Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Discutii Generale
  3. Calatori prin lume
  • virgil grigoras

  • Mesaje scrise: 358
  • Locatie: Galati
  • Masina: Astra y20dth
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 26 Jan 2010

  • Mesaj Privat
acel text e un copy, dintrun articol mai amplu, dintrun cotidian central, de altfel, si dupa cum se observa cuprinde parerea unor straini despre capitala noastra
ii cer scuze d. george ca i-am poluat topicul, subiectul e cu totul altul
rog insistent un d. moderator sa stearga aceste divagatii, sunt in afara subiectului, inclusiv acesta
ps: 300 de ani de existenta a SUA, cam tot atatia de democratie
scorpio 18, sunt sigur ca esti baiat simpatic, te tin minte de cand ai scris treaba cu pompa de injectie
calm si sanatate!
  • daniel_aoe

  • Mesaje scrise: 650
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Vectra 2007 Z18XER
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 17 Sep 2008

  • Mesaj Privat
george, scorpio 18, virgil: poate ca este mai bine sa deschidem un topic in care sa denigram orasele din Romania. Cand ajungem prin tari starine, este foarte usor sa uitam cum a fost acum 20 ani si cat s-a facut de atunci. Poate ca acum 20 ani nici nu aveati o varsta sa puteti cuonstiza.
Voi nu stiti ca in in perioada cand in Anglia se infiinta prima facultate, noi scriam limba chirilica si venea un cioaban cu oile pe nume Bucur sa-si faca o gaspodarie, sau cand exista imperiul Austro - Ungar cu capitala Viena cu o retea de drumuri bine consolidata, noi cotizam la turci si nu aveam nici o putere?
Am fost prin multe capitale, in mai plec intr-un job rotation pentru 2 luni la Viena, dar tot in Bucuresti ma voi intoarce.
Ce mi-as dori: sa vad Beijingul, Singapore, planuiesc tocmai la anul (adica pun bani de o parte) sa plec intr-o excursie de 15 zile in China.
Scuze daca se simte cineva jignit, cum am scris si la inceputul discutiei, poate nu-si avea locul aici.
Skip ads

  1. Home
  2. Discutii Generale
  3. Calatori prin lume

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR