Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Opel Frontera
  • Andrei_vl

  • Mesaje scrise: 753
  • Locatie: Valcea
  • Masina: Frontera 1995 23DTR
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 27 Mar 2011

  • Mesaj Privat
Bine v-am regasit!
As dori si eu sa aflu de la posesorii de Frontera 2.3 in special, anul de fabricatie si norma de poluare ( euro) a masinii.
Multumesc!
Skip ads

  • Andrei_vl

  • Mesaje scrise: 753
  • Locatie: Valcea
  • Masina: Frontera 1995 23DTR
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 27 Mar 2011

  • Mesaj Privat
Alte pareri? Smile)
  • SUPERDRAGOS

  • Mesaje scrise: 2,680
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Frontera 2001 3.O DI
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 24 Aug 2007

  • Mesaj Privat
Man..Vrei sa salvezi balenele..? Stratul de ozon?Ce conteaza..Intrebari de genul asta isi pun aia cu masini noi,cu figuri,cu H sau Vectra C..La noi ce mai conteaza..?
  • jE

  • Mesaje scrise: 8,458
  • Locatie: Brasov
  • Masina: Astra 2005 Z18XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 04 Jun 2006

  • Mesaj Privat
tinand cont de anul de productie, cam 2
Subscriu la opinia lui Dragos, daca vrei sa pastrezi pamantul pentru generatiile viitoare, ia-ti bicicleta...
Skip ads

  • Andrei_vl

  • Mesaje scrise: 753
  • Locatie: Valcea
  • Masina: Frontera 1995 23DTR
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 27 Mar 2011

  • Mesaj Privat
Nu ma oamenilor... da vor astia sa scoata din circulatie masinile non- euro si dupa carte a mea cam asa ar fi, dar cica a vefiricat fratemiu la RAR si e totusi euro 2... ma rog..or fi tot povesti cum deja ne-am invatat...
Dragose, pe tine te inteleg bre, te doare la pedala, vorba ta " P O L U E Z . T A R E . SI .A P A S A T !" Mr. Green
Je, am avut bicicleta, tocmai ce am vandut-o si acum regret, ca pentru aia DEOCAMDATA nu plateam taxe Very Happy
  • SUPERDRAGOS

  • Mesaje scrise: 2,680
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Frontera 2001 3.O DI
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 24 Aug 2007

  • Mesaj Privat
Andrei_vl a scris: astia sa scoata din circulatie masinile non- euro si dupa carte a mea cam asa ar fi, dar cica a vefiricat fratemiu la RAR si e totusi euro 2Very Happy

Daca ai EGR,are un euro amarat,acolo..De regula euro 2,ca de euro 1 nu am auzit.Sa scoata NONEURO nu cred ca va fi posibil.
  • Andrei_vl

  • Mesaje scrise: 753
  • Locatie: Valcea
  • Masina: Frontera 1995 23DTR
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 27 Mar 2011

  • Mesaj Privat
Nu cred ca am EGR, masina mea e clasica domne Very Happy Pan la urma... daca toti imi spun ca toate 2.3-urile au euro 2, asa ar trebui sa fie... Mr. Green
Mi-e dor de o iesire...
  • deleted-50226

  • Mesaje scrise: 163
  • Locatie:
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 21 Jun 2010

  • Mesaj Privat
Va salut, am nevoie de un sfat: vreau sa iau din Anglia un Vectra C, 2002-2003, benzinar motor 1.8 sau 2.0.Ma intereseaza ce euro au aceste motoare 3 sau 4, ca sa ies cu taxa cat mai ieftin, deoarece as vrea sa ii fac si conversie(sa ii mut volanul),vreau sa imi fac un calcul sa vad cat m-ar duce toata treaba. Va multumesc anticipat. orice pareri sunt binevenite.
  • kriu

  • Mesaje scrise: 537
  • Locatie: Dolj
  • Masina: Omega 2003 y22dth
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 19 Oct 2007

  • Mesaj Privat
KEDDY a scris:Va salut, am nevoie de un sfat: vreau sa iau din Anglia un Vectra C, 2002-2003, benzinar motor 1.8 sau 2.0.Ma intereseaza ce euro au aceste motoare 3 sau 4, ca sa ies cu taxa cat mai ieftin, deoarece as vrea sa ii fac si conversie(sa ii mut volanul),vreau sa imi fac un calcul sa vad cat m-ar duce toata treaba. Va multumesc anticipat. orice pareri sunt binevenite.

dupa 2002 este euro 4 la benzina! la diesel, dupa 2004.
...dar cred ca stiu mai bine colegii de la vectra!
Skip ads

  1. Home
  2. Opel Frontera

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR