Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Discutii Generale
  • ToX

  • Mesaje scrise: 1,301
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra OPC 2013 A20NFT
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 17 Mai 2004

  • Mesaj Privat
chiar daca detineti un v6, turbo, sau orice fel de masina cu care credeti ca va puteti pune la o liniuta cu mai mult de jumatate din masinile care circula pe strazi din orasul vostru, sfatul meu prietenesc este sa NU va puneti cu CALu sau cu CBRu, pentru ca, daca cumva spuneti ca ati putea sa-i faceti sau ca i-ati facut in trecut, si nu aveti martori, veti primi amenintari cu bataia in trafic, ca "te fac eu ba si cu motoru asta care ti l-ai facut acuma", "te bat si pe tine si pe ala daca mai comentati pe forum". Deci, ca membru destul de vechi al acestei comunitati, chiar daca dupa acest post, va trebui sa ma uit mai mult langa mine pe la semafoare, o sa-mi iau doar eu bataie, si o sa scapati voi, e de datoria mea sa va avertizez.

La varsta cand alti oameni incep sa se coaca la minte, nu mai zic de familii intemeiate, job serios si o viata de societate care sa tinda spre standarde occidentale, unii oameni se poarta ca majoritatea pustimii de pe 4tuning, viata lor constand in proportie de 95% in: cine a zis ca ma face la liniuta, ca il omor cu bataia, eu te fac pe tine, chiar daca ai 715 cai sub capota, si mizerii de clasa a 7-a care nu denota altceva decat lipsa de sinapse neuronale, sau un creier plat.

mai tineti minte vremurile de pe IRC, cand primeai mesaje de genu, cine esti ma ca vin peste tine, si daca te duceai in sala de net respectiva, dadeau toti boracii alt-tab ca sa intre in counter-strike ? eh, acum treaba se intampla la target-ul 25-35 de ani...
  • kata

  • Mesaje scrise: 586
  • Locatie:
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 06 Jul 2004

  • Mesaj Privat
Boala grea, insa consider ca's aceeasi oameni, doar ca au mai trecut ceva ani peste ei ... marea majoritate Razz
  • ToX

  • Mesaje scrise: 1,301
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra OPC 2013 A20NFT
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 17 Mai 2004

  • Mesaj Privat
da..nu mai comentez nimic, a fost doar un FYI, si aproape un monolog.
  • D.Mihai

  • Mesaje scrise: 212
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2000 Z18XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 30 Nov 2005

  • Mesaj Privat
Tot felu de bolnavi si suferinzi prin Bucurestiul asta al nostru...

Unii chiar sufera de ei... sa aiba grija totusi sa nu-si iasa din piele de atat suferinta.
  • azz
  • Suspendat
  • 858 mesaje
  • din 28 Jun 2011
  • Vectra 1996 X20XEV
  • Olt
  • azz

  • Mesaje scrise: 858
  • Locatie: Olt
  • Masina: Vectra 1996 X20XEV
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 28 Jun 2011

  • Mesaj Privat
Pai o parte din ei ii vezi seara la ProTv.Cum mai apare cate unul potent, cum ii demonstreaza masina ca nu este el in stare de ce poate ea.Eu am motor de 2.0 care sincer nu este cine stie ce, am gasit si eu la semafor unu tot cu o vectra, apropiat de varsta mea dar nu si de mintea mea.A turat-o ce-a turat-o si pac verde, tute tata in lumea ta... adica stau sa imi pun mintea cu toti racerii de romanica?Numai internetul strica mentalitatea copilului, vede nfs si 2fast2furios si gata, viseaza curse.
Skip ads

  1. Home
  2. Discutii Generale

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR