Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Discutii Generale
  • h0rm0n

  • Mesaje scrise: 3,973
  • Locatie: Timis
  • Masina: Vectra 2001 Y26SE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 31 Jan 2007

  • Mesaj Privat
sa spuna si cine a votat a doua masina (18 voturi ?)

shame !
Skip ads

  • Soso_sedan

  • Mesaje scrise: 627
  • Locatie: Cluj
  • Masina: Astra 1993 C16NZ
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 31 Aug 2009

  • Mesaj Privat
asta ma gandeam si eu, ca la final, stiu eu cand va fi, sa nu luam in considerare decat voturile care au fost si argumentate...nu e o idee buna?si sa vedem atunci procentaj....
  • Ick

  • Mesaje scrise: 545
  • Locatie: Cluj
  • Masina: Astra 2010 A17DTR
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 16 Mar 2008

  • Mesaj Privat
Votat prima. De ce? Simplu : arata mai bine.
Intr`adevar exista F`uri aranjate, a se citi aranjate, nu "tiunate" cand tuna afara , cunoastem si le avem printre noi, le admiram aproape saptamanal la intalniri, iar ocazionarl pe pe strada, etc ; dar a 2`a a exagerat, a trecut de partea cealalata a aranjatului. Efectul, dorit sau nedorit de proprietar, lasa de dorit ochiului, care prefera sa se delecteze cu ceea ce are Soso , decat ceea ce are minimal
* parerea mea *
  • AleCkS

  • Mesaje scrise: 102
  • Locatie: Gorj
  • Masina: Astra 1993 X16SZ
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 06 Mar 2010

  • Mesaj Privat
"IMPOPOTZONATA" Embarassed E mai pe gustu meu Very Happy
Skip ads

  • maximix

  • Mesaje scrise: 14
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Kadett 1986 16D
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 09 Mai 2008

  • Mesaj Privat
Salut,
Nu prea imi place mie sa ma bag in seama despre masinile altora cand nici a mea nu arata foarte bine ... dar de cel putin o ora citesc topicul lui minimal... si acum acesta cu votul. m-am amuzat teribil:D
eu am votat masina lui soso - motiv? este un opel nu o dacie... este made in germany ..iar a lui arata a masina nemteasca... curata ... este masina trasa la linie (ptr mine inseamna mult sa nu ai tabla stramba pe masina).. imi place evacuarea ... mi`ar fi placut sa vad si niste jante de aliaj la ea .. dar capacele originale inseamna totusi ceva:)
de ce nu am votat masina lui minimal? - pleoape negre pe masina alba? dungile alea doua pe capota nu imi dau seama ce inseamna ... capacele alea de la jante nu dau deloc bine cu folia de pe geamuri... si eu am plafonul colantat dar nu am coborat cu colantul pana la jumatatea stalpilor de la parbriz... nu stiu .. prima impresie a fost ca nu a terminat de colantat masina...cu doua xenoane doua colante si un titlu de topic "My first car (oPEL aSTRA f '93 ) = "WHITE SENZATION&" nu faci tunning ... acum fara nici o suparare .. exista o vorba "pe afara-vopsit gardul/inauntru leopardul" la minimal e leopardul si in interior si in exterior ... sunt un amarat posesor de Opel Kadett E 1.6 diesel .. in caz ca vrei sa il vezi si sa iti dai cu parerea https://www.clubopel.com/vie...87&highlight=
  • White Tzuly

  • Mesaje scrise: 629
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Kadett 1981 13S
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 21 Nov 2008

  • Mesaj Privat
votat soso. are o masina ingrijita, curatica si ''neimpopotonata''. de asemenea, desi imi plac masinile personalizate, tunate, refacute etc, saraca astra lu' minimal arata ca prinsa la metrou de baietii cu spray-uri. deranjeaza excesiv privirii acele pleoape negre si dungile de pe capota. pe urma, ideea de ''blacktop'' este rau inteleasa, autocolantul nu e pus nici cat ar trebui, ba e si pe parbriz...si stai sa vina vara... Very Happy o alta chestie: la ce mama dracu ai nevoie de xenon in proiectoare? stii de ce se faceau galbene proiectoarele? ca ceata e alba. ba, pe deasupra, ceata functioneaza ca un ecran si te orbeste.

am inteles dintr-un alt thread al tau ca ai bagat in masina pe la vreo 2000 de batrane? parerea mea mea ca inutil; cu banii astia puteai face alte lucruri utile.

deh, mi-am expus opinia. nu injurati, nu dati cu paru ca imim place una si cealalta nu. fiecare cu gusturile lui. pacat insa de masini. amin!
  • minimal.madness

  • Mesaje scrise: 369
  • Locatie: Valcea
  • Masina: Astra 1993 1.6
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 09 Sep 2009

  • Mesaj Privat
"tanar si nelinistit" . am vrut sa o infrumusetez dar se pare ca am uratit'o . vreau sa ii continui colantu pana unde se termina stalpii, sa ii pun pleoape albe , dungile le'am dat jos , vreau sa imi iau un set de capace normale si sa le vopsesc in negru , am gasit o toba sport galagioasa si zic eu draguta la un prieten o da relativ ieftin . a fost pusa pe masina lui , dar fiindca e joasa si a atins o data destul de urat asfaltul cu ea , a dat'o jos . trebuie curatata bine pentru ca atunci cand i s'a vopsit masina , n'au acoperit bine si toba . astept sa fac rost de bani si ma apuc de treaba


  • mariocove

  • Mesaje scrise: 321
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Vectra 2007 Z18XER
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 08 Dec 2008

  • Mesaj Privat
Salut,ma bucur ca ai revenit si sa speram ca nu vei mai fi suspendat(de tine depinde cel mai mult !),bafta in continuare cu masinuta,probabil dupa alte schimbari pe care le vei face ne vei arata si noua noutatile.Sfatul meu este sa o intretii ft bine si din punct de vedere mecanic,asta este cel mai important.Nu te mai supara pe "ClubOpel" ca nimeni nu iti vrea raul.Succes !
Skip ads

  • h0rm0n

  • Mesaje scrise: 3,973
  • Locatie: Timis
  • Masina: Vectra 2001 Y26SE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 31 Jan 2007

  • Mesaj Privat
cred ca topicul are cu totul si cu totul alt subiect !
  • minimal.madness

  • Mesaje scrise: 369
  • Locatie: Valcea
  • Masina: Astra 1993 1.6
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 09 Sep 2009

  • Mesaj Privat
cred ca topicul acum se poate inchide
va multumesc pentru pareri Smile
salutare
  • keopsss

  • Mesaje scrise: 1,516
  • Locatie: Alta tara
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 11 Nov 2007

  • Mesaj Privat
Am votat pe prima deoarece...e curata si ingrijita pentru varsta ei.....
Nu pot sa zic ca a 2 nu e frumoasa dar....trebuie sa o faci mai simpla nu asa impopotonata...
Intradevar o ingrijesti am vazuto prin valcea...
Stima!
  • minimal.madness

  • Mesaje scrise: 369
  • Locatie: Valcea
  • Masina: Astra 1993 1.6
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 09 Sep 2009

  • Mesaj Privat
keopsss a scris:Am votat pe prima deoarece...e curata si ingrijita pentru varsta ei.....
Nu pot sa zic ca a 2 nu e frumoasa dar....trebuie sa o faci mai simpla nu asa impopotonata...
Intradevar o ingrijesti am vazuto prin valcea...
Stima!


mersi . am avut niste discutii cu baietii si o sa ii dau jos dungile alea negre . nu dau bine si o sa ii fac pleoapele albe plus ca vreau sa i continui colantul pana jos pe stalpi . o sa dea mai bine
Skip ads

  • micky2010

  • Mesaje scrise: 507
  • Locatie: Alba
  • Masina: Corsa 1998 Z12XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 12 Apr 2010

  • Mesaj Privat
Parerea mea ori te duci cu autocolantul pe stalpi pana la nivelul de jos al geamurilor sau lasi doar coupeul fara ce ai lipit pe langa elt. Ca fapt divers poti sa-ti infoliezi coupeul si capota cu folie imitatie de carbon arata mai subtil. Faci cum vrei. In rest e ok masina
  • minimal.madness

  • Mesaje scrise: 369
  • Locatie: Valcea
  • Masina: Astra 1993 1.6
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 09 Sep 2009

  • Mesaj Privat
chestiile astea s'au discutat la mine pe topic multumesc oricum pentru sfat .
inca o data spun , topicul SE POATE INCHIDE ! sau opate imi spune si mie cineva daca pot eu (cel care l'am facut ) sa il inchid
  • lupul1969

  • Mesaje scrise: 571
  • Locatie: Iasi
  • Masina: Meriva 2005 Z17DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 25 Mai 2008

  • Mesaj Privat
Intra la topicul cu sefii, "Sugestii pentru opel.com", doar acolo poti solicita inchiderea unei discutii!Oricum ne esti dator cu alte foto cand schimbi aspectul masinii!
  • minimal.madness

  • Mesaje scrise: 369
  • Locatie: Valcea
  • Masina: Astra 1993 1.6
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 09 Sep 2009

  • Mesaj Privat
in curand Very Happy
  • minimal.madness

  • Mesaje scrise: 369
  • Locatie: Valcea
  • Masina: Astra 1993 1.6
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 09 Sep 2009

  • Mesaj Privat
pentru toti cei care urmaresc acest topic .. am facut mici modificari care(nu dupa spusele mele ) au facut masina sa arate mult mai bine . astept pareri si din partea voastra . multumesc !
  • andrei FRJ

  • Mesaje scrise: 22
  • Locatie: Iasi
  • Masina: Vectra 1996
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 07 Mar 2010

  • Mesaj Privat
la fel ca johnny spun ca amandoua arata bn ,dar parerea mea e ca cea impopotonata trebuia sa lucrezi intr un stil mai....nu stiu cum sa zic adica e prea violent.mai incearca ca o sa iasa.succes
  • minimal.madness

  • Mesaje scrise: 369
  • Locatie: Valcea
  • Masina: Astra 1993 1.6
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 09 Sep 2009

  • Mesaj Privat
@andrei mersi pentru sfat . acceseaza linku urmator :

https://www.clubopel.com/vie...asc&start=360

eu zic ca am facut acele modificari de care vorbesti tu .sau poate nu . astept sfaturi si pareri.

salut
Skip ads

  1. Home
  2. Discutii Generale

Chestionar

Care va place mai mult ?
CURATA lui Soso_sedan 67%
IMPOPOTONATA mea 32%
107 voturi

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR