Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Opel Vectra
  • masty

  • Mesaje scrise: 41
  • Locatie: Valcea
  • Masina: Vectra 2005 1.9 cdti
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 12 Dec 2009

  • Mesaj Privat
vream sa vad daca cineva sia pus tub de bass pe vectrc c break (station wagon) pentru ca cineva mia zis dar era vorba de un audi berlina , ca i sau desfacut toate surubelele din cauza basilor ...shi i se aude scartaituri shi jocuri cand da in gropi sau la relantiul motorului... as vrea sa incep o discutie pe tema asta ca as vrea sa imi pun un tub de bass mai puternic shi as vrea sa vad avantajele shi dezavantajele ..va multumesc ..masty
Question
  • elegance

  • Mesaje scrise: 3,088
  • Locatie: Cluj
  • Masina: Astra 2000 Y 17 DT
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 31 Jul 2006

  • Mesaj Privat
Daca iti pui woofere care sa iti umfla capul si deformeaza pavilionul mi se pare perfect normal sa se deºale toata masina. Eu am un kenwood de 30 cm si nu am avut probleme in nici o masina, dar nici nu faceam senzatie la caminu' cultural cu el. Sau poate nu ascult muzica potrivita?
Vezi ce faci cu limbajul ala de mirc. Aici nu prea e la moda. Wink
  • zyku

  • Mesaje scrise: 43
  • Locatie: Alba
  • Masina: Frontera 1999
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 26 Oct 2009

  • Mesaj Privat
Salut, nu trebuie sa ai cine stie ce putere sa ii deformeze vre' unui coleg "pavilionul", e suficient sa ai cat de cat bass si sa asculti regulat la volum mare (nu trebuie sa-ti tremure plafonul) ca o sa inceapa sa iti scartaie plasticele in masina (o sa ai "greieri" in ea) si asta ti-o spun din experienta ca eu in toate masinile am avut muzica ca sunt cat de cat pasionat si am avut si muzica de "bun simt" cat si de facut "senzatie la caminul "cortoral" " Si ce pot sa-ti mai zic e ca un break incepe mai repede sa se "dezgioace" ca o berlina...Vectra C nu am avut dar in Laguma 2, A4, Golf variant toate 3, au inceput sa faca zgomote suspecte la gropi, dintre toate cel mai tare Laguna...Vectra C cu siguranta nu va face exceptie, dar daca iti place sa asculti muzica sa sune bine merita sacrificiul! Poti sa fi sigur ca o sa inceapa sa faca zgomote suspecte, asa ca poti lua asta in considerare inainte sa iei decizia!
  • masty

  • Mesaje scrise: 41
  • Locatie: Valcea
  • Masina: Vectra 2005 1.9 cdti
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 12 Dec 2009

  • Mesaj Privat
mersi pt sfaturii zycu-le
dar nu inteleg despre ce limbaj de mirck era vorba ..eu nu mai frecventez mirck-ul de 4 ani..sincer sa fiu nu stiu ...exact cat e de mare ca am uitat masurile ...dar dupa cum arata e destul de mare ..e un alpine in oferta la 300 de euro decat subwofer carcasa , shi amplificator inclus in pret ! o sa vad daca il iau sau nu ..shi o sa va mai scriu-..
treaba e ca mie nu prea imi place sa imi scartaie nimika in masina ..sunt c-am bolnav cu astea cum aud un zgomot ciudat cum am fugit cu ea la service ...asha ca oo sa ma mai gandesc...sincer imi place shi muzica sa se aud sa o simt in plamani ....
oricum multumesc pt sfaturi..
Skip ads

  1. Home
  2. Opel Vectra

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR