Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Discutii Generale
  • gaby_isro

  • Mesaje scrise: 427
  • Locatie: Alta tara
  • Masina: Corsa 2000 X10XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 29 Jun 2009

  • Mesaj Privat
Salut,
Are sau a avut cineva Radio USB auto SAL VB2000? pe alte forumuri am auzit lucruri bune despre marca asta, este din Ungaria.
Am vazut ca are un pret bun, in jur de 150 ron, e fara CD, doar intrare AUX, USB, CARD SD. Vroiam sa stiu daca se merita pe timpul asta de criza...


Skip ads

  • EL-GABRY

  • Mesaje scrise: 1,477
  • Locatie: Neamt
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 15 Jul 2009

  • Mesaj Privat
gaby_isro a scris:Salut,
Are sau a avut cineva Radio USB auto SAL VB2000? pe alte forumuri am auzit lucruri bune despre marca asta, este din Ungaria.
Am vazut ca are un pret bun, in jur de 150 ron, e fara CD, doar intrare AUX, USB, CARD SD. Vroiam sa stiu daca se merita pe timpul asta de criza...


Buna intrebare,il ochisem si eu pe la mine prin oras.Sa vedem daca exista utilizatori.
  • gaby_isro

  • Mesaje scrise: 427
  • Locatie: Alta tara
  • Masina: Corsa 2000 X10XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 29 Jun 2009

  • Mesaj Privat
faza naspa e ca nu e detasabila fata si s-ar putea sa il ocheasca unii si sa-mi fractureze un geam Smile...pentru 150 lei
  • cena_sima

  • Mesaje scrise: 80
  • Locatie: Caras-Severin
  • Masina: Vectra 1998 x16xel
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 10 Nov 2008

  • Mesaj Privat
Am cumparat eu asa ceva zilele astea...Il am si montat, daca va place foarte mult muzica si vreti ceva calumea nu prea va recomand, nu are control de balans si fader, are 6 egalizatoare gata presetate, basul in boxe nu il reda prea bine. Daca vreti poze va pot arata cu mufa si restu ce mai are pe acolo.
De unde l'am cumparat pretul a fost 90 de lei si 17 lei transport prin posta romana, foarte mult parerea mea si nu era Prioripost sau cum le zice la serviciul lor rapid. Total 107 lei, montajul a fost asigurat de mine.
Si inca ceva al meu e 4x45 si ce am mai vazut pe la 150 de lei erau toate (ce am vazut eu) 4x25...
Skip ads

  • rainmanbv

  • Mesaje scrise: 3
  • Locatie: Brasov
  • Masina: Astra 1992 C16NZ
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 23 Jul 2009

  • Mesaj Privat
Dacã îmi poþi spune printr-un mesaj privat de unde l-ai luat aºa ieftin. Mersi!
  • cena_sima

  • Mesaje scrise: 80
  • Locatie: Caras-Severin
  • Masina: Vectra 1998 x16xel
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 10 Nov 2008

  • Mesaj Privat
rainmanbv a scris:Dacã îmi poþi spune printr-un mesaj privat de unde l-ai luat aºa ieftin. Mersi!


Ai PM...
  • mariusgmg

  • Mesaje scrise: 4,095
  • Locatie: Iasi
  • Masina: Vectra 2001 Z18XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 20 Mar 2008

  • Mesaj Privat
Eu am asa ceva de 2 ani aproape. Functioneaza foarte bine, are si fade si reglaje egalizor, loudness, etc. Sunt foarte multumit de el. Si a costat 170 lei. Aaaa, si are fi fata detasabila.

  • astrac16nz

  • Mesaje scrise: 41
  • Locatie: Iasi
  • Masina: Astra 1993 c16nz
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 25 Mar 2012

  • Mesaj Privat
Va salut,care aveti montat acest radio usb sal vb2000 mai recent?si unde se pot gasi la un pret mai mic?se merita acest radio usb?pana la urma se pot derula melodiile sau nu?
Skip ads

  • Cipiotul

  • Mesaje scrise: 2,753
  • Locatie: Iasi
  • Masina: Astra 2000 Y20DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 30 Dec 2008

  • Mesaj Privat
il vazusem acum vreun an jumate in altex si domo ... melodiile se pot derula Smile cum zicea colegul mai sus, daca vrei doar ceva sa faca zgomot in masina, se merita... daca vrei muzica, cauta altceva...
  • jE

  • Mesaje scrise: 8,458
  • Locatie: Brasov
  • Masina: Astra 2005 Z18XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 04 Jun 2006

  • Mesaj Privat
SAL VB2000 NU are, repet, NU are derulator! In aceste conditii va recomand cu caldura sa achizitionati un derulator universal, care permite derularea CD-urilor si a stick-urilor USB!
  • mariusgmg

  • Mesaje scrise: 4,095
  • Locatie: Iasi
  • Masina: Vectra 2001 Z18XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 20 Mar 2008

  • Mesaj Privat
Eventual, se pot derula melodiile prin metoda clasica:


ON: La jucaria de mai sus, postata de mine, merge derulare inainte sau inapoi intr-o melodie. Pe cealalat nu. Are sora-mea si sare de la o melodie la alta!
  • astrac16nz

  • Mesaje scrise: 41
  • Locatie: Iasi
  • Masina: Astra 1993 c16nz
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 25 Mar 2012

  • Mesaj Privat
M-am exprimat gresit cu derulatul melodiilor,si vad ca s-a ajuns la alta discutie,voiam sa zica daca se poate da next la melodii de pe buton.Acum sincer nu stiu ce sa aleg pana in 150 lei.Vreo recomandare ceva?poate stiti ceva mai bun la acest pret sau mai mic?
P.S.Nu am sistem ci doar boxele originale din fabrica de astra f,deci nu ma astept la zeci de wati sa scoata.
Skip ads

  • EL-GABRY

  • Mesaje scrise: 1,477
  • Locatie: Neamt
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 15 Jul 2009

  • Mesaj Privat
La 150lei alege ceva brand-name, SH.
  • marian_sro

  • Mesaje scrise: 3,805
  • Locatie: piatra neamt
  • Masina: Vectra 1999 x20xev
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 08 Apr 2007

  • Mesaj Privat
corect.sal=porcarii.am montat mai multe.se aude cam nasol.defapt se aude de cati bani dai.mai sunt marci fantoma din astea.peyng si altele. sal face si boxe si sub.jafuri facute pe vapor.mai degraba vreun sony sh de 7 ani si iesi sub 150 ron.
Skip ads

  1. Home
  2. Discutii Generale

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR