Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Opel Astra
  • marcus hanna

  • Mesaje scrise: 4
  • Locatie:
  • Masina: Astra 2001
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 17 Jun 2006

  • Mesaj Privat
Un binevoitor mi-a spart parbrizul fata, probabil cu o minge, in fine, nu conteaza. Ideea este ca am nevoie de un sfat, trebuie sa cumpar un parbriz nou (Opel Astra 1,7 TDI, din 2001), de culoare fumurie. Daca imi puteti spune unde gasesc un deal mai omenesc, si as aprecia informatii clare, nu generale. Multumesc anticipat.
Skip ads

  • eduard33

  • Mesaje scrise: 1,502
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Omega 1997 X20XEV
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 24 Nov 2004

  • Mesaj Privat
salut si bine ai venit pe forum...
eu am schimbat parbrizul la "F"-ul meu cu 100euroi la AUTOGLASS in Colentina...mi s-au parut OK..in pret intra si manopera...au scule si lucreaza profi.
am vazut zilele trecute, in drum spre munca, un mare depozit de parbrize...nu stiu cum se numeste firma si strada respectiva, dar iti descriu locatia...la jumatatea drumului dintre Viilor si locul de unde icepe Trafic Greu...e strada care face le gatura intre cele doua si se continua spre autogara Filaret...o sa ma uit zilele viitoare mai atent sa observ ce si cum...
toate bune
  • kebab

  • Mesaje scrise: 97
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Vectra 2003 1800
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 02 Jun 2006

  • Mesaj Privat
sal
eu am cumparat de la un centru,Bel Mondo se numeste un parbriz verde cu parasolar la 330 ron.este undeva pe langa cimitirul sf Vineri.
  • marcus hanna

  • Mesaje scrise: 4
  • Locatie:
  • Masina: Astra 2001
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 17 Jun 2006

  • Mesaj Privat
Multumesc celor doi colegi pentru raspunsurile prompte si utile, problema este ca sunt in bacau, deh, aici a avut loc evenimentul, si o sa vad cum ma descurc maine pe plan local, unde gasesc asa ceva. Daca nu, o sa caut sa dau o comanda la Bucuresti, adevarul este ca preturile din Bacau pentru orice piese de Astra sunt mari. Un limitator de balama la portiera stanga, second hand, m-a costat mai deunazi 500.000 de lei.
Skip ads

  • TCM

  • Mesaje scrise: 21
  • Locatie:
  • Masina: Astra 2001 y20dth
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 02 Jun 2006

  • Mesaj Privat
In Cluj: La Pilkington 270 RON la Gimarom 400 RON.
Cred ca Gimarom are filiale in toate orasele mari!
  • bogdanene

  • Mesaje scrise: 695
  • Locatie: Buzau
  • Masina: Astra 2001 Y 20 DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 11 Nov 2005

  • Mesaj Privat
eduard33 a scris:salut si bine ai venit pe forum...
eu am schimbat parbrizul la "F"-ul meu cu 100euroi la AUTOGLASS in Colentina...mi s-au parut OK..in pret intra si manopera...au scule si lucreaza profi.
am vazut zilele trecute, in drum spre munca, un mare depozit de parbrize...nu stiu cum se numeste firma si strada respectiva, dar iti descriu locatia...la jumatatea drumului dintre Viilor si locul de unde icepe Trafic Greu...e strada care face le gatura intre cele doua si se continua spre autogara Filaret...o sa ma uit zilele viitoare mai atent sa observ ce si cum...
toate bune


se numeste GimaRom Invest SRL
Smile
Skip ads

  1. Home
  2. Opel Astra

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR