Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Discutii Generale
  • dancraciun

  • Mesaje scrise: 274
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Corsa 2007
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 23 Mai 2006

  • Mesaj Privat
Am si eu nevoie de o programare in fatza la RAR ! M-am lungit si pe 17 imi expira numerele iar oficial abia pe 24 pot sa fac programare!

Va rog poate sa ma ajute cineva?

Nu raman dator! Promit! Trimite-ti un PM ! Multumesc
Skip ads

  • malekAdi2

  • Mesaje scrise: 176
  • Locatie: Ploiesti
  • Masina: Vectra 2004 Z19DT
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 05 Apr 2006

  • Mesaj Privat
Intr-adevar...e jale in Bucuresti la programari...
Nu stiu daca vei gasi pe cineva care sa te ajute,pt ca este destul de dificil...
Imi pare rau pt asteptare,dar...asta e bucuresti-ul.
  • dancraciun

  • Mesaje scrise: 274
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Corsa 2007
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 23 Mai 2006

  • Mesaj Privat
nu e problema de asteptat ... ca nu asta ma supara ...

1. am gresit eu ca nu m-am programat mai repede
2. imi expira numerele si nu mai pot sa circul!


apropo in alt oras nu pot sa fac certificatul de autenticitate?
  • florinike

  • Mesaje scrise: 1,582
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2001 Z20LET
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 22 Feb 2005

  • Mesaj Privat
dancraciun a scris:nu e problema de asteptat ... ca nu asta ma supara ...

1. am gresit eu ca nu m-am programat mai repede
2. imi expira numerele si nu mai pot sa circul!


apropo in alt oras nu pot sa fac certificatul de autenticitate?


Mergi la RAR dimineata la 8 si astepta acolo.De obicei intr-o anumita zi nu sunt ocupate chiar toate numerele si mai iau si asa...
Treaba e verificata la RAR ul din voluntari

PS:HINT:incearca totusi si cu o hartie de 10 roni la portar.....face minuni pe bune Laughing Laughing Laughing
Skip ads

  • eduard33

  • Mesaje scrise: 1,502
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Omega 1997 X20XEV
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 24 Nov 2004

  • Mesaj Privat
si eu am patit acelasi lucru din cauza neglijentei...dar asa cum a spus si florinike, se rezolva acolo la RAR...uite cum era in dec 2004... am fost prezent pe la 7.30 la oficiul de programari de la poarta, si oamenii care erau in aceiasi situatie ca mine intocmisera o lista...s-a ajuns pe la nr 32 si surprinzator au intrat toti pana pe la 12.00...eu eram nr 12 parca...RAR-ul avand o activitate slaba in ziua respectiva...sunt oameni care fac programari telefonice si nu se prezinta sau se mai intampla sa circule sefii prin sectie si sa vezi cum se misca mecanicii pe langa masini Razz , de sunt in stare sa termine 2 serii de programari intr-o zi Twisted Evil ...mergi cu incredere si o sa se rezolve...bafta
  • dancraciun

  • Mesaje scrise: 274
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Corsa 2007
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 23 Mai 2006

  • Mesaj Privat
ok multumesc pt sfaturi ! o sa ma duc maine dimineata sa fiu pe acolo! asta e ce sa fac daca sunt neglijent Smile insa nu mi-am putut inchipui ca e asa balamuc la rar .. va tin la curent cum am rezolvat-o
  • dancraciun

  • Mesaje scrise: 274
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Corsa 2007
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 23 Mai 2006

  • Mesaj Privat
rezolvat!

sa va spun povestea:)

am luat legatura cu un prieten de-al unui coleg de serviciu al mamei care este inspector la rar! mi-a spus sa imi fac programare! mi-am facut programare pe 25 ca atunci era liber! intre timp am vb cu altcineva si m-a sunat sa ma duc la el sa imi faca pozele si daca directorul imi aproba sa imi dea certificatul pana pe 25 e ok daca nu ii las datele masinii si cartea si imi scoate el certificatul de autenticitate ca sa nu ma mai deplasez cu masina la rar pe platforma ( cica nu ai voie sa mergi cu ea nici tractata daca nu are numere ) asa... am fost mi-a facut pozele si a intrat maicamea la director...a vb cu el a foarte dragut omu a zis ca daca reuseste sa anuleze programarea de pe 25 nu e nici o problema se rezolva in cateva minte cu certificatu ! dar programarile intra incalculatoare la grivita! am vb cu primul om ... Smile cel care m-a pus sa imi fac programare a anulat-o si mi-a facut-o azi la 10 ! la 8 am fost acolo si la 8.20 am intrat pentru ca nu venise un nenea care era programat la ora aia! ca o mica atentie o cutie de bomboane la secretara si o sticla de alexandrion pentru aia de acolo ca asa a vrut mama ! daca era dupa mine nu dadeam nimic Twisted Evil glumesc!


in concluzie cei care mai raman pe dinafara cu rar-ul nu disperati! daca e prea tarziu nu mai faceti greseala sa faceti programari pentru ca se fac suplimentari in fiecare zi ! de asemenea sunt f multi care nu se prezinta cand s-au programat iar sansele sa o rezolvati intr-o zi sunt foarte mari!


numai bine
Skip ads

  1. Home
  2. Discutii Generale

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR