Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Discutii Generale
  • Alex92

  • Mesaje scrise: 231
  • Locatie: Bihor
  • Masina: Astra 2002 Z16XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 11 Nov 2010

  • Mesaj Privat
chiar ca; foarte interesant Confused.
Skip ads

  • pika1460

  • Mesaje scrise: 709
  • Locatie: Arges
  • Masina: Astra 2004 Z17DTL
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 27 Jan 2008

  • Mesaj Privat
Tipul cu insignia OPC o are cam de 3-4 luni. Imediat cum a fost lansata in Germania.
  • GTS-MAN

  • Mesaje scrise: 305
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Vectra 2004 2.2 DTI
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 03 Dec 2009

  • Mesaj Privat



inca o poza spion Very Happy arata foarte frumos mai putin eleronul care se observa putin in poza Twisted Evil
  • SayCheese

  • Mesaje scrise: 262
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2007 Z17DTL
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 17 Jan 2011

  • Mesaj Privat
clar...., masini ca cele 2 insignia nu vezi oricand si la orice colt de strada... mama voastra de norocosi care le-ati vazut Very Happy
Skip ads

  • GTS-MAN

  • Mesaje scrise: 305
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Vectra 2004 2.2 DTI
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 03 Dec 2009

  • Mesaj Privat
SayCheese a scris:clar...., masini ca cele 2 insignia nu vezi oricand si la orice colt de strada... mama voastra de norocosi care le-ati vazut Very Happy


corect. si mama lor " de si mai norocosi care le conduc " Embarassed Twisted Evil
  • FeS

  • Mesaje scrise: 147
  • Locatie: Arges
  • Masina: Astra 2001 Z16XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 15 Jun 2007

  • Mesaj Privat
cateva poze cu Insignia OPC din Pitesti...ca am vazut ca din fata nu prea i-a facut nimeni poze:
  • claudiu-cld

  • Mesaje scrise: 6,566
  • Locatie: Constanta
  • Masina: Astra 2000 y17dt
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 13 Sep 2006

  • Mesaj Privat
asta neagra intradevar are kit de opc ,sau este chiar opc ,cea gri de mai sus se vede ca are alt tip de bara pe fata.
oricum ar fi insignia este frumoasa din orice unghi ai privi si orice varianta ar fii.
  • GTS-MAN

  • Mesaje scrise: 305
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Vectra 2004 2.2 DTI
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 03 Dec 2009

  • Mesaj Privat
cat de mult imi place varianta hatchback ,ca de altfel si vectra parerea mea ca cel mai bine tot hatchback arata desi am vazut si sedan-uri superbe.dar am vazut ca la insignia se poate comanda si fara stergatorul ala care nu prea e de acolo ,arata mult mai frumos in pozitie orizontala ca la vectra.
Imi si imaginez cate 5-aruri sau gti-uri si-au luat-o de la d. GIS de mai sus la semafor.Pentru mine e una din micile placeri sa le dau peste nas astora care sufera de racing la semafor. Very Happy
Skip ads

  • GTS-MAN

  • Mesaje scrise: 305
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Vectra 2004 2.2 DTI
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 03 Dec 2009

  • Mesaj Privat
claudiu-cld a scris:asta neagra intradevar are kit de opc ,sau este chiar opc ,cea gri de mai sus se vede ca are alt tip de bara pe fata.
oricum ar fi insignia este frumoasa din orice unghi ai privi si orice varianta ar fii.



cea gri de mai sus are bara normala de insignia si are pusa prelungire Imrscher,ca de altfel tot pachet-ul este Irmscher. Rolling Eyes
  • SayCheese

  • Mesaje scrise: 262
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2007 Z17DTL
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 17 Jan 2011

  • Mesaj Privat
FeS a scris:cateva poze cu Insignia OPC din Pitesti...ca am vazut ca din fata nu prea i-a facut nimeni poze:

no comment Shocked Shocked
arata socant de bine Shocked
  • GTS-MAN

  • Mesaje scrise: 305
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Vectra 2004 2.2 DTI
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 03 Dec 2009

  • Mesaj Privat
FeS a scris:cateva poze cu Insignia OPC din Pitesti...ca am vazut ca din fata nu prea i-a facut nimeni poze:



Credeti ca asta a fost tot a lui , avand in vedere culoarea si numarul ? Surprised

http://www.autovit.ro/opel-...ra-C21674430.html

Daca e asa atunci e un adevarat pasionat care a facut trecerea la urmatorul OPC .
  • Rachim

  • Mesaje scrise: 178
  • Locatie: Arges
  • Masina: Insignia 2011 A20DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 27 Feb 2009

  • Mesaj Privat
Da este tot masina lui. Insignia pe care o are acum am inteles ca are 500cp. Very Happy
Skip ads

  • GTS-MAN

  • Mesaje scrise: 305
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Vectra 2004 2.2 DTI
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 03 Dec 2009

  • Mesaj Privat
Rachim a scris:Da este tot masina lui. Insignia pe care o are acum am inteles ca are 500cp. Very Happy



WOW. 500 ? Un filmulet ceva sa vedem si noi minunea Shocked . Crezi ca e asta de sus surprinsa in parcare ?
  • bodyn

  • Mesaje scrise: 207
  • Locatie: Galati
  • Masina: Astra 2005 1,7 cdti
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 21 Jul 2008

  • Mesaj Privat
GTS-MAN a scris:
Rachim a scris:Da este tot masina lui. Insignia pe care o are acum am inteles ca are 500cp. Very Happy



WOW. 500 ? Un filmulet ceva sa vedem si noi minunea Shocked . Crezi ca e asta de sus surprinsa in parcare ?

se vede pasiunea pentru masinile puternice si opel ,toata stima
  • GTS-MAN

  • Mesaje scrise: 305
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Vectra 2004 2.2 DTI
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 03 Dec 2009

  • Mesaj Privat
aporpo de 500 de cai... nu are chiar 500 ,a re 400 dar o vedem in actiune Smile https://www.youtube.com/watch?v=VimqILxNVcI
  • INSIGNIATUNING

  • Mesaje scrise: 1
  • Locatie: Germania
  • Masina: Insignia OPC 2012 A28NER
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 29 Oct 2012

  • Mesaj Privat
Rachim a scris:Da este tot masina lui. Insignia pe care o are acum am inteles ca are 500cp. Very Happy

Are ceva soft, turbina, injectoare, modificari serioase Shocked ? Sau sunt simple presupuneri. Very Happy
Eu am ajuns cu Insignia mea la maxim 370 CP cu soft, evacuare schimbata, catalizator permisiv, filtru de aer sport si alt intercooler.
Cand vorbim de 400 sau 5oo CP din 325 de fabrica, trebuie sa vorbim de investitii care se invart la cateva mii de euro initial.
  • costi_bmv

  • Mesaje scrise: 118
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Insignia 2010
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 09 Feb 2013

  • Mesaj Privat
Rachim a scris:Da este tot masina lui. Insignia pe care o are acum am inteles ca are 500cp. Very Happy



nu cred care 500 de cai....cred ca ar trebui sa ai un motor de vre-o 3000 ( zic si eu )....eu de la 130 am dus-o la 170 cp si a costat ceva Smile)
  • costi_bmv

  • Mesaje scrise: 118
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Insignia 2010
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 09 Feb 2013

  • Mesaj Privat
proprietarul masini Insignia B 79 DCE sta pe soseaua Iancului ( langa spalatoria auto )si mai detine un porsche cayenne negru Razz Laughing ...din cate am obs are motor de2000 , 160 cp...nu sa luat cu mine la intrecere Sad Sad
  • catavencuadelin

  • Mesaje scrise: 443
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Zafira 2003 Z18XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 05 Feb 2014

  • Mesaj Privat
Zilele trecute am vazut la semafor o Insignia cu un model de jante foarte frumoase ... nu am mai vazut asa ceva pana acum, dar arata deosebit. Am gasit pe internet o poza:

  • costi_bmv

  • Mesaje scrise: 118
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Insignia 2010
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 09 Feb 2013

  • Mesaj Privat
am vazut aceste jante la noul model insignia in bucuresti....vreau si euuuu ..un bmvvvv Smile))
Skip ads

  1. Home
  2. Discutii Generale

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR