 2009

  • Mesaj Privat
de ce nu iti faci tu din ceva asa cum mi-am facut si eu? am cumparat o placa (nu stiu exact cum se numeste acel tip de lemn dar era 50 lei mp), am taiat-o cat mi-a trebuit am imbracat-o in mocheta si am folosit sistemul de balamale si axul sau cum sa-l numesc de la placa veche. am cheltuit vreo 70 lei plus munca..dar decat sa astepti nu stiu cat pana gasesti vreo placa si aia uzata..mai bine fa-ti tu Wink



Dupa ce am postat am vazut ca e vechi topicul..dar nu conteaza sigur mai sunt care au nevoie de astfel de placi Smile
Skip ads

  • cristiacl

  • Mesaje scrise: 37
  • Locatie: Maramures
  • Masina: Vectra 1993 17 td
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 14 Aug 2007

  • Mesaj Privat
iti trimit eu una la 75 ron.+transport.
  • White Tzuly

  • Mesaje scrise: 629
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Kadett 1981 13S
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 21 Nov 2008

  • Mesaj Privat
cutzitaru a scris:Eu lucrez de ceva timp la matrita pentru turnat aceasta placa din fibra... daca mai ai un pic de rabdare sa termin matrita iti pot face eu


colegu, cum stai cu placa de fibra? si a mea e terminata si as avea nevoie de una noua.

ca idee, se potriveste pe kadett d de pe alta masina ?
Skip ads

  1. Home
  2. Opel - Classics
  3. Opel Kadett

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR