Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Discutii Generale
  • adishoru

  • Mesaje scrise: 248
  • Locatie: Brasov
  • Masina: Corsa 1995 C12NZ
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 22 Oct 2008

  • Mesaj Privat
Stau sa ma gandesc daca airbag-ul de la pasager va mai iesi de sub pielea aia peste capac.....
Skip ads

  • Cypher

  • Mesaje scrise: 317
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Vectra 2008 Z16XEP
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 08 Jan 2009

  • Mesaj Privat
Airbag? Ce airbag? Laughing

Vad ca e o cusatura aproximativ in dreptul "gurii de iesire" a airbag-ului,probabil va rupe cusatura.
  • byker_boy11

  • Mesaje scrise: 139
  • Locatie: Bacau
  • Masina: Astra 2001 1.6 16v
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 20 Jul 2009

  • Mesaj Privat
Confused eu zic ca tipul a zis asa....de ce sa cumpar eu un vectra un seria 5 si un mercedes...(+ ce mai are el pe acolo) cand le poate avea pe toate odata Very Happy...si poate merge in acelasi timp:P
  • costel nitica

  • Mesaje scrise: 40
  • Locatie: Calarasi
  • Masina: Corsa 2007 1,3 cdti
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 20 Feb 2010

  • Mesaj Privat
este un opel garantat
Skip ads

  • photo.csp

  • Mesaje scrise: 590
  • Locatie: Prahova
  • Masina: Vectra 2001 Z18XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 30 Sep 2009

  • Mesaj Privat
masina nu este editata in photoshop,o sa mai gasiti si alte masini ca jagur xtipe cu faruri de opel vectra b2 , leon cu faruri de astra lista poate continua , nu o considerati hidoseni .... ca la multi curge saliva din gura sa o conduca si sa-i fie vopsita masina in culoare asta ,
Culoare in genu la cel mai ieftin magin este vreo 2000 eur... Neutral dar ce sa faci
  • photo.csp

  • Mesaje scrise: 590
  • Locatie: Prahova
  • Masina: Vectra 2001 Z18XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 30 Sep 2009

  • Mesaj Privat
razzwan a scris:oare o fi tigan ?Smile))


asta este tiganie pentru voi?!
  • dj_badboy_rc

  • Mesaje scrise: 1,391
  • Locatie: Cluj
  • Masina: Vectra 2005 Z22YH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 24 Dec 2009

  • Mesaj Privat
Sincer pentru mine? DA e tiganie curata! Un supercar ca asta ii bine sa o lasi cum au facut-o sau daca vrei sa o modifici ... fa-o frumos. Aaaaa si plus de asta are un spoiler fata model plug de arat. L-am vazut si din fata pe 4ptiuning Laughing
  • valycraciun

  • Mesaje scrise: 605
  • Locatie: Prahova
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 21 Jul 2009

  • Mesaj Privat
dj_badboy_rc a scris:Sincer pentru mine? DA e tiganie curata! Un supercar ca asta ii bine sa o lasi cum au facut-o sau daca vrei sa o modifici ... fa-o frumos. Aaaaa si plus de asta are un spoiler fata model plug de arat. L-am vazut si din fata pe 4ptiuning Laughing


de acord cu tine... tiganie curata , putin spus , bani irositi aiurea si mult mult prost gust
cred ca e facut pt un arab excentric care vrea aur pana si pe hartia igienica , pacat de frumusetea aia de masina , cred ca nemtii au plans cand au vazut ce a iesit din munca lor
Skip ads

  • Kickut

  • Mesaje scrise: 21
  • Locatie: Prahova
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 27 Feb 2010

  • Mesaj Privat
Eu as zike ca ar fi un Opel Vectra B...........si cred ca imi place masina
Iar masina aceea rosie,este interesanta,imi place estetik......su sigur mi-ar place sa-i fiu proprietar.Dar fara sa supar pe careva......nu imi place duelul acela de culori......rosu cu auriu!?
  • dj_badboy_rc

  • Mesaje scrise: 1,391
  • Locatie: Cluj
  • Masina: Vectra 2005 Z22YH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 24 Dec 2009

  • Mesaj Privat
@Kickut - nu e rosu cu auriu ... e rosu cu AUR! O mai mare porcarie nu se putea face cu masina aia Neutral ... sincer mie nu mi-ar place sa o am. Iti garantez ca ala sta cu ochii pe masina si cand merge la baie sa nu ii fure careva rotile ... De banii aia putea sa isi ia un Skyline GT-R si ala DA putea sa il tuneze cum vroia muschiu lui. Masinile exotice nu sunt destinate unui astfel de "KITCH" ptiuning.

P.S. Masina e din DUBAI. Deci clar ceva bogatan deala ce are hartii de 500 euro ca hartie igienica la baia placata cu platina
  • photo.csp

  • Mesaje scrise: 590
  • Locatie: Prahova
  • Masina: Vectra 2001 Z18XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 30 Sep 2009

  • Mesaj Privat
dj_badboy_rc a scris:@Kickut - nu e rosu cu auriu ... e rosu cu AUR! O mai mare porcarie nu se putea face cu masina aia Neutral ... sincer mie nu mi-ar place sa o am. Iti garantez ca ala sta cu ochii pe masina si cand merge la baie sa nu ii fure careva rotile ... De banii aia putea sa isi ia un Skyline GT-R si ala DA putea sa il tuneze cum vroia muschiu lui. Masinile exotice nu sunt destinate unui astfel de "KITCH" ptiuning.

P.S. Masina e din DUBAI. Deci clar ceva bogatan deala ce are hartii de 500 euro ca hartie igienica la baia placata cu platina


Mercedes-Benz SLR McLaren 999 Red Gold Dream se numeºte modelul din poze ºi este opera unui designer elveþian, Ueli Anliker, ce se laudã cã a cheltuit 30.000 de ore de muncã ºi aproape 3,3 milioane de euro pentru a termina acest SLR acoperit cu aur de 24 de karat
  • valycraciun

  • Mesaje scrise: 605
  • Locatie: Prahova
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 21 Jul 2009

  • Mesaj Privat
asta dovedeste ca peste tot in lume sunt persoane care au prost gust
Skip ads

  • G_S_C

  • Mesaje scrise: 817
  • Locatie: Prahova
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 26 Jun 2006

  • Mesaj Privat
Exceptional de frumoasa!
Splendida! Shocked
  • Stefan_BC

  • Mesaje scrise: 2,658
  • Locatie: Bacau
  • Masina: Zafira 2008 Z19DT
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 19 Oct 2009

  • Mesaj Privat
photo.csp a scris:
razzwan a scris:oare o fi tigan ?Smile))


asta este tiganie pentru voi?!

tiganie curata arata mai bine stoc,tigan nu cred ca este dar arab da,numai la ei poti vedea asa ceva
  • photo.csp

  • Mesaje scrise: 590
  • Locatie: Prahova
  • Masina: Vectra 2001 Z18XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 30 Sep 2009

  • Mesaj Privat
tiganie curata arata mai bine stoc,tigan nu cred ca este dar arab da,numai la ei poti vedea asa ceva

Mercedes-Benz SLR McLaren 999 Red Gold Dream se numeºte modelul din poze ºi este opera unui designer elveþian, Ueli Anliker, ce se laudã cã a cheltuit 30.000 de ore de muncã ºi aproape 3,3 milioane de euro pentru a termina acest SLR acoperit cu aur de 24 de karat

Ma uimeste cu cate atentie citesti pe forum Neutral dar ce sa faci cand este foame de posturi (nu de munca desigur Embarassed )
  • Stefan_BC

  • Mesaje scrise: 2,658
  • Locatie: Bacau
  • Masina: Zafira 2008 Z19DT
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 19 Oct 2009

  • Mesaj Privat
mai mai mai tu ai scris ca masina este opera unui elvetian deci el a conceput-o ; nu scrie nimic nicaieri ca este a lui.DECI? ce sa deduc de aici
  • dj_badboy_rc

  • Mesaje scrise: 1,391
  • Locatie: Cluj
  • Masina: Vectra 2005 Z22YH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 24 Dec 2009

  • Mesaj Privat
photo.csp - chiar nu e asa interesant ca a cheltuit nu stiu cate milioane de euro si nu stiu cate zeci de mii de ore de munca daca masina arata ca naiba Smile sincer. Ai scris de vreo 4-5 ori cat s-a celtuit si cum si ce. Daca vezi ca lumea nu reactioneaza cu "WWOOOOWW" las-o frate moarta ca nu e nava spatiala adusa cu trailerul de pe pluto Laughing . Si inca ceva ... ce are in comun masina aia cu titlul topicului. (daca stam sa ne gandim bine ) Sau tu chiar crezi ca e Opel Mercedesul ala . Vezi ca sectiunea pentru masina postata de tine e la "Am vazut ... " si nu in topicul "Cred ca e Opel" . Nu o mai lungi atata cu chestia asta Smile . Cheers mate.
  • Soso_sedan

  • Mesaje scrise: 627
  • Locatie: Cluj
  • Masina: Astra 1993 C16NZ
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 31 Aug 2009

  • Mesaj Privat
photo.csp a scris:
razzwan a scris:oare o fi tigan ?Smile))


asta este tiganie pentru voi?!


eu unul nu as putea sa conduc asa ceva...oricat ar fi de scumpa, primul lucru pe care l-as face ar fi sa o vand...ma indoiesc ca intr-o zi insorita mai vezi ceva inafara de aurul acela care iti sclipeste in ochi, si in clipa urmatoare te trezesti in parapet:))
  • photo.csp

  • Mesaje scrise: 590
  • Locatie: Prahova
  • Masina: Vectra 2001 Z18XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 30 Sep 2009

  • Mesaj Privat
Fata de multi alti dupa forumul acesta nu fug dupa posturi aiuarea Smile si alceva dar vad ca din ce in ce mai mult a devenit un sport:)


Bafta
  • Soso_sedan

  • Mesaje scrise: 627
  • Locatie: Cluj
  • Masina: Astra 1993 C16NZ
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 31 Aug 2009

  • Mesaj Privat
daca tot acuzi, ia da si niste nume nu vorbi asa pe ascuns, ca e mai bine asa, sa stie cei despre care vorbesti, daca intr-adevar e asa poate isi dau si ei seama si se opresc
Skip ads

  1. Home
  2. Discutii Generale

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR