Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Opel Vectra
  • crististyl

  • Mesaje scrise: 5
  • Locatie: Alba
  • Masina: Vectra 1999 X2.0XEV
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 04 Feb 2010

  • Mesaj Privat
buna la toti sunt un conducator de opel vectra b si am cateva probleme si nelamuriri dupa ce am adormit la volan am lovit putin masina am reparato si am cateva nelamuriri!
Skip ads

  • crististyl

  • Mesaje scrise: 5
  • Locatie: Alba
  • Masina: Vectra 1999 X2.0XEV
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 04 Feb 2010

  • Mesaj Privat
am adormit la volan ..inainte sa ajung la destinatie cu 2 curbe eram frant obosit de nuam si am oprit pe drum sa dorm dar..tot in locuri unde erau stane si etc nefavorabile si am continuat sa merg bine cand am atipit la volan ..aveam doar 40-50 km/h eram prin oras am rupt parap[etul si mam oprit intrun stalp de iluminat ..Sad
  • crististyl

  • Mesaje scrise: 5
  • Locatie: Alba
  • Masina: Vectra 1999 X2.0XEV
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 04 Feb 2010

  • Mesaj Privat
am reparat masina cu 1000 de euro aproximativ si ziceai ca nu e mai nimik lovit la ea si an am ajuns la 1000 de euro si am niste nelamuriri! ianinte de impact cu 1 km e umiam dfat jos centura nu miau sarit airbagurile ! dar mia ramas aprins in bord plus ca miau sarit cartusele de la centurile de siguranta..? mai functioneaza poe viitor airbagurile?
  • Edwin

  • Mesaje scrise: 6,068
  • Locatie: Bistrita-Nasaud
  • Masina: Zafira 2006 z19dt
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 27 Nov 2008

  • Mesaj Privat
crististyl a scris:buna la toti sunt un conducator de opel vectra b si am cateva probleme si nelamuriri dupa ce am adormit la volan am lovit putin masina am reparato si am cateva nelamuriri!

Bine ai venit pe forum. Te rugãm sã citeºti regulamentul. Aici nu est chat: scrii cã ai nelãmuriri ºi aºtepþi ca imediat sã te intrebe cineva " despre ce este vorba". Incearcã sã expui cât mai clar problema ta, dã detalii despre maºinã, motor, explicã-ne ce s-a intâmplat, ºi dacã cineva te poate ajuta, cu siguranþã o va face. Sincer, tu ai putea sã ajuþi pe cineva care ar posta mesajul pe care l-ai postat tu? Eu cred cã nu. Aºadar fii cât mai explicit, ºi încercãm sã te ajutãm. Numai bine.

L.E. In timp ce scriam tu ai mai postat incã de douã ori in decurs de câteva minute. In dreapta mesajului tãu ai butonul "modificã": dacã ai uitat ceva, timp de 60 minute poþi modifica postul, nu trebuie sã scrii câte un mesaj la fiecare 2 minute.
Skip ads

  • crististyl

  • Mesaje scrise: 5
  • Locatie: Alba
  • Masina: Vectra 1999 X2.0XEV
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 04 Feb 2010

  • Mesaj Privat
pai am rupt un stalp in 2 mai mare sperietura cand am vazu t ac ..vine pe mien dar sa oprit pe acpota..am schimbat capota nici o problema radiator cu ventilator borcan servo jug, spoiler contrabara,,si far..dar iasa fum pe al galerie..afecteaza cu ceva ca iasa putin pe langa stiu eu cred ca cum am atins cu galeria..?
  • crististyl

  • Mesaje scrise: 5
  • Locatie: Alba
  • Masina: Vectra 1999 X2.0XEV
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 04 Feb 2010

  • Mesaj Privat
deci acuma nu stiu cum gasesc sam ischimb galeria din fata de unde incep[e de la motor in jos..partea aceea:-?
  • Gex

  • Mesaje scrise: 215
  • Locatie: Timis
  • Masina: Vectra 1992 c16nz
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 05 Jun 2009

  • Mesaj Privat
cu tot respectul pentru tine dar poti sa scri mai pe romaneste?
pana la urma daca in decurs de 2 min tu scri 2 posturi, ...................................................... incearca sa astepti si raspunsurile si dupa ce le analizezi pune alta intrebare pe 'masa'.
  • sandu_race

  • Mesaje scrise: 460
  • Locatie: Alta tara
  • Masina: Vectra 1996 x16xel
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 02 Mar 2008

  • Mesaj Privat
Crisi , ai galeria crapata sau din impact s-a deplasat de pe chiulasa si ti-a rupt garnitura . Si fi atent totusi la regulament ca nu iti raspunde nimeni asa .
Skip ads

  1. Home
  2. Opel Vectra

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR