Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Opel - Classics
  3. Opel Kadett
  • caling

  • Mesaje scrise: 79
  • Locatie: Sibiu
  • Masina: Kadett 1990 c16nz
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 05 Aug 2009

  • Mesaj Privat
[/imglb]

Cam asa arata masina!Ea merge si aratã impecabil, dar din pãcate pentru mine am nevoie urgentã de bani!

Ea are: Motor C16NZ, 4 usi, trapã, mp3-player, bord electronic, inchidere centralizatã, scaune sport, jante de aluminiu, kit distribuþie recent schimbat, telescoape schimbate recent, filtru sport, tuning exterior (pleoape capotã, haion îndreptat, capotã GSi, eleron GSI + al treilea stop, barã faþã, spate + praguri tuning germania).
Telefon:0749061578 - Calin, mail: remus_grigorescu85@yahoo.com
  • dj05fmx

  • Mesaje scrise: 36
  • Locatie: Dolj
  • Masina: Vectra 1990 C20LET
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 16 Jan 2010

  • Mesaj Privat
salut.

daca nu reusesti sa o dai poate vei lua in considerare sa inzi haion si capota separat, paote si bord cu traductor, bineinteles in schimbul unora stok plus diferenta.

o zi placuta!
  • caling

  • Mesaje scrise: 79
  • Locatie: Sibiu
  • Masina: Kadett 1990 c16nz
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 05 Aug 2009

  • Mesaj Privat
Salut masina am vandut-o, dar mai am un haion indreptat + eleron de gsi, si mai am un bord electronic dar fara mufele din spate! referitor la traducator nu e nevoie am fost aici in sibiu la un electricean (bordul l-am pus eu, el doar a facut o logica mai clara intre fire si contacte), el mi-a reglat si vitezometru si turometru ca nu imi aratau corect la inceput. Am fost si eu un pic surprins ca a reusit sa le faca. Am rugat un echipaj de poliþie cu radar sã vadã dacã merge vitzometru corect! ºi merge perfect, deci nu iti trebuie neaparat traducator pt ca bordul are reglaj in functie de tipul motor!
  • Fumanchu

  • Mesaje scrise: 273
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Kadett 1987 1.6i C16LZ
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 27 Jul 2005

  • Mesaj Privat
cat mai vrei pe eleronul ala de GSI ?
Skip ads

  1. Home
  2. Opel - Classics
  3. Opel Kadett

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR