Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Discutii Generale
  • Nirolf1986

  • Mesaje scrise: 940
  • Locatie: Arad
  • Masina: Astra 2001 Z16XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 13 Sep 2010

  • Mesaj Privat
http://www.evz.ro/detalii/s...prins-961179.html
Skip ads

  • siner

  • Mesaje scrise: 328
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Vectra 2008 z19dth
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 21 Oct 2009

  • Mesaj Privat
http://stirileprotv.ro/stir...nar-de-banca.html Sa vedem care este realitatea pana la urma, avand in vedere ca sunt mai multe plangeri depuse la politie...
  • astralu

  • Mesaje scrise: 11
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2007
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 11 Jan 2012

  • Mesaj Privat
Cateva date interesante despre acest dement:
- pana acum au mai depus plangere inca 5 femei pe langa prietena lui Florin (cine stie cate mai sunt de fapt si nu au curaj sau le este rusine sa vina la politie, poate traiesc cu teama ca nu mai au mult de trait)
- toate victimile care au depus plangere au fost intepate cu un obiect ascutit atat in tramvaiul 41 cat si PE STRADA in luna decembrie (in afara de ultima care a fost atacata pe 5 ianuarie)... [Foarte ciudat cum multe persoane evita sa mearga la politie, cele 5 persoane au depus plangere dupa ce au vazut poza dementului]
- psihopatul e nascut in 1973 (are in jur de 39 de ani)
- lucreaza ca functionar la o banca
- politie are date despre el ca ar avea probleme la mansarda (atunci cum lucreaza la o banca?)
- daca acul nu a fost infestat, maniacul risca "doar" dosar penal pentru vatamare corporala
  • marian_sro

  • Mesaje scrise: 3,805
  • Locatie: piatra neamt
  • Masina: Vectra 1999 x20xev
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 08 Apr 2007

  • Mesaj Privat
exact ce scriam mai sus.
poate lumea va invata ca sistemul poate fi schimbat doar daca noi vrem asta.
daca se faceau plangeri de la inceput....
Skip ads

  • NeamTuLe

  • Mesaje scrise: 377
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2004 Y17DT
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 09 Dec 2007

  • Mesaj Privat
bn ca lau prins, acum sa vedem cum scapa.
  • just_andutza

  • Mesaje scrise: 1
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 12 Jan 2012

  • Mesaj Privat
mctoto a scris:Acuma 5 minute am venit de la politie.....mai multe detalii in cursul zilei de maine.... se pare ca e de bine.

@ mctoto... you both did a great job! sa ne tii la curent cu rezultatele analizelor ... imbecilului si ale prieteni tale. Sanatate!
  • pascaru_val

  • Mesaje scrise: 1,430
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2006 Z17DTL
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 07 Jun 2005

  • Mesaj Privat
marian_sro a scris:exact ce scriam mai sus.
poate lumea va invata ca sistemul poate fi schimbat doar daca noi vrem asta.
daca se faceau plangeri de la inceput....

Corect!
Florin, tu si prietena ati aratat ca se poate gasi un vinovat daca se doreste, exact cum ai scris in primul mesaj.
Sper sa ramana doar cu sperietura, prietena ta.
  • Viz

  • Mesaje scrise: 515
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2008 z13dth
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 18 Nov 2007

  • Mesaj Privat
http://www.gandul.info/news...mvaiul-41-9143299

Multi tembeli...
Skip ads

  • astralu

  • Mesaje scrise: 11
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2007
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 11 Jan 2012

  • Mesaj Privat
Vesti bune pentru cele 6 femei: maniacul spune ca nu este decat un obsedat sexual, desi casatorit probabil n-a mai vazut de mult cum arata nevasta-sa goala, o avocata ocupata cu procesele (spete cu alti maniaci probabil)
Sa intelegem ca acest individ scapa destul de usor, cu o amenda pentru ultraj?
Unul care este in stare sa intepe cu un ac va fi capabil sa intepe si cu un cutit...
Nu trebuie sa scape asa de usor! E clar ca i s-a urat cu binele... Daca aflu la ce banca lucreaza o sa ma duc personal acolo sa-i intreb colegii, conducerea sucursalei si chiar clientii bancii daca sunt constienti la ce se expun lucrand cu un maniac langa ei... Individul nu are ce cauta intr-o banca, locul lui e pe o banca in curtea unui spital, sub tratament strict...
De asemenea trebuie aflat si unde locuieste pentru a-i atentiona si pe vecini sa fie atenti cu cine isi lasa copiii, nevestele in lift... poate si-o fura pana la urma

LE. Individul se numeste Nistor Catalin, de 38 de ani, absolvent de ASE, lucreaza la Unicredit, casatorit, fara antecedente penale.
Acum trebuie sa aflu cate sucursale Unicredit sunt pe traseul lui 41



"Bãrbatul este cercetat pentru ultraj contra bunelor moravuri, pedeapsa maximã pentru aceastã infracþiune fiind de ºapte ani", a declarat purtãtorul de cuvânt al Capitalei, Diana Sarca, adãugând cã bãrbatul audiat la Secþia 22 de Poliþie ºi-a recunoscut faptele.
Bãrbatul le-a spus poliþiºtilor cã le-a înþepat pe femei cu acul pentru a le atrage atenþia, nu pentru a le transmite vreo boalã. Acesta are aproximativ 38 de ani ºi este din Bucureºti, a spus Diana Sarca.
Potrivit unor surse apropiate anchetei, bãrbatul lucreazã ca funcþionar într-o bancã ºi este cãsãtorit cu o avocatã.
  • siner

  • Mesaje scrise: 328
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Vectra 2008 z19dth
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 21 Oct 2009

  • Mesaj Privat
Nu cred ca are sanse sa scape doar cu amenda. Probabil nu o sa faca puscarie dar cu siguranta trebuie sa urmeze un tratament sub stricta observatie a unui psiholog sau chiar psihiatru si din cand in cand sa dea cu subsemnatu' pe la sectie.
Locul de munca este pierdut, probabil si familia, vecinii o sa-l priveasca cu alti ochi....
Chiar daca nu face puscarie viata lui o sa fie foarte nasoala de azi inainte....
  • tannu

  • Mesaje scrise: 775
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Vectra
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 07 Dec 2007

  • Mesaj Privat
Imi pare bine ca a fost gasit si retinut (sper ca toate stirile astea nu sunt doar artificii pentru audienta, ca mai apoi sa se declare ca s-a comis o eroare sau altceva). Partea rea este ca toate persoanele intepate vor mai trebui sa stea cu frica timp de cateva luni de zile, pana trece perioada maxima pentru aparitia a unei probleme.
Inca o dovada de cati psihopati (in sensul propriu) se pot plimba liberi pe strazi si, culmea, lucreaza in institutii unde nici nu te-ai gandi...
  • cangri

  • Mesaje scrise: 5,415
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 24 Sep 2010

  • Mesaj Privat
Acum v-ati linistit cu toata isteria?
Skip ads

  • GIDEON

  • Mesaje scrise: 19
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Vectra 2002 z18xe
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 13 Oct 2011

  • Mesaj Privat
Acum , pt. ca totul sper ca s-a linistit , cititi ceva misto : http://www.timesnewroman.ro...a-in-tramvaiul-41

Sper ca nu supar pe nimeni, dar " sa ne descretim fruntile " !
  • URAGAN

  • Mesaje scrise: 2,811
  • Locatie: Iasi
  • Masina: Vectra 2001 Y20DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 31 Jul 2006

  • Mesaj Privat
La Bucuresti se intampla multe...cred ca urmeaza isteria cu cei ce vor sa ocupe primaria. E asteptata "coloratura politica"deosebita. Pana acum si-au anuntat candidatura 2 pitzipoance si un columbean. Interesanta viata in "micul Paris". Shocked
  • astralu

  • Mesaje scrise: 11
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2007
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 11 Jan 2012

  • Mesaj Privat
Pe antena1 au aratat dementul cum a fost ridicat azi dimineata din blocul lui, in jur erau multi vecini desi nu se luminase de ziua, deci vecinii au aflat deja ca au trait cu un maniac printre ei

Nevasta maniacului are cabinet de avocatura pe str Brasov (pe aceasi strada este sectia 22 unde a fost dus barbatul, si tot pe acolo trece tramvaiul 41)

Cenzurat


Ultima modificare facuta de astralu la Joi 12 Jan, 2012 8:41 pm
  • marian_sro

  • Mesaje scrise: 3,805
  • Locatie: piatra neamt
  • Masina: Vectra 1999 x20xev
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 08 Apr 2007

  • Mesaj Privat
@cangri tot isteria se chema daca era cineva drag tie?
@uragan a fost la iasi un caz similar in urma cu 2 ani parca. asa ca se intampla peste tot. cine stie cati nebuni din astia umbla liberi si cate "victime" nu depun plangere la politie.
@astralu cum de ai aparut tocmai ieri pe club si pe topicul asta? esti una dintre victime?
  • astralu

  • Mesaje scrise: 11
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2007
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 11 Jan 2012

  • Mesaj Privat
marian_sro a scris:cum de ai aparut tocmai ieri pe club si pe topicul asta? esti una dintre victime?


Nu, nu sunt ruda cu nicio victima. Stau in Drumul Taberei si am fost atras aici de faptul ca individul isi alegea victimele din zona mea de domiciliu. Eu am intrat prima oara pe forum in 2007 cand am cumparat un opel astra. Merge bine si acum, mai ales ca ii fac revizia la Marius.
  • cip077

  • Mesaje scrise: 1,301
  • Locatie: Prahova
  • Masina: Frontera 2003 2,2 dth
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 22 Feb 2009

  • Mesaj Privat
Bine ca l-au prins pe nebun, ca de fapt asta e, un nebun. Dar nu sunt deacord cu denigrarea si publicarea datelor de contact ale nevestei nebunului. Astral daca ai telefonul nebunului, baga-l la inaintare. El trebuie torturat.

Nu mai departe decat exemplu pe mine. Am un accident cu vatamare corporala. Acu ce sa faca, sa-i dea pedeapsa nevestei mele? Nu, logic, eu trebuie sa suport rigorile legii. Ca o sa aiba repercusiuni la intreaga familie, asta-i altceva.

Sa nu sariti pe mine, a fost doar un punct de vedere, la care moderatorii pot sa arunce macar un ochi.

Bafta.
  • astralu

  • Mesaje scrise: 11
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2007
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 11 Jan 2012

  • Mesaj Privat
Am sters telefonul nevestei, dar adresa cabinetului am lasat-o in caz ca victimele se duc cumva la un cabinet de avocatura din zona sa nu aiba un soc vazandu-l pe maniac pe acolo, mai ales daca sediul firmei este si locuinta maniacului.
  • cangri

  • Mesaje scrise: 5,415
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 24 Sep 2010

  • Mesaj Privat
@ marian_sro
Pe topic au aparut si poze ale altor persoane.
Daca acest idivid nu era prins astazi si un alt maniac ar fi vazut acele poze si ar fi zis sa se faca dreptate si l-ar fi linsat pe ala ce parere ai fi avut?
Ce vina are sotia incat sa faceti atata antireclama cabinetului de avocatura si sa o discreditati pe biata femeie?Daca un alt bolnav se duce si-i face rau acelei femei?
Skip ads

  1. Home
  2. Discutii Generale

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR