Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Discutii Generale
  • laura_s03

  • Mesaje scrise: 11
  • Locatie: Constanta
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 10 Oct 2008

  • Mesaj Privat
Am adus din DE un opel corsa sport dar in brief nu specifica nicaieri ca e sport.E posibil sa nu fie omologat? Sau sa am probleme la inscriere? Masina are suspensii,volan,esapament sport, jentile sunt mai mari si mai late decat la un corsa normal si filtru de aer e schimbat. In brief scrie doar opel corsa- B. Nu ma pricep mai deloc si vreau sa ma lamuresc. mersi!
  • laura_s03

  • Mesaje scrise: 11
  • Locatie: Constanta
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 10 Oct 2008

  • Mesaj Privat
nimeni nimic?
  • marius007zo2

  • Mesaje scrise: 734
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2001 Y17DT
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 23 Feb 2007

  • Mesaj Privat
am un astra g cu aprox aceleasi modificari pe care le-ai enumerat tu ... adus tot din afara ... si cei de la RAR nu mi-au trecut ce era pe ea ... nici ce scria prin brief-uri ... au trecut ce aveau ei ca model prin calculator pentru astra g ... deci ... daca nu ai hartii doveditoare, si chiar daca le ai si nu le atragi atentia ... nu o sa ti treaca ce ai tu pe masina!
pentru jante am intrebat pe cineva de acolo si mi-a spus ca tre sa merg la o reprezentanta opel si sa imi dea ei o hartie ceva cum ca jantele astea merg pe masina asta ... apoi merg din nou la rar si le trec ca optionale in carte si certificat! cam asa stau treburile ... eu am avut hartiile doveditoare ... pana la ultima chitanta si tot nu mi-au trecut!
  • laura_s03

  • Mesaje scrise: 11
  • Locatie: Constanta
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 10 Oct 2008

  • Mesaj Privat
dar ti-au dat verificarea? ai putut sa o inscri?
Skip ads

  1. Home
  2. Discutii Generale

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR