Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Discutii Generale
  • octav_bz

  • Mesaje scrise: 1,048
  • Locatie: Buzau
  • Masina: Astra 2009 A17DTR
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 17 Jun 2005

  • Mesaj Privat
Ieri tatal meu a gasit smulsa oglinda dreapta si masina zgariata de la aripa fata pana la aripa spate.Partea buna e ca zgaraieturile nu sunt profunde,sper sa iasa la un polish.Azi o sa mergem impreuna sa cautam oglinda.Ce ziceti?Care ar fi un pret corect?Una noua cat costa?Mentionez ca NU este electrica si incalzita, este cu reglaj din interior.Multumesc.
  • Vinti

  • Mesaje scrise: 886
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 13 Nov 2005

  • Mesaj Privat
am luat eu prin noiembrie - decembrie anu trecut de la un magazin [ care acum sa mutat.....nu stiu unde ] cu 500 mii era electrica si incalzita era impecabila
incearca la autokarma daca esti din buc.
  • love4cars

  • Mesaje scrise: 1,440
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra Z14XEP
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 24 Sep 2005

  • Mesaj Privat
Vinti a scris:am luat eu prin noiembrie - decembrie anu trecut de la un magazin [ care acum sa mutat.....nu stiu unde ] cu 500 mii era electrica si incalzita era impecabila
incearca la autokarma daca esti din buc.

Din cate inteleg din postul lui octav, i-ar fi smuls oglinda cu tot cu suport. corect, octav!?
In cazul asta este cam 1mil o oglinda completa.
Vorbeste cu eduard33!
  • b28cxh

  • Mesaje scrise: 396
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Vectra 1992 C18NZ
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 22 Jan 2006

  • Mesaj Privat
corect..am luat acum o luna..950mii la autokarma..manuala completa..aia electrica si incalzita e vreo 1.800...la dezmembrari vei gasi numai jecmanari care iti cer pe rupturi mai mult ca in magazin...am cautat de mi-au sarit capacele Razz si toti cereau numai preturi fanteziste.. plus justificari gen "pai e un milion dar e originala"...lol...cateodata, e chiar fun sa mergi pe la dezmembrari si sa constati nu numai ca romanii nostri sunt tzepari si vor sa faca banu cat mai usor, ci si ca abereaza cu zambetul pe buze Razz

oricum la autokarma vei gasi un pret f bun, opelshop imi cereau 1.100 parca cand am intrebat
  • Vinti

  • Mesaje scrise: 886
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 13 Nov 2005

  • Mesaj Privat
si a mea a fost rupta de tot nu numai plasticul ci si balamaua aia si am 500 mii era SH dar arata bine de tot eu doar am scos suruburile alea 3 am dat jos de pe masina bucata care a ramas si am pus cealalta oglinda.......atat am dat eu pe ea atunci si magazinu era pe la aparatorii patriei acum nu mai e
Skip ads

  1. Home
  2. Discutii Generale

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR