Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Discutii Generale
  • Giovanny2dss

  • Mesaje scrise: 5
  • Locatie: Buzau
  • Masina: Vectra 1998 x16xel
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 26 Aug 2010

  • Mesaj Privat
Am si eu o problema... vreau sa stiu daca ma poate cineva ajuta cu un sfat in legatura cu deprecierea la un opel vectra B... taxa e cam mare si masina are optiuni km de toate pe ea... masina merge bine si mi se pare pacat sa o inscriu in bulgaria sau sa o vand... va rog cei care ma pot ajuta dati un semn.
Multumesc anticipat!
Skip ads

  • tase

  • Mesaje scrise: 1,985
  • Locatie: Ilfov
  • Masina: Vectra 2006 z19dt
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 29 Sep 2009

  • Mesaj Privat
Nu stiu ca sa spun eu, dar vezi ca daca te combini la un fals sau uz de fals si te gaseste A.R.R sau R.A.R in trafic si nu se potriveste ce scrie in acte cu ce iese pe tester se lasa cu dosar penal.parerea mea.
  • Giovanny2dss

  • Mesaje scrise: 5
  • Locatie: Buzau
  • Masina: Vectra 1998 x16xel
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 26 Aug 2010

  • Mesaj Privat
pai in acte nu mai scrie de optiunile de pe masina... intradevar se poate determina dupa serii ce optiuni are masina dar se trimite mesaj la producator in cazul meu la opel sa dea raspuns aia cu optiunile masinii... treaba asta dureaza de la 2 la 7 zile... si nu cred ca fac ei asa ceva... practic nu se poate intampla... totusi nu fac depreciere la o masina gen seria 7 sa te prinzi ca nu ai la ce face... e o masina modesta totusi
  • tase

  • Mesaje scrise: 1,985
  • Locatie: Ilfov
  • Masina: Vectra 2006 z19dt
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 29 Sep 2009

  • Mesaj Privat
tocmai la aceste masini modeste se poate face ceva din punct de vedere legal ca la posesorii de masini de lux nu prea se baga nimeni ,tu incearca daca ai pe cineva dar sa-ti spuna si consecintele si mai ales daca el crede ca cineva te poate agata in trafic cei in cauza...A.R.R sau R.A.R
Skip ads

  • Giovanny2dss

  • Mesaje scrise: 5
  • Locatie: Buzau
  • Masina: Vectra 1998 x16xel
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 26 Aug 2010

  • Mesaj Privat
ms... o sa vad ce pot face... tocmai de aceea am si cerut o mana de ajutor aici... poate ma poate ajuta cineva
  • Cipiotul

  • Mesaje scrise: 2,753
  • Locatie: Iasi
  • Masina: Astra 2000 Y20DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 30 Dec 2008

  • Mesaj Privat
crede-ne ca pe baza seriei de sasiu se pot afla cam toate dotarile care le-a avut masina cand a iesit pe poarta fabricii ... e nevoie doar de 1 program... atat
  • Giovanny2dss

  • Mesaje scrise: 5
  • Locatie: Buzau
  • Masina: Vectra 1998 x16xel
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 26 Aug 2010

  • Mesaj Privat
stiu... tocmai asta am zis si eu... pana la urma nu am auzit penimeni sa fi patit asa ceva pana acum... dar ma rog... niciodata sa nu spui niciodata
  • Gabi.B.HD

  • Mesaje scrise: 3,439
  • Locatie: Hunedoara
  • Masina: Astra 2011 A16XER
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 15 Mai 2007

  • Mesaj Privat
Ceea ce ceri tu, nu se incadreaza in limitele legislatiei asa ca, chiar daca ar exista cineva care sa poata sa te ajute, putin probabil sa faca public acest lucru. Vei avea poate mai mult succes daca iti vei intreba apropiatii, prin viu grai si nu pe net la telefon.
  • tatajean

  • Mesaje scrise: 17
  • Locatie: Botosani
  • Masina: Vectra 1996 x18xe
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 03 Dec 2010

  • Mesaj Privat
am o vectra B din '95 1,8 16v,ABS, 2 x geamuri lectrice, ABS, fara AC si km reali aprox. 300.000.Masina mai are si ceva rugina pe la arcade fata spate si inca cateva pucnte de rugina...As vrea sa stiu daca ma prezint asa cu ea la R.A.R am sa obtin depreciere si pentru rugina(ce bine ar fi:))) Thank you all
Skip ads

  1. Home
  2. Discutii Generale

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR