Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Discutii Generale
  • bgd92

  • Mesaje scrise: 859
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2006 Z16XEP
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 06 Apr 2011

  • Mesaj Privat
@ovidiu : mare adevar graiesti...+1 de la mine
Skip ads

  • mecaNIK

  • Mesaje scrise: 2,204
  • Locatie: Anglia
  • Masina: Insignia 2010 confidential
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 10 Jan 2007

  • Mesaj Privat
Mamaliga n-a explodat niciodata ,daca printre mamaligari se infiltreaza agentii Securitatii impreuna cu fratii lor KGB-isti .....celelalte birouri ale CIA pentru operatiuni speciale de genul ,manifestatii,lupte de strada etc...isi fac meseria dau impresia ca mamaliga explodeaza.Trebuie sa ne iasa din cap cat mai repede ideea de ...spontan....lucrurile 'spontane' preparate in laboratoarele marilor puteri sunt singurele care mai dau rezultate ...restul mamaliga cu apa rece.
  • micky001

  • Mesaje scrise: 1,318
  • Locatie: Constanta
  • Masina: Omega 1997 x20se
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 26 Dec 2007

  • Mesaj Privat
"Like ! " Smile
  • mecaNIK

  • Mesaje scrise: 2,204
  • Locatie: Anglia
  • Masina: Insignia 2010 confidential
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 10 Jan 2007

  • Mesaj Privat
Meniu DNA........VARAN in sange cu MAZARE.,as adauga bun de te lingi pe...MUSTATA.
Skip ads

  • mecaNIK

  • Mesaje scrise: 2,204
  • Locatie: Anglia
  • Masina: Insignia 2010 confidential
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 10 Jan 2007

  • Mesaj Privat
Se pare ca si Pontacu va avea soarta Adelului ...anchetatorii au stabilit ca traficul de influenta se facea din cabinetul lui,de aia speriat s-a ascuns la Mapn ....ole ole ole USL-ul unde e? Merge prosteala la romani,tipa tot saracu' ca le-a luat Basescu pensiile,le-au taiat salariile ,dar baietii au asteptat sa greseasca adversarii si se pare ca in actualul context victimele colaterale razboiului cu Rusia vor fi marii corupti si urmasii infecti ai fostei securitati.buni prieteni cu actualii nostri dusmani.
  • liberlamare

  • Mesaje scrise: 3,539
  • Locatie: Cluj
  • Masina: Zafira 2006 1.9 DT
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 23 Mai 2007

  • Mesaj Privat
http://www.romanialibera.ro...lor-saraci-314713
se incurajeaza procreerea pentru banii din alocatie, dimpotriva trebuie stopat acest flagel.
  • mecaNIK

  • Mesaje scrise: 2,204
  • Locatie: Anglia
  • Masina: Insignia 2010 confidential
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 10 Jan 2007

  • Mesaj Privat
O natie de asistati social...iar cei care pot face ceva din banii lor sunt jumuliti pana la sange de un sistem guvernamental capusa ...care nu se limiteaza la a suge mai si otraveste.
Ponta la Uzina de Avioane Craiova.....daca va fi razboi macar veti avea comenzi....cat de prost sa fii sa spui asa ceva? mai ramane sa mearga la o firma de pompe funebre sa zica...baieti angajati 3 schimburi in curand nu veti mai face fata la comenzi,ca de negociat cu aia de fac lumanari(BOR-ul) a facut-o luna trecuta.
  • pirvu_daniel

  • Mesaje scrise: 4,581
  • Locatie: Dolj
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 22 Feb 2008

  • Mesaj Privat
Nu sunt PSD-ist(nu tin cu niciun partid) dar mai lasa-ti-ne cu Basescu/Udrea/Videanu&Co! In rahat am trait si atunci, in rahat traim si acum.
Mai bine te duci la Fabrica de avioane din Craiova si declari tampenii decat sa iti faci poze pe malul marii. In fabrica aia sunt/au fost oameni extraordinari. Unul dintre ei e fostul sef de la Proiectari. Era unul din acei oameni care te fac sa te simti idiot clipa de clipa langa ei. Omul acela a murit ca un sistem sanitar bolnav nu a putut sa ii puna diagnosticul corect de accident vascular si nu l-a putut tine internat mai mult de 7 zile. E bine ca isi mai indreapta cineva privirea catre ei chiar si asa decat sa faci poze electorale de FB pe malul marii. Pentru ei inseamna mult. Chiar daca tot la fel nu isi primesc salariile cu lunile, chiar daca nu vin salarii mai mari sau comenzi. Oamenii aia sunt mai destepti ca tot forumul asta la un loc. Oamenii aia modești care trãiesc în mari lipsuri și acum lucreazã la super avionul de vânãtoare pentru România.


Ultima modificare facuta de pirvu_daniel la Sam 03 Mai, 2014 10:40 pm
Skip ads

  • mecaNIK

  • Mesaje scrise: 2,204
  • Locatie: Anglia
  • Masina: Insignia 2010 confidential
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 10 Jan 2007

  • Mesaj Privat
Cert este ca dupa decembrie nu va mai fi Basescu........dar si dupa aceea oamenii tot vor muri,fabricile tot se vor inchide ...iar afara va continua sa ploua.Problema este ca romanii tot la fel de dezinteresati vor fi de cine-i conduce,pentru ca ei sunt foarte atenti doar ce mai pot combina,pe cine mai pot prosti,astia de la putere si cei ce vor veni sunt oglinda acestei natii....sa ne asumam uratenia asta care a ingrozit lumea civilizata fara sa mai gasim tapi ispasitori.
  • ahappyuser

  • Mesaje scrise: 6,677
  • Locatie: Sibiu
  • Masina: Astra 2005 Z17DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 05 Apr 2010

  • Mesaj Privat
Trebuie sa ne reîntoarcem cu totii la MUNCA.

Fiecare sa-si faca mai intai treaba si cât mai constiincios, abia pe urma sa se gandeasca la bani si nu invers. Fiecare sa munceasca in relatie directa cu pregatirea lui, fiecare apt de munca SA MUNCEASCA, sa faca ceva, sa dea din coate intr-o directie sau alta, pe bani. Nu sa stea la intins mâna, vremurile sunt mai grele decat cele ce erau inainte.

Ponta reprezinta generatia mea... Omul asta e o MARE DEZAMAGIRE, am ajuns la concluzia ca pe mine nu ma reprezinta absolut deloc, pentru ca desi avem varste apropiate eu sunt diferit (ca gandire, ca vointa, ca multe altele).


Ultima modificare facuta de ahappyuser la Sam 03 Mai, 2014 10:52 pm
  • pirvu_daniel

  • Mesaje scrise: 4,581
  • Locatie: Dolj
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 22 Feb 2008

  • Mesaj Privat
Nu asa se va schimba România. Dacã vom muri de grija cine ne conduce. Vom schimba România muncind pana ne ies ochii, dând 110% în tot ce facem, indiferent ca maturam strãzile sau lansam navete spatiale pe orbita pentru aceasta tara.
  • mecaNIK

  • Mesaje scrise: 2,204
  • Locatie: Anglia
  • Masina: Insignia 2010 confidential
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 10 Jan 2007

  • Mesaj Privat
Ooooo ce frumoasa e democratia exportata de fratii nostrii europeni,pe vremea cand se oprea caldura dardaiai ca nu era,acu dardai ca e prea scumpa si e caldura da nu-ti permiti...,vroiai mai multe de crapat la burdihan...nu erau pe rafturi,acum sunt da nu poti ajunge cu ele acasa decat ascunse in buzunare,benzina era pe toate drumurile da era pe cartela...acu e aproape cea mai scumpa din lagarul democrat si nu poti pune in rabla cu toba sparta si filtru sport decat 3 kile, ...da stiti care e constanta intre vremurile trecute si cele actuale?....tot presedintele era de vina si atunci.
Al dracu' nea Nicu incurca tot ... si Basescu acu' nu lasa guvernul de hoti infractori si viitori puscariasi sa lucre in linistea aia pe care o cerea Iliescu mereu ,consensul national,trista mostenire....Cred ca cea mai trista mostenire e cea genetica in cele mai multe cazuri,leprele si adunatorii de titluri academice cumparate sunt in frunte ,apar asemenea specimene degenerate si te prostesc in fata cum ca a crescut PIB-ul,economia duduie,s-a redus numarul de taxe,s-au absorbit bani europeni,....si luptam cu regimu' basescu.
Apare mascariciu' si cu tantalau' sa ne convinga ca ei sunt singurii si cei mai buni politicinei in care sa ne punem sperantele iar romanii nu merg la vot,ca s-au suparat pe viata si mai bine stam acasa ca sa ne hotarasca tot hotii viitorul. Am avut inconstienta sa ma ridic sa intreb intr-o sedinta (prima si ultima la care m-au invitat comunistii) domne' ne aratati ca femeia aia a dosit 15 pachete cu unt,dar daca le impartim la toata sala asta ne ajung? Ei bine am scapat doar pentru ca am tinut-o pe a mea si m-au crezut tampit ca altfel ma scuturau securisti de-mi mergeau fulgii...de aia mai intreb tot ca un tampit fratilor daca nu v-a placut ceva ati tipat? Eu da, la taxa auto am dat statu' in judecata ,nu m-am apucat colegu' cum demontez de pe masina aeru' servodirectia,scaunele si servofrana sa smecheresc taxa?cand m-au luat la misto militienii le-am sarit in cap ca aveam dreptate...si cand m-a intrebat un sef....da n-ai putut sa te intelegi? i-am raspuns ca eu nu ma inteleg cu nimeni pe dreptatea mea...si are dreptate ala de-l injuram toti...ca statul nu poate fi corupt de unu singur.
Daca singura sansa sa dam cu ei de-a azvarlita cand avem stampila in mana nu ne intereseaza atunci? politicienii au trecut la faza cu asasinatul martorilor,este penultima dar cand veti vedea in ziare un politician cu creierii imprastiati de un roman care sa- saturat sa fie mintit atunci s-a ajuns la ultima si cea in care vor sti ei ca nu pot face orice cu natia asta.
Acu' mai bine de 70 de ani s-a mai intamplat asta si dupa cum se repeta istoria in est,sa speram ca vor apare oameni si aici care vor da semnalul...pentru ca cei oropsiti cu adevarat culmea sunt cei care-i ocrotesc pe hoti,nu de mila,nu de suflet mare...ci pentru ca de la hoti primesc ei pomana aia de o litra de ulei un kil de malai si-o sacosa...asta e pretul cu care se vand cei mai drepti si viteji dintre Traci.
Politicienii sunt oglinda poporului pe care-l conduc ...sa lasam vaicarelile,sunt dintre noi,nu au cazut din cer,prin neimplicare i-am pus si ii mentinem acolo.
Skip ads

  • liberlamare

  • Mesaje scrise: 3,539
  • Locatie: Cluj
  • Masina: Zafira 2006 1.9 DT
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 23 Mai 2007

  • Mesaj Privat
"Fã, Viorele în caz cã ai chef de niºte inundaþii"
faini oamenii, bravo lor.
  • viorel_bce

  • Mesaje scrise: 458
  • Locatie: Cluj
  • Masina: Astra 2008 Z17DTJ
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 19 Sep 2010

  • Mesaj Privat
Acuma ce sa faci,vrea si el sa fie marinar ca Base,numai sa nu se inece in apa pina la glezne.
  • StefanTolos

  • Mesaje scrise: 4,224
  • Locatie: Constanta
  • Masina: Corsa 2018 B12XER
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 23 Nov 2007

  • Mesaj Privat
Cultura generala
  • liberlamare

  • Mesaje scrise: 3,539
  • Locatie: Cluj
  • Masina: Zafira 2006 1.9 DT
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 23 Mai 2007

  • Mesaj Privat
interesant, noroc cu Putin
  • 13nicu

  • Mesaje scrise: 1,487
  • Locatie: Bihor
  • Masina: Astra 2002 hatch y17dt
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 17 Dec 2012

  • Mesaj Privat
@Stefan Tolos - incredibil articolul !
  • mecaNIK

  • Mesaje scrise: 2,204
  • Locatie: Anglia
  • Masina: Insignia 2010 confidential
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 10 Jan 2007

  • Mesaj Privat
Noul model de ordin de mobilizare.......... Very Happy Very Happy Very Happy
Mai lipsesc F-16 le la mana a 3 a care vor sosi peste doi ani .....si incep sa cred ca Rogozin avea dreptate cand spunea ceva de un TU-160
  • StefanTolos

  • Mesaje scrise: 4,224
  • Locatie: Constanta
  • Masina: Corsa 2018 B12XER
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 23 Nov 2007

  • Mesaj Privat
Cultura generala II
  • liberlamare

  • Mesaje scrise: 3,539
  • Locatie: Cluj
  • Masina: Zafira 2006 1.9 DT
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 23 Mai 2007

  • Mesaj Privat
mecaNIK a scris:Noul model de ordin de mobilizare.......... Very Happy Very Happy Very Happy
Mai lipsesc F-16 le la mana a 3 a care vor sosi peste doi ani .....si incep sa cred ca Rogozin avea dreptate cand spunea ceva de un TU-160

trebuiau sa lase numarul sa-l sunam.
Skip ads

  1. Home
  2. Discutii Generale

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR