Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Discutii Generale
  • tax90bul

  • Mesaje scrise: 118
  • Locatie: Valcea
  • Masina: Vectra 2003
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 26 Nov 2009

  • Mesaj Privat
http://www.hopa.ro/video-fi...ti+pe+contrasens.

chiar pe bune acuma sunt sanatosi la cap va intreb?
Skip ads

  • AndrewBv

  • Mesaje scrise: 1,006
  • Locatie: Brasov
  • Masina: Astra 2006 Z17DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 17 Nov 2009

  • Mesaj Privat
tax90bul a scris:http://www.hopa.ro/video-filme/Auto%20-%20Moto/22204/Idioti+pe+contrasens.

chiar pe bune acuma sunt sanatosi la cap va intreb?


Oameni cretini si idioti, care pun in pericol alte persoane; daca eram pe contra sens , intram in ei , atunci sa ii vad daca mai sunt asa de "smekeri". Doamne!....deasta e tara asta asa cum este...ca nu stim sa respectam, nu stim de lege de nimic.....stim sa facem totul dupa capul nostru.....dai ca merge ....
  • opel kadett

  • Mesaje scrise: 289
  • Locatie: Mures
  • Masina: Calibra 1994 C20ne
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 16 Feb 2009

  • Mesaj Privat
Oameni inconstienti care se mai si incurajeaza sa faca ca ii fain astia sunt teribilisti bine ca nu o prins vreun tirist mai smecher ca ei Twisted Evil
  • Stefan_BC

  • Mesaje scrise: 2,658
  • Locatie: Bacau
  • Masina: Zafira 2008 Z19DT
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 19 Oct 2009

  • Mesaj Privat
idioti
Skip ads

  • Edwin

  • Mesaje scrise: 6,068
  • Locatie: Bistrita-Nasaud
  • Masina: Zafira 2006 z19dt
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 27 Nov 2008

  • Mesaj Privat
Dacã memoria nu mã înºalã acest film a fost difuzat o zi intreagã la Realitatea TV la inceputul lui 2009, ºi mulþi ºi-au spus atunci pãrerea. Ba chiar un reprezentant al poliþiei a spus cã incearcã sã-i prindã pe aceºti "viteji". Cea ce nu ºtim este dacã chiar i-au prins sau se "distreazã" in continuare pe drumurile publice.
  • costel nitica

  • Mesaje scrise: 40
  • Locatie: Calarasi
  • Masina: Corsa 2007 1,3 cdti
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 20 Feb 2010

  • Mesaj Privat
mai traieste careva din ei?
  • White Tzuly

  • Mesaje scrise: 629
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Kadett 1981 13S
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 21 Nov 2008

  • Mesaj Privat
site-uri gen youtube unde toata lumea isi arata mizeria ar trebui restrictionate.

cu toate astea, este bine ca nu sunt, deoarece filmuletele pot fi utilizate ca probe.

asta daca intereseaza pe cineva. cazuri de genu sunt pretutindeni: dn1, a1, a2, etc. dovada ca ceilalti participanti la trafic sunt dezinteresati, iar camerele si radarele inutile. de asemenea, politia vine cand n-ai nevoie.

comentariile sunt inutile. le doresc totusi acestor idioti, Surprised moarte lenta.evil:
  • adilos

  • Mesaje scrise: 663
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2010 A16LET
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 30 Sep 2007

  • Mesaj Privat
ce idioti!
Skip ads

  • Liviu_vectra

  • Mesaje scrise: 276
  • Locatie: Mures
  • Masina: Vectra 2003 Z20NET
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 06 Jan 2009

  • Mesaj Privat
White Tzuly a scris:
cu toate astea, este bine ca nu sunt, deoarece filmuletele pot fi utilizate ca probe.


Nu cred ca pot fi utilizate ca probe pt ca nu sunt omologate, oricum pacat de cei nevinovati care mor in accidente din cauza unor inconstienti ca ei.
  • mariocove

  • Mesaje scrise: 321
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Vectra 2007 Z18XER
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 08 Dec 2008

  • Mesaj Privat
Da...alti "smecherasi..." ,din cate am vazut erau cu rotile din stanga mai mult prin santuri,macar ala cu jeepu' avea cu ce.Cine va cumpara o masina de la indivizi d'astia va regreta amarnic !.Daca ii oprea politia incepeau sa se milogeasca si se jurau ca nu mai fac...Eu unul sunt obisnuit cu asa ceva,si in Bucuresti se poarta,mai ales in zona Pipera-Petricani in jurul orei 17:00,L-V.Si ca o gluma,daca nu l-a depasit p-ala cu jeepu' si stateau in spatele lui,tot degeaba...(in nici un caz nu incurajez astfel de obiceiuri,deci am glumit !).Pericol public si sa ne ferim cum putem !
  • cristi28

  • Mesaje scrise: 19
  • Locatie: Prahova
  • Masina: Zafira 2001
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 13 Jan 2010

  • Mesaj Privat
copii tampiti,drogati.ma intrb daca aveau permis
  • IonutzM

  • Mesaje scrise: 207
  • Locatie: Cluj
  • Masina: Vectra 2003 z18xe
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 04 Jul 2009

  • Mesaj Privat
trebuia sa fie unu cu un harb de dacie cu care sa se bage in ei:)) sa vada ei atunci ce fain era ......... cretini! normal trebuia sa deie prin statie aia de la "polita comunitara" sau sa ii opreasca ... da noa ROMANIA!
Skip ads

  • Gabello

  • Mesaje scrise: 1,149
  • Locatie: Giurgiu
  • Masina: Astra 2001 y1,7dti
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 11 Mai 2009

  • Mesaj Privat
Eu daca mergeam cu vreun tir sau cu vreo autoutilitara intram in ei. nu cu viteza mare sa ii omor doar sa ii sperii sau opream si ii lasam pe ei sa vina in mine.
  • ciprinel

  • Mesaje scrise: 1,372
  • Locatie: Prahova
  • Masina: Vectra 2006 Z19DT
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 02 Apr 2008

  • Mesaj Privat
Asa cum a spus Edwin mai sus, memoria nu l-a lasat. Acest film a fost difuzat la Realitatea in 2009. Actiunea se petrece pe DN 1 dupa Breaza inspre Sinaia. Niste cretini care trebuiesc rasi de pe liste( nu zic care liste) Very Happy
D-aia stia Hitler ce sa faca cu d-alde d-astia.
  • bazare

  • Mesaje scrise: 2,319
  • Locatie: Constanta
  • Masina: Astra 2002 y17dt
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 25 Nov 2008

  • Mesaj Privat
am mai vazut filmuletul ... ar trebui sa le suspende carnetu vreo 3 ani sa vezi ce stau la coada ca toata lumea. Apropo de depasit coloana am vazut pe centura bucuresti o faza asemanatoare ... unu cu un a6 depasea coloana care era pe loc de vreo 10 min. In fata mea un tir fara remorca (doar cabina) si cand l-a vazut ca vine pe ala cu a6 a iesit si el din coloana cu juma de masina ... ala s-a speriat a evitat si a tras stanga de volan si a atins cu toata partea stanga parapetul ... a zgariat ambele usi si aripa fata. Cand a coborat din masina tiristul nici nu s-a dat jos ca pe el nu il atinse-se ... a deschis geamu si i-a zis ca vroia sa vada si el cum e sa fi smecher si a vrut sa depaseasca si el coloana. Mi s-a parut fff tare atitudinea lui:))
  • Mihai Andrei Dan

  • Mesaje scrise: 68
  • Locatie: Salaj
  • Masina: Vectra 1996 x16xel
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 11 Oct 2009

  • Mesaj Privat
oo dracu duca-i de cand astept eu sa ma infig frontal intr-un kamikaze din asta ca si asa nu mai iau jumate din cat am dat pe masina Smile)
  • adrianceazar

  • Mesaje scrise: 34
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2001
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 20 Jul 2010

  • Mesaj Privat
un handicapat ca asta te face de iti faci masina praf il feresti pe el te loveste altu si el pleaca mai departe.tocmai de asta nu trebuie sa fim indiferenti la astfel de cazur si sa anutam politia sai ia permisu sa vedem daca sa mai distreaza a
  • aly_speed87

  • Mesaje scrise: 33
  • Locatie: Arges
  • Masina: Vectra 2005 z19dt
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 21 Mar 2009

  • Mesaj Privat
are tata bani imi cumpara masina mai bag vro 2000 de euro in muzik k sa il ascult pe guta cand merg pe contra sens....
  • acsic

  • Mesaje scrise: 669
  • Locatie: Constanta
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 23 Aug 2010

  • Mesaj Privat
cretini!
  • vl30tax

  • Mesaje scrise: 243
  • Locatie: Valcea
  • Masina: Vectra 2003 z18xe
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 11 Jan 2008

  • Mesaj Privat
idioti
Skip ads

  1. Home
  2. Discutii Generale

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR