Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Opel Vectra
  • kyty

  • Mesaje scrise: 10
  • Locatie: Buzau
  • Masina: Vectra 2000 y16xe
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 24 Jan 2010

  • Mesaj Privat
buna! am mai postat eu ceva cu masina mea o vectra b,in care va ceream ajutorul.voiam atunci sa stiu daca pot fenta in vreaun fel taxa de prima inmatriculare.m-ati lamurit,asa ca nu am ce face si o inscriu la bulgarei.adik vreau sa o inscriu la ei.cum voi sunteti singurii in care am incredere,va rog sa ma invatati cum sa fac lucrul acesta,adica pasii ce trebuie urmati si eventual ce acte trebuie sa primesc sa nu iau teapa iar.masinuta mea este pe tusa de 1 an,am numere rosii expirate deci trebuie sa o duc pe platforma.mi-ar placea sa aflu tot despre inmatricularea la bulgari de la cineva care are masina inscrisa acolo de mai mult timp.multumesc anticipat!in aceeasi masura sunt interesata de un schimb plus diferenta ,cu o alta masina.a mea este din 2000,are hayon,comenzi pe volan,scaune reglabile,volan reglabil,4airbag,aer conditionat....rar facut,euro2javascript:emoticon('Evil or Very Mad'),apropo:nu intotdeauna y=e3-la mine a iesit e2(seria y16xe) Crying or Very sad


Ultima modificare facuta de kyty la Sam 10 Apr, 2010 12:44 pm, modificat de 2 ori in total
  • Stefan_BC

  • Mesaje scrise: 2,658
  • Locatie: Bacau
  • Masina: Zafira 2008 Z19DT
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 19 Oct 2009

  • Mesaj Privat
https://www.clubopel.com/viewtopic.php?t=22976 daca cautai gaseai
  • kyty

  • Mesaje scrise: 10
  • Locatie: Buzau
  • Masina: Vectra 2000 y16xe
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 24 Jan 2010

  • Mesaj Privat
nu mai costa 600e inmatricularea pe firma.e mai scumpa.ma interesa mai mult pe persoana fizica
Skip ads

  1. Home
  2. Opel Vectra

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR