Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Opel Zafira
  3. Zafira A
  • SergioARG

  • Mesaje scrise: 39
  • Locatie: Sibiu
  • Masina: Zafira 2001
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 01 Mar 2014

  • Mesaj Privat
Salut .
Stiu ca poate informatia exista dar nu am gasit exact ce cautatm .
Am observat ca unul din cele doua proiectoare este .. murdar ? sau se vede asa .. dreapta este ok , stanga zici ca-i plastic albit / aburit asa , oricum am sa il verific si maine pe ziua poate era doar aburit . Vreau sa stiu daca pot sa dau jos aceste proiectoare , sa le spal , sa le pun la loc si sa nu stric nimic .
Si in cazul in care pot sa dau jos sticla de la proiectoare , as vrea sa pun niste led-uri albe , placa de led-uri cu mai multe led-uri , albe . Ce parere aveti ? Stiu ca nu se compara xenon-ul cu ledurile mele albe , doar ca am sa schimb si pe pozitii sa pun niste led-uri albe , si daca tot pun sa schimb si pe proiectoare . Adica daca cu un simplu bec galben imi bate aproximativ 3 metri , cu placa de led-uri s-ar vedea destul de ok .
Ce parere aveti ? Are cineva , a mai facut .. stiti voi cum sa-mi " stricati " planurile , sau sa le da-ti continuitate .
  • viforel

  • Mesaje scrise: 882
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Zafira 2002 Z18XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 06 Jan 2013

  • Mesaj Privat
Sa vzi ce erori o sa ai de la leduri ... asa e cand n are omul ce face ... (citeste despre montaj leduri ... si minunile pe care pot sa le faca ele) ... de domontat se demonteaza din bara are 3 suruburi ...spor la treaba
  • dandumitrescu25

  • Mesaje scrise: 4
  • Locatie: Constanta
  • Masina: Zafira 2003
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 08 Jul 2014

  • Mesaj Privat
eu am pus xenon in proiectoare si a trebuit sa dau bara jos sa ajung sa inlocuesc becurile,
Skip ads

  1. Home
  2. Opel Zafira
  3. Zafira A

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR