Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Discutii Generale
  • gabryel g

  • Mesaje scrise: 4
  • Locatie: Caras-Severin
  • Masina: Astra 2003
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 04 Dec 2010

  • Mesaj Privat
am un opel asra g bertone 2200dti dar nu reusesc sa mai recuperez actele masini....nu mai dau de proprietar(masina provine din austria)....nu am decat o copie de talon...masina arata foarte bine...ce as putea face....imi pare foarte rau sa o dezmembrez...astept pareri sfaturi pt ca trebuie sa fac ceva Crying or Very sad
Skip ads

  • pirvu_daniel

  • Mesaje scrise: 4,581
  • Locatie: Dolj
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 22 Feb 2008

  • Mesaj Privat
Si niste detalii despre cum ai intrat in posesia masinii nu crezi ca ar fi importante?
  • valyd11

  • Mesaje scrise: 388
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Corsa 2017 B14XER
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 17 Dec 2009

  • Mesaj Privat
Stai asa un pic, ia-ne usor. Ai cumparat de curand masina din Austria? sau de la un roman care a adus-o din Austria si era neinmatriculata?
  • gabryel g

  • Mesaje scrise: 4
  • Locatie: Caras-Severin
  • Masina: Astra 2003
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 04 Dec 2010

  • Mesaj Privat
masina am luat/o de la un unchi de al meu...el la randul lui o avea de la un prieten de/al lui care locuia in austria dar avea afaceri comune cu el...austriacu prietenu lui ia dat/o la un moment dat in schimbul unei sume de bani foarte modice...actele masini au fost furate de niste muncitori de/ai lor si distruse..austriacu a plecat in austria si pe parcurs sa rupt legatura intre iei...precizez ca pana sa iau eu masina a stat in garaj c/am 2 ani...am luat/o eu si acum imi mananca zilele si nervi..
Skip ads

  • gabryel g

  • Mesaje scrise: 4
  • Locatie: Caras-Severin
  • Masina: Astra 2003
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 04 Dec 2010

  • Mesaj Privat
personal cred ca singura varianta e sa cumpar o masina avariata dar sansele sunt c/am mici avand in vedere ca e si 2200dti si sunt c/am putine pe piata
  • synapse

  • Mesaje scrise: 398
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 1993 X16SZ
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 21 Jan 2010

  • Mesaj Privat
eu zic sa o dezmembrezi...doar ca o sa ramai cu blocul motor pe cap,ca nu ai acte la el.asta daca are serie pe el.daca e dinala fara serie,e boierie.e cam mult de alergat ca sa o pui in regula.
Skip ads

  1. Home
  2. Discutii Generale

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR