Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Discutii Generale
  3. Opel vs ...
  • alex_cris

  • Mesaje scrise: 2
  • Locatie: Alta tara
  • Masina: Calibra 1991
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 20 Oct 2011

  • Mesaj Privat
salut . sunt nou membru al clubului si vruiam sa stiu daca e vreun chat online ? va multumesc
Skip ads

  • Blebeanu Lorin

  • Mesaje scrise: 1,077
  • Locatie: Constanta
  • Masina: Astra 2005 Z17DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 04 Aug 2010

  • Mesaj Privat
Salut alex_cris! Citeste putin regulamentul cu care ai fost de acord atunci cand l- ai semnat. Vezi punctul 4 de la Reguli generale.

Daca vrei sa " vorbesti" mai mult printr- un topic ( mesaje consecutive) folosesti butonul " Modifica" .

Sincer, eu inca tot nu m-am prins ce legatura are titlul discutiei cu chat- ul online... Explica si tu mai clar.


Ultima modificare facuta de Blebeanu Lorin la Joi 20 Oct, 2011 8:23 pm
  • cangri

  • Mesaje scrise: 5,415
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 24 Sep 2010

  • Mesaj Privat
Nu exista chat online aici.
Daca vrei in alta parte.Se gaseste.Depinde ce cauti.
  • alex_cris

  • Mesaje scrise: 2
  • Locatie: Alta tara
  • Masina: Calibra 1991
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 20 Oct 2011

  • Mesaj Privat
Blebeanu Lorin a scris:Salut alex_cris! Citeste putin regulamentul cu care ai fost de acord atunci cand l- ai semnat. Vezi punctul 4 de la Reguli generale.

Daca vrei sa " vorbesti" mai mult printr- un topic ( mesaje consecutive) folosesti butonul " Modifica" .

Sincer, eu inca tot nu m-am prins ce legatura are titlul discutiei cu chat- ul online... Explica si tu mai clar.

pai daca m.am inscris la voi un club am facut.o pt ca sut propietar e opel si am avut cateva modele in ultimii ani ... ceea ce vruiam era schimb de informatii cum as putea sa ii dau un randament mai bun masinii etc . imi cer scuze poate ca nu imi formulez bine frazele dar sunt plecat de multi ani din tara ! un salut si sper ca am fost destul de explicit .
Skip ads

  • Blebeanu Lorin

  • Mesaje scrise: 1,077
  • Locatie: Constanta
  • Masina: Astra 2005 Z17DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 04 Aug 2010

  • Mesaj Privat
Salut alex_cris! Scopul acesui forum al clubului format din posesori de Opel este exact ceea ce- ti doresti, adica schimbul de informatii. Aici, folosind functia " Cauta" poti sa gasesti discutii despre ceea ce te intereseaza iar in cazul in care nu gasesti ce vrei poti deschide un subiect nou in care sa ceri pareri despre problema ta.

Diferentele CO conform regulamentului fata de un chat e ca aici nu poti posta consecutiv, aici dupa fiecare postare ai timp de 60 de minute butonul " Modifica" cu care adaugi un raspuns la ceea ce au scris colegii dupa ce au citit postul tau initial.
Alte diferente sunt interzicerea limbajului si a scrierii in stilul Chat/ Mess, aici se promoveaza limbajul si scrierea corecte din punct de vedere gramatical
Cantitatea de informatii este enorma, la foarte putine probleme nu s- a gasit o rezolvare asa ca ai ce sa inveti citind pe aici.

P. S. - Sa nu uit...
Bine ai venit in club, drumuri line si... Numai bine!
  • DANYYY77

  • Mesaje scrise: 1
  • Locatie: Hunedoara
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 28 Jan 2012

  • Mesaj Privat
SALUT! SINT NOU IN CLUB SI AS AVEA NEVOIE DE NISTE SFATURI DE LA NISTE CUNOSCATORI. VREAU SA_MI IAU O MASINA LA1300-1500 EURO. CONSUM MIC, INTRETINERE USOARA, PIESE IEFTINE. DIN CITE AM STUDIAT PE NET IMI POT PERMITE O CORSA B? SH "97, "98, "99 SAU UN MATIZ 2004, 2005. CE MA SFATUITI? CONTEAZA ANUL DE FABRICATIE VIZAVI DE CALITATE PRET? VA MULTUMESC MULT! ASTEPT RASPUNSURILE VOASTRE!
Skip ads

  1. Home
  2. Discutii Generale
  3. Opel vs ...

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR