Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Discutii Generale
  • arthurro

  • Mesaje scrise: 832
  • Locatie: Miami Florida
  • Masina: Omega 1996 X20XEV
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 15 Aug 2004

  • Mesaj Privat
Eu lucrez intr-o televiziune iar de curand un coleg de-al meu realizator al unei emisiuni de divertisment pentru tineret si-a dat demisia si a plecat in state. Problema ( norocul ) este ca a ramas grila de programe goala in intervalul acesta de timp emisiunea fiind difuzata duminica dim. ora 10.30 ( o ora destul de buna zic eu ) M-am gandit sa ocup eu acest spatiu pana nu se trezesc altii sa faca altceva, m-am gandit sa intru cu o emisiune exclusiv tunning auto si probabil ceva din campionatul nat. de rally fiind foarte aproape de onesti si mai ales cunoscandu-l pe Titi Aur. Acuma, problema este ca am nevoie de orice din partea voastra ( din mai multe creiere poate va iesi ceva) am nevoie de la voi de idei, de materiale ( daca sunt video sa se vada bine ma intereseaza ) de sugestii. Vreau ca in fiecare saptamana sa prezint o masina in lucru. Sa vorbesc cu magazinele de tunning pentru ceva premii pentru cei care privesc si intra in contact cu emisiunea iar pe viitor vom mai vedea.


So.... PLEASE HELP ME !!!!
Skip ads

  • arthurro

  • Mesaje scrise: 832
  • Locatie: Miami Florida
  • Masina: Omega 1996 X20XEV
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 15 Aug 2004

  • Mesaj Privat
Nu este chiar nimeni interesat? sau chiar nu are nimeni un material pe suport video in calculator pe teme tunning? Nu si-a filmat nimeni masina cand i-a adus modificari? Nu prea imi vine sa cred. Sa fie oare comoditatea de vina? Ce parere aveti moderatori, cred ca ar trebui sa colaboram atunci cand unul dintre noi vrea sa faca ceva in domeniul asta. Pt. ca daca eu de exemplu am sa fac "publicitate" si am sa promovez tunning-ul auto probabil ca am sa cresc putin interesul pentru asta in zona. Tot ar fi un castig nu? pt ca eu nu urmaresc castiguri materiale. O fac pt. ca imi place. Thx!
  • arthurro

  • Mesaje scrise: 832
  • Locatie: Miami Florida
  • Masina: Omega 1996 X20XEV
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 15 Aug 2004

  • Mesaj Privat
Sad
  • Thanatos

  • Mesaje scrise: 1,108
  • Locatie: constanta - dk
  • Masina: Vectra 2000 X18XE1
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 24 Aug 2004

  • Mesaj Privat
despre ce televiziue este vorba, unde se difuseaza?.....mai bine faci o emisiune despre masini normale, probleme, sfaturi, bla bla..., cam ce se intampla si aici pe forum. ce atata tuning, cei mai multi au masini stock de care sunt foarte multumiti si vor sa aiba grija de ele asa cum sunt. intr'o emisiune de genu asta, poti aduce si putin tuning, asa de gust. parerea mea.
Skip ads

  • chiciuc

  • Mesaje scrise: 1,372
  • Locatie: Craiova
  • Masina: Vectra 1997 X20DTL
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 29 Apr 2004

  • Mesaj Privat
depinde de publicul tinta.
de chestii video cauta video-clipuri de la curse de masini (i)legale. Sau poti sa faci o discutie pe tema lor. ex daca au la dispozitie loc de joaca o sa scada fenomemul, bla ,bla

cum am spus depinde de publicul tinta...
  • arthurro

  • Mesaje scrise: 832
  • Locatie: Miami Florida
  • Masina: Omega 1996 X20XEV
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 15 Aug 2004

  • Mesaj Privat
mda , am gasit ceva clipuri dar nu pot fi folosite ( calitate proasta ) Am sa ma mai gandesc oricum ce am sa fac
  • arthurro

  • Mesaje scrise: 832
  • Locatie: Miami Florida
  • Masina: Omega 1996 X20XEV
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 15 Aug 2004

  • Mesaj Privat
Thanatos a scris:despre ce televiziue este vorba, unde se difuseaza?.....mai bine faci o emisiune despre masini normale, probleme, sfaturi, bla bla..., cam ce se intampla si aici pe forum. ce atata tuning, cei mai multi au masini stock de care sunt foarte multumiti si vor sa aiba grija de ele asa cum sunt. intr'o emisiune de genu asta, poti aduce si putin tuning, asa de gust. parerea mea.

Ai dreptate dar in cazul in care am sa prezint anumiti producatori intru in mari probleme cu cei de la departamentul publicitate si nu numai boss-ii mei au in cercurile lor de prieteni numai cativa dealeri ca renault audi skoda aici in oras exista anumite simpatii si antipatii de care trebuie sa tin cont pt. ca aici lucrez ... asta este Televiziunea este a unui om numit Sechelariu si atata timp cat lucrez pentru el trebuie sa ma conformez regulilor Sad
  • Thanatos

  • Mesaje scrise: 1,108
  • Locatie: constanta - dk
  • Masina: Vectra 2000 X18XE1
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 24 Aug 2004

  • Mesaj Privat
arthurro a scris: unui om numit Sechelariu


Laughing Laughing Laughing buna asta!!!!
Skip ads

  • arthurro

  • Mesaje scrise: 832
  • Locatie: Miami Florida
  • Masina: Omega 1996 X20XEV
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 15 Aug 2004

  • Mesaj Privat
intr-adevar dar atata timp cat televiziunea asta traieste din buzunarul lui iar eu am ocazia sa fac ce imi place din partea mea e ok
  • arthurro

  • Mesaje scrise: 832
  • Locatie: Miami Florida
  • Masina: Omega 1996 X20XEV
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 15 Aug 2004

  • Mesaj Privat
oricum suntem offtopic nu crezi?
  • King of the road

  • Mesaje scrise: 489
  • Locatie: Mures
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 15 Apr 2004

  • Mesaj Privat
Nu stiu exact ce solutie ar fi cea mai buna , dar eu iti recomand sa faci o emisiune normala si sa ii mai adaugi o rubrica exclusiv tuning-ului. Nu de alta dar dupa vreo 2-3 emisiuni ramai fara material .
Deci ceva de genu ... prezinti noutati pe piata , concepte , etc , cum se practica si la alte emisiuni de specialitate pe alte post-uri , o rubrica tuning in care sa prezinti o masina , doua sau chiar ceva de genu "before-and-after" , adica intregul proces de modificare ,alte informatii despre tuning , firme , noutati , etc, si curse de raliu romania .
Asa cred eu ca ar fi bine .

Oricum .. bafta! Wink
  • arthurro

  • Mesaje scrise: 832
  • Locatie: Miami Florida
  • Masina: Omega 1996 X20XEV
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 15 Aug 2004

  • Mesaj Privat
multumesc! mai am o saptamana timp de gandire si am sa vad cum am sa o fac. As fi vrut sa fie ceva un pik mai nonconformist ceva iesit din standardele televiziunilor mari. E foarte dificil. Probabil am sa vin si la intalnirile organizate chiar si la cursele legale sau nu numai.Probabil cu timpul si cu ajutorul politiei rutiere de aici ( cu care sunt in relatii excelente ) am sa organizez asa ceva si in Bacau chiar daca nu este orasul meu.
Skip ads

  • arthurro

  • Mesaje scrise: 832
  • Locatie: Miami Florida
  • Masina: Omega 1996 X20XEV
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 15 Aug 2004

  • Mesaj Privat
Daca cineva detine materiale pe suport dv ( digital standard sau dvcam ) dati un pm si vorbim
Skip ads

  1. Home
  2. Discutii Generale

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR