Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Opel Vectra
  • b-12-jme

  • Mesaje scrise: 39
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Vectra 1993 1.6
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 02 Apr 2008

  • Mesaj Privat
am achizitionat si eu..ca tot omu..niste macarale electrice ,butoanele care vin pe maner cu mufa lor,fetele de usi fata gaura de manivele,dar marea mea problema e la instalatia electrica,uni mi-au spus ca masina are din fabrica instalatia chiar daca nu a fost dotata cu asa ceva,iar eu nu am vazut nimic,am citit cateva post-uri..dar sincer nu am inteles mai nimic..va rog frumos daca ma poate ajuta cineva ...sau daca e cineva din bucuresti care se pricepe la facut instalatia asa enervanta sa imi dea add pe mess aly_ptm87 sau sa sune la 0767431563...si va rog cine ma poate ajuta aici ,orice imi e de mare folos.multumesc anticipat
  • marian_sro

  • Mesaje scrise: 3,805
  • Locatie: piatra neamt
  • Masina: Vectra 1999 x20xev
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 08 Apr 2007

  • Mesaj Privat
cauta instalatie electrica completa.daca ai doar 2 geamuri merge cea de calibra.vezi la tutoriale ca este scris mult si bine!
  • b12jme

  • Mesaje scrise: 3
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 15 Apr 2008

  • Mesaj Privat
am pentru toate 4 geamuri nevoie eu am doar cele 4 macarale electrice si butoane dar..atentie,acelea DE vin pe manerele usii,nu am din acelea la frana de mana,daca are cineva instalatie de acest gen va rog sa imi lasati mesaj ceva..multumes
  • b12jme

  • Mesaje scrise: 3
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 15 Apr 2008

  • Mesaj Privat
am pentru toate 4 geamuri nevoie eu am doar cele 4 macarale electrice si butoane dar..atentie,acelea DE vin pe manerele usii,nu am din acelea la frana de mana,daca are cineva instalatie de acest gen va rog sa imi lasati mesaj ceva..multumes
  • b12jme

  • Mesaje scrise: 3
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 15 Apr 2008

  • Mesaj Privat
s-a rezolvat multumesc pt ajutoare..
Skip ads

  1. Home
  2. Opel Vectra

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR