Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Discutii Generale
  • dannek

  • Mesaje scrise: 297
  • Locatie: Braila
  • Masina: Astra 2002 Y20DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 19 Mai 2006

  • Mesaj Privat
Pe 1 septembrie plec in Grecia si as dori sa cumpar o camera video din Romania, dar daca tot trec pe la Duty Free-ul din Grecia dece sa nu cumpar mai ieftin de acolo.
Daca ati trecut pe acolo si daca v-a interesat preturile la electronice as vrea sa fac o comparatie chit ca garantie nu iau daca cumpar de acolo Smile
Skip ads

  • BV-31STE

  • Mesaje scrise: 523
  • Locatie: Brasov
  • Masina: Insignia 2010 A20DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 22 Feb 2006

  • Mesaj Privat
Am trecut si eu pe la duty free-ul dintre Grecia si Bulgaria. Ce pot sa-ti spun ca m-am uitat dupa electronice...si preturile nu erau chiar mici, adica nu stiu daca se merita sa iei fara garantie si la un pret doar cu 5-10% mai mic.

Bafta!
  • LEXXX

  • Mesaje scrise: 1,019
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2004 Z18XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 25 Jan 2005

  • Mesaj Privat
Da asta asa e, cunosc oameni care aduc camere video mult mai ieftin decat acolo, plus ca oferta e foarte restransa, atat la electronice cat si la ceasuri, ca la astea m-am uitat, in rest parfumurile sunt ok, iar bauturile si tigarile nitzel mai scumpe decat la bulgarii de la giurgiu.
  • vlazduhu

  • Mesaje scrise: 156
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 1998 X18XE1
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 23 Jun 2006

  • Mesaj Privat
ma, eu am vrut sa-mi iau niste casti fara fir de acolo dar am ezitat ca fraierul. Erau 40 E, iar din Romania le-am luat pana la urma cu 2.700.000 ROL... I-am luat mamei un radio cu ceas Philips care mi s-a parut, de asemenea, foarte ieftin. Nu l-am vazut in Romania ca sa pot face o comparatie. Daca ma intrebi pe mine, deci, iti voi spune ca sunt destul de mici preturile.
Skip ads

  • NATS

  • Mesaje scrise: 203
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Vectra 2003 Y20DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 02 Mai 2006

  • Mesaj Privat
Eu anul tecut am fost in Grecia si am intrat in dutyfree-ul dintre Bulgaria si Grecia. preturile mi s-au parut exagerate, in comparatie cu cele dintre Ro si BG. (de ex. o sticla de JB la 1l era 22 EURO, fata de 10). Tigarile sunt cu 15-20% mai scumpe (sau erau, ca s-au scumpit si la noi). Iar un ceas Swatch, care in Paralia era 100EURO, in duty era 110!!!!!!!!!!
  • LEXXX

  • Mesaje scrise: 1,019
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2004 Z18XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 25 Jan 2005

  • Mesaj Privat
Anul asta erau ceva mai ieftine bauturile dar la electronicele la care m-am uitat, nu faceai mare economie....
  • robertt_rct

  • Mesaje scrise: 324
  • Locatie: 4426'N 2606'E
  • Masina: Vectra 2001 Z18XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 27 Jun 2005

  • Mesaj Privat
dannek a scris:Pe 1 septembrie plec in Grecia si as dori sa cumpar o camera video din Romania, dar daca tot trec pe la Duty Free-ul din Grecia dece sa nu cumpar mai ieftin de acolo.
Daca ati trecut pe acolo si daca v-a interesat preturile la electronice as vrea sa fac o comparatie chit ca garantie nu iau daca cumpar de acolo Smile


preturile sunt un pic mai mari ca cele de la BG sau RO dar Duty Fre-ul de la GR este cu mult mai mare si mai bogat in articole. mie mi s-au parut bune preturile, sub pretul de comercializare intr-un magazin bucurestean.
nevata si-a cumparat un parfum cu 20 euro pe care la gasit in Buc la 2.000.000 lei. eu zic ca merita!
  • dannek

  • Mesaje scrise: 297
  • Locatie: Braila
  • Masina: Astra 2002 Y20DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 19 Mai 2006

  • Mesaj Privat
Pe mine ma intereseaza electronice nu parfumuri sau tigari!
Multumesc!
  • zildan

  • Mesaje scrise: 65
  • Locatie: Craiova
  • Masina: Astra 2001 Y1.7DTI 16V
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 05 Jul 2006

  • Mesaj Privat
Erau preturile acolo mai mari cu mult fata de cele din supermarket-urile din Germania. Eu am dat un ochi , am injurat si am plecat. In RO la electonice sunt preturi mari asa ca ... par acolo preturile bune.
  • NATS

  • Mesaje scrise: 203
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Vectra 2003 Y20DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 02 Mai 2006

  • Mesaj Privat
Nu fac niciun fel de reclama, dar baga o geana pe www.novashop.ro si poate gasesti ceva convenabil.
Skip ads

  1. Home
  2. Discutii Generale

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR