Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Ingrijire si Intretinere
  • Opelosu

  • Mesaje scrise: 27
  • Locatie: Brasov
  • Masina: Vectra 2001 Z16XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 25 Nov 2010

  • Mesaj Privat
va salut am si eu o dilema care as vrea sa o rezolv...nu este chiar o problema dar caut pe cineva (sa fie din Brasov) care sa se pricepe(da pe bune aici) sa curete valva EGR am avut 2 evenimente si cred ca este de la ea odata s-a aprins becul "masina cu cheie" iar acum ultima mai de curand relantiul nu mai statea constant ...pulsa asa parca precum bataile inimi da ambele s-au remediat de la sine deci are niste toane undeva...deci dak stie careva pe cineva din brasov rog sa-mi lase un id de mess sau un nr de telefon si ramane sa stabilim un pret dak e sa ma ajute careva cu aceasta operatiune(CURATARE EGR) .Mantionez ca eu nu am sculele necesare pt asta ....tot ce stiu adik ce am vazut pe youtube este ca dupa ce se da egr-ul jos este un fel de sprei care curata impuritatiile de prin valva dak e sa-mi spuneti ce sprei ar fi bun ..adik sa curete calumea impuritatile de prin egr va multumesc Bafta
  • Shiva

  • Mesaje scrise: 1,976
  • Locatie: Cluj
  • Masina: Corsa 2002 Z12XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 22 Aug 2009

  • Mesaj Privat
https://www.clubopel.com/viewtopic.php?t=38097

P.S: Search-ul face minuni
  • Opelosu

  • Mesaje scrise: 27
  • Locatie: Brasov
  • Masina: Vectra 2001 Z16XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 25 Nov 2010

  • Mesaj Privat
da frate stiu topicul ........pe mine nu ma inteseaza modul de curatare sau altceva ma intereseaza doar sa gasesc pe cineva din brasov care stie operatiunea de curatare a EGR-ului si sa o faca pe masina mea ..asta caut eu ....Smile
Skip ads

  1. Home
  2. Ingrijire si Intretinere

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR