Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Discutii Generale
  3. Opel vs ...
  • tonytm

  • Mesaje scrise: 4,479
  • Locatie: Timis
  • Masina: Signum 2005 Z19DTH 190CP
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 10 Oct 2007

  • Mesaj Privat
N-am Ferrari, am Opel si sunt foarte fericit cu el.

Si poate ti-ai pune ar trebui sa-ti pui si tu intrebari de ce suntem atatia fericiti pe aici cu Opeluri, cu toate ca nu-i "masina de curse" ca bmw-ul tau.
Skip ads

  • viorel28

  • Mesaje scrise: 47
  • Locatie: Dolj
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 05 Oct 2010

  • Mesaj Privat
nu vreau sa ma cert cu tine ..dar daca ma doare undeva de ce sunteti voi fericiti tristi sau plouati ...e rau ? ps in opinia mea tu ti ai luat teapa mare de tot cu opelul tau cum dracu sa dai frate 11 mii pe aia cu 300 aproape .si ai mai schimbat pe ea....a ta acum este sub 8500 ..asa ca daca incerci sa ma inveti ceva ...restul e tacere .
  • dodo_13

  • Mesaje scrise: 4,545
  • Locatie: Iasi
  • Masina: Astra 2008 Z19DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 11 Apr 2005

  • Mesaj Privat
Tony, copilul e cu tefalul, nu are sens. Nu vezi ca a trecut la amenintari si vrea sa te faca sa taci in trafic? Mai ales dupa ce isi pune aia 3 bradutzi de cate 2CP fiecare. Ce sa mai spun ca a lipsit si la orele de fizica, inca nu a aflat ca metalul imbatraneste, indiferent in ce marca de masina e bagat si ca masina ta e de cateva ori mai sigura decat janghina lui ruginita si rasfrecata. Crezi ca de ce nu pune poze? Pe langa faptul ca face poze cu telefonul, ii este si rusine cu barile care abia atarna pe masina lui.
  • veninoss

  • Mesaje scrise: 53
  • Locatie: Prahova
  • Masina: Astra 1998 x14xe
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 01 Jul 2010

  • Mesaj Privat
@viorel28
Viorel ai venit pe forumul asta cerand niste sfaturi,si ai sfarsit prin a jigni pe unii membrii ai acestui forum.
Nu este frumos din partea ta. Embarassed Vad ca faci tot posibilul sa parasesti acest forum cu numele taiat (viorel28).Chiar daca nu esti detinator de Opel, frumos era sa-ti iei la revedere si sa multumesti celor care te-au ajutat, si sa-ti vezi de ale tale. Dar deh...mentalitatea rrromanului, pana nu da cu mucii in farfurie.... Rolling Eyes In postarile anterioare ma chinuiam sa evidentiez ca nu toti posesorii de e36 sunt cocalari dar tu i-mi arati cat de mult m-am inselat. Cred ca e36 i-ti vine ca o manusa.


Ultima modificare facuta de veninoss la Lun 20 Dec, 2010 9:42 pm
Skip ads

  • tonytm

  • Mesaje scrise: 4,479
  • Locatie: Timis
  • Masina: Signum 2005 Z19DTH 190CP
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 10 Oct 2007

  • Mesaj Privat
viorel28 a scris:si ai mai schimbat pe ea....a ta acum este sub 8500 ..asa ca daca incerci sa ma inveti ceva ...restul e tacere .


Daca dupa 100 000 km si 2 ani, am pierdut 2000 euro sunt megafericit. Pe scurt, cu 2000 euro am avut muuuult mai multe satisfactii decat o sa ai tu de aia 2000 ai tai Laughing

Si normal, daca trebuie in secunda 2 sa pleci la 2000 km departare mai schimbi chestii la masina. Doar cand iti iei cotet cu 2000 euro nu schimbi nimic. Daca se strica pe drum mai bine o lasi acolo Laughing
  • Gabi.B.HD

  • Mesaje scrise: 3,439
  • Locatie: Hunedoara
  • Masina: Astra 2011 A16XER
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 15 Mai 2007

  • Mesaj Privat
Toni, el va face 2000 km tot anul ca doar asa va reusi sa stranga banii de e46. Nu te-ai intrebat niciodata de ce pisicutele astea nu pleaca prea departe de cuptorul de acasa? Iar tu te intrebi daca poate sa faca atatia km doar cu pauza de realimentare?
  • tonytm

  • Mesaje scrise: 4,479
  • Locatie: Timis
  • Masina: Signum 2005 Z19DTH 190CP
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 10 Oct 2007

  • Mesaj Privat
Nu din cauza consumului? Shocked
  • dodo_13

  • Mesaje scrise: 4,545
  • Locatie: Iasi
  • Masina: Astra 2008 Z19DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 11 Apr 2005

  • Mesaj Privat
Nu, sta prea lipita de strada si nu poate sa plece de pe loc. De aia le si imping atat de des. Dar ce stii tu ce e aia stabilitate Smile
Skip ads

  • viorel28

  • Mesaje scrise: 47
  • Locatie: Dolj
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 05 Oct 2010

  • Mesaj Privat
cunoasteti proverbu : ...multi dar prosti? asta este o jignire ca sa observi diferenta nu de alta .... adevaru e ca opelul e masina fratee ...vai mama voastra !


Ultima modificare facuta de viorel28 la Lun 20 Dec, 2010 9:59 pm
  • dodo_13

  • Mesaje scrise: 4,545
  • Locatie: Iasi
  • Masina: Astra 2008 Z19DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 11 Apr 2005

  • Mesaj Privat
Cred ca tocmai ai pus de o suspendare. Stiu, nu te doare, dar cu atat mai mult nu ar trebui sa fie o problema, nu?
  • tonytm

  • Mesaje scrise: 4,479
  • Locatie: Timis
  • Masina: Signum 2005 Z19DTH 190CP
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 10 Oct 2007

  • Mesaj Privat
Hasta la vista baby.... Rolling Eyes

Pacat, ne mai puteai distra.
  • viorel28

  • Mesaje scrise: 47
  • Locatie: Dolj
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 05 Oct 2010

  • Mesaj Privat
in sfarsit Smile))
Skip ads

  • viorel28

  • Mesaje scrise: 47
  • Locatie: Dolj
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 05 Oct 2010

  • Mesaj Privat
tonytm esti prost rau si ca afacerist si ca om e parerea mea . mi o sustin totusi ..chiar daca sunt ...suspendat:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
  • providra18

  • Mesaje scrise: 336
  • Locatie: Suceava
  • Masina: Calibra 1995 x20xev
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 21 Mar 2009

  • Mesaj Privat
@viorel28 ia si mananca stricat in alta parte si lasa`ne pe noi ajtia cu opelurile, masini fara stabilitate, fara confort, fara putere...Tu ce crezi? Ca daca avem opel, ejti mai cunoscator ca noi la masini? Vii si storci basini cu un bmw? Foarte multi au renuntat la bmw si s-au intors la opel...Daca am fi prosti, poate credeam tot ce ziceai tu in legatura cu bmw, dar uite ca nu`i asa. Mai bine fa`ti cont pe forumul bmw-istilor si lauda`te lor...
  • dodo_13

  • Mesaje scrise: 4,545
  • Locatie: Iasi
  • Masina: Astra 2008 Z19DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 11 Apr 2005

  • Mesaj Privat
Viorel, masina nu e o afacere. Dar na, ce poate sa stie de afaceri unul care ia masina din banii lu babacu si care pierde cate 500euro la fiecare janghina cu care merge maxim 5000km?
  • providra18

  • Mesaje scrise: 336
  • Locatie: Suceava
  • Masina: Calibra 1995 x20xev
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 21 Mar 2009

  • Mesaj Privat
@viorel28 nu cred ca te`a jignit colegul...da o fac eu in locul lui...asa, ca moldovean, ti`o zic pe direct...ejti un mare bou...un gainatz...tu si cu cheritura aia de bmw, care isi lasa funinginea din tobe la fiecare acceleratie...
  • viorel28

  • Mesaje scrise: 47
  • Locatie: Dolj
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 05 Oct 2010

  • Mesaj Privat
providra18 tu esti prea sub pom sa ti mai adresez vreun cuvant
  • Gabi.B.HD

  • Mesaje scrise: 3,439
  • Locatie: Hunedoara
  • Masina: Astra 2011 A16XER
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 15 Mai 2007

  • Mesaj Privat
Asta cu contul pe forumul bmw e mai greu de facut decat de s-ar crede. Cum sa te dai rotund pe forumul ala cand acolo sunt masini ale caror roti de rezerva sunt mai scumpe decat caruta ta?
  • providra18

  • Mesaje scrise: 336
  • Locatie: Suceava
  • Masina: Calibra 1995 x20xev
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 21 Mar 2009

  • Mesaj Privat
Smile) makr stau sub pom...dar u...ejti prea distrus...nici printre radacinile pomului nu te mai afli acum...
  • viorel28

  • Mesaje scrise: 47
  • Locatie: Dolj
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 05 Oct 2010

  • Mesaj Privat
moldovean prost trage apa cand vb ! macar acum realizezi ca alea sunt masini Gabi.B.HD nu a ta ...deci joc de glezne ..
Skip ads

  1. Home
  2. Discutii Generale
  3. Opel vs ...

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR