Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Discutii Generale
  • mikhai

  • Mesaje scrise: 215
  • Locatie:
  • Masina: Astra 2004 y20dth
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 12 Jun 2006

  • Mesaj Privat
eduard33 a scris:am auzit si eu de la cineva....asa ceva este strigator la cer...numai in Romania se pot intampla asemenea evenimente surpriza Evil or Very Mad ...cum e posibil sa maresti niste taxe peste noapte fara sa stie nimeni si sa nu faci public Question ....Sorine,ma primesti si pe mine acolo in " outside Manell's Land "...ca m-am saturat de tara asta mult iubita Confused


are cineva actul normativ sau e doar o aplicare creatoare a altui rahat?

eduard frate,asra e rzara lu aanei-ala cu caruta pe dn,lovit de colrgul nostru de la cugir-betiv,5 plozi facuti cu te miri care amarita-dar capata
ajutor social.asa ca plateste...asta e rominu,gen arabesc:sa i-o bagi in c...,dar incet ,sa nu usture.

bre bucale dati 24 la suta din pnb si noi si ardealul si banatul 55.daca adaugi marile orase"iasi,c-ta,ploiesti,craiova inseamna ca in rest e
o ciuma cu care impartim tot BANUL.deci,cum e cu autonomia financiara?
ca asta e chestia...cit ajutor social platim,la citi insi?
  • mikhai

  • Mesaje scrise: 215
  • Locatie:
  • Masina: Astra 2004 y20dth
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 12 Jun 2006

  • Mesaj Privat
go a scris:s-a modificat valoarea in vama.
Factura de vanzare - cumparare o obtineti cand cumparati masina de la vanzator. Factura conform noii legislatii cu aplicabilitate din 01.iulie.2006 capata o valoare foarte importanta din punct de vedere vamal in momentul importului. Daca pana acum valoarea inscrisa pe ea era statistica acum valoarea devine de referinta. Adica se ia valoarea din factura si se compara cu cea din catalog. Daca valoare de factura este mai mare ca cea din catalog, aceasta valoare devine valoare la care se face vama, in caz contrar .. cea de catalog devine valoare pentru vama.


ani de zike a fost fix pe dos-acum e ok.daca ai de ne conduc fac d-astea,
noi ce sintem cotati a fi?
  • mikhai

  • Mesaje scrise: 215
  • Locatie:
  • Masina: Astra 2004 y20dth
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 12 Jun 2006

  • Mesaj Privat
dodo_13 a scris:UE tocmai ne-a dat avertisement pentru a scadea taxele la autovehicule second-hand. Se pare ca incalca nu stiu ce drept de libera circulatie a marfurilor in uniunea europeana. Polonia si Ungaria au primit notificari pentru incalcarea repetata a acestei legi si se pare ca sunt in vizor.


si ce le face?pina una-alta,aia fac lovele si asta vor si ai nostri-iar aia cu
avertizarea au si ei tot la ue o contrapondere:ministrii de finante ai lor,care stiu ca trebe sa dea ei ce nu adunam noi aici.asa ca...niste
gunoaie estice care "ii fac",cica,pe niste curve vestice.care se fac ca se lasa-ce bordel!
  • sorin666

  • Mesaje scrise: 3,893
  • Locatie: outside Manell's Land
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 12 Mai 2004

  • Mesaj Privat
Taxele se vor "ridica" ele, dupa ce niste "fii de famelie buna" isi vor face plinul cu afaceri de import-export si cu 5 minuta inainte ca marinelul sa ia un picior in "origine"... Confused
Mikhai, degeaba explici la "mitici" anume realitati, ca nu esti pe un teren fertil... Cool
  • avlsystems

  • Mesaje scrise: 66
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2002 2.0 dth
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 24 Jan 2006

  • Mesaj Privat
Suntem ultimi.Asta-i concluzia mea
Sorry pt cei care se simt aiurea din cauza asta
multa bafta
Skip ads

  1. Home
  2. Discutii Generale

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR