Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Probleme Tehnice
  • RobertCr

  • Mesaje scrise: 1
  • Locatie: Dolj
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 14 Mar 2010

  • Mesaj Privat
Salutare
As dori sa stiu cum pot sa desfac cheia pliabila, pentru ca am uitat cheia in geaca si am spalat geaca cu tot cu cheie. Nu mai pot sa deschid masina din telecomanda decat sa o inchid., Cred a oxidat in interior si nu am reusit sa o desfac decat in spate la baterie si butoanele le-am dat jos.
  • 4ever

  • Mesaje scrise: 17
  • Locatie: Alta tara
  • Masina: Vectra 2002 z22se
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 07 Feb 2010

  • Mesaj Privat
RobertCr a scris:Salutare
As dori sa stiu cum pot sa desfac cheia pliabila, pentru ca am uitat cheia in geaca si am spalat geaca cu tot cu cheie. Nu mai pot sa deschid masina din telecomanda decat sa o inchid., Cred a oxidat in interior si nu am reusit sa o desfac decat in spate la baterie si butoanele le-am dat jos.




salut.nu am inteles prea bine intrebarea pe care ai pus-o dar incearca sa bagi cheia in usa si s-ar putea sa mearga sa deschizi usa manual.deci numai cheia fara partea cu butoanele de la inchidere.daca asta nu e o rezolvare inceacrca sa reformulezi intrebarea si poate pot sa-ti dau alta solutie
  • 4ever

  • Mesaje scrise: 17
  • Locatie: Alta tara
  • Masina: Vectra 2002 z22se
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 07 Feb 2010

  • Mesaj Privat
si ca sa scoti butoanele de la inchidere de cheie iti las o poza.tragi usor de clema din imgine cu varful unui cutit sau o surubelnita fina si in acelasi timp incerci sa desparti cheia de butoanele de la inchidere .scuze pentru calitatea imaginii dar ma cam grabeam.
  • Bunicu

  • Mesaje scrise: 2,223
  • Locatie: Ialomita
  • Masina: Astra 2003 Y20DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 11 Dec 2008

  • Mesaj Privat
colegi: -Omul spune clar, "cheia pliabila".
nu cumva vorbeste despre cheia tip briceag? Evident, ar fi bine sa stim si despre ce masina vorbim, eventual o poza cu cheia dar..... asta e.
Colegule, pe viitor pune titluri cat mai explicite ca sa inteleaga omul. Pe acesta l-am editat dar nu baza ca am sa o mai fac.
in rest....toate bune.
  • emilperijoc

  • Mesaje scrise: 578
  • Locatie: Alta tara
  • Masina: Vectra 2000 Y20DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 24 Jun 2007

  • Mesaj Privat
daca ai cheie tip briceag iti spunc a e lipita .... trebuie sa o dai pe mijloc ca sa o poti deschide ( eu mi-am facut o cheie briceal la vectra b)
Daca vorbim despre tipul asta de cheie https://sslrelay.com/s117521...KK196_200x200.jpg
Skip ads

  1. Home
  2. Probleme Tehnice

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR