Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Discutii Generale
  • respected

  • Mesaje scrise: 542
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2005 Z17DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 13 Mai 2009

  • Mesaj Privat
Doresc sa ma mut in Otopeni. As dori sfaturi/idei/pareri a celor care stau acolo (ce blocuri sa aleg, ponturi de apartamente, lifestyle Very Happy, etc etc). Orice e binevenit
Merci.
Skip ads

  • respected

  • Mesaje scrise: 542
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2005 Z17DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 13 Mai 2009

  • Mesaj Privat
Revin. Doresc sa cumpar un ap cu 3 camere. Cei care stiu zona, imi pot da mai multe detalii. Ce blocuri sunt bune, care sunt de evitat...
Ard cu nerabdare .... Smile
  • All4Opel

  • Mesaje scrise: 292
  • Locatie: Ilfov
  • Masina: Astra 2008 Z17DTL
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 16 Jan 2010

  • Mesaj Privat
Se pare ca nu multi cunosc zona, asa-i? Laughing
Eu nu pot sa-ti spun decat ca Otopeniul este o localitate frumoasa...Eu stau in Tunari (localitate invecinata cu Otopeniul) si trec destul de des prin Otopeni...in ceea ce priveste domeniul imobiliar preturile sunt cam piperate, insa daca iti permiti eu zic ca se merita...Se auzea intr-un timp ca vor sa il transforme fie in sector al Bucurestiului, fie in oras de sine statator, insa oricum ar fi eu sunt multumit de cei din primarie si consiliul local pentru ca este o localitate ingrijita...flori decorative peste tot, parculet micut, dar intretinut, cu loc de joaca pentru cei mici, biserici, cosuri de gunoi din 25 in 25 de metri, borduri si amenajari drumuri intretinute in permanenta, magazine, banci, carrefour, selgros, bricostore, metro aproape, iarna drumurile sunt super intretinute (m-am mirat cand am vazut asta iarna ca dezapezeau si pe trotuare si in parcari)....in cateva cuvinte, as fi foarte incantat daca as locui acolo, dar nu la bloc, as prefera la casa... Smile
  • respected

  • Mesaje scrise: 542
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2005 Z17DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 13 Mai 2009

  • Mesaj Privat
Merci pt raspuns. Oricum, locatia nu e batuta in cuie. Ideea e ca as dori o locatie care sa fie mai "odihnita" si mai linistita, care sa ofere cat de cat acces la un supermarket, gradinita, etc...Oricum am masina deci pot sa ma deplasez.
In otopeni preturile sunt piperate, dar nu mai piperate ca-n Bucuresti. Acum depinde si de noroc.
Skip ads

  • All4Opel

  • Mesaje scrise: 292
  • Locatie: Ilfov
  • Masina: Astra 2008 Z17DTL
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 16 Jan 2010

  • Mesaj Privat
Ti-am zis...daca as avea posibilitate, m-as muta in Otopeni pentru ca imi place foarte mult zona si iti ofera liniste si curatenie pe langa celelalte facilitati de care viata noastra depinde...parerea mea e ca este o zona mai mult decat ok...Acum depinde si de tine, dar eu as alege o casuta sau o vila (daca dispui de bani) in defavoarea unui apartament fie el si cu trei camere... Rolling Eyes
  • respected

  • Mesaje scrise: 542
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2005 Z17DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 13 Mai 2009

  • Mesaj Privat
e mare diferenta....e greu pt un apartamend, d-apai o vilutza
  • All4Opel

  • Mesaje scrise: 292
  • Locatie: Ilfov
  • Masina: Astra 2008 Z17DTL
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 16 Jan 2010

  • Mesaj Privat
Atunci fie unde-o fi...la vila, la casa, la apartament...numai in Otopeni sa fie... Laughing Laughing Laughing ...mai glumim si noi...
Skip ads

  1. Home
  2. Discutii Generale

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR