Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Discutii Generale
  • emilluss

  • Mesaje scrise: 418
  • Locatie: Alta tara
  • Masina: Astra 2005 z19dth
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 27 Feb 2010

  • Mesaj Privat
Gata!L-am schimbat.Si cum mi-am zis tyfoon nu sunt cunoscute am luat 4 uniroyal rainsport 2 .Ceva pareri de acest tip de guma?
bafta!
  • aalew

  • Mesaje scrise: 120
  • Locatie: Cluj
  • Masina: Astra 2008 Z17DTL
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 27 Dec 2007

  • Mesaj Privat
Am avut Uniroyal, erau M+S am umblat cu ele 3 ani de zile si am fost satisfacut de ele pe ploaie cat si pe zapada.
  • Y-GreK

  • Mesaje scrise: 1,280
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 11 Jul 2007

  • Mesaj Privat
Ai procedat corect...si eu am avut galma la un cauciuc Royal SP de vara pus pe fata la fosta masina,tot pe exterior era .Pentru siguranta mea,l-am schimbat,acum zace in garaj.Pacat de el totusi,cauciucul avea doar 3 luni.Dar totusi...cum de nu se simte nimic la viteze asa mari?Eu am avut galme pe INTERIOR la cauciucuri spate si parca auzeam un huruit,ca sa nu mai zic ca la asta pe fata imi tremura volanul la 140km/h.
  • emilluss

  • Mesaje scrise: 418
  • Locatie: Alta tara
  • Masina: Astra 2005 z19dth
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 27 Feb 2010

  • Mesaj Privat
Y-GreK a scris:Ai procedat corect...si eu am avut galma la un cauciuc Royal SP de vara pus pe fata la fosta masina,tot pe exterior era .Pentru siguranta mea,l-am schimbat,acum zace in garaj.Pacat de el totusi,cauciucul avea doar 3 luni.Dar totusi...cum de nu se simte nimic la viteze asa mari?Eu am avut galme pe INTERIOR la cauciucuri spate si parca auzeam un huruit,ca sa nu mai zic ca la asta pe fata imi tremura volanul la 140km/h.


Eu e ala l-am aruncat pe restul 3 incerc sa le vand ca mai sunt bune inca mult timp.Imi tremura un pic volanul pe la 140 dar mergeam 180 si gata:)
Skip ads

  1. Home
  2. Discutii Generale

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR