Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Discutii Generale
  • increatul

  • Mesaje scrise: 1,636
  • Locatie: Alta tara
  • Masina: Astra 2004 Z18XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 28 Dec 2009

  • Mesaj Privat
In germania turcii nu sunt seriosi, arabii, romanii. Nemtii n-au inclinatii de-astea. Bine, fiecare padure are uscaturile ei.

Oricum, sa nu ne asteptam la minuni de la Iohannis. Mi-ar placea sa fim peste 2-3 ani multumiti. Now we wait... Smile
Skip ads

  • FanBertone

  • Mesaje scrise: 105
  • Locatie: Neamt
  • Masina: Astra 2002 z18xe
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 22 Jul 2009

  • Mesaj Privat
Rectific la ce-am zis ieri, nu era vorba despre Guess Who, era What's Up si 1Q Sapro, de care nu am mai auzit nimic de foarte mult timp. Ce-i drept melodiile sunt mediocre ambele, dar mesajul este clar. Deci cum era cu manipularea la alegerile astea?

http://www.youtube.com/watch?v=WNOiKJmsdrQ http://www.youtube.com/watch?v=ardeaPX9kxE

Am mai vazut ieri ca circula pe net o petitie pentru inchiderea Antena 3..eu propun sa facem petitii sa inchidem mai multe posturi, de exemplu Taraf ca e pentru manelisti, sau Kanal D ca nu-mi place de Suleiman sau Romania TV ca sunt PSD-isti sau de ce nu B1 ca sunt basisti sau mai bine hai sa le inchidem pe toate si va ramane 2 ore emisie pe zi la TVR1 in care ne vorbeste presedintele despre prosperitatea tarii..va suna cunoscut? Doamne fereste.....
  • rhydin

  • Mesaje scrise: 1,369
  • Locatie: Hunedoara
  • Masina: Astra 2005 Z16XEP
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 09 Dec 2013

  • Mesaj Privat
eu am verisoarele nascute si crescute in germania, tatal neamt. Sunt niste scarbe intr-un cuvant, nu le suport.
ps: ele nu vorbesc deloc romaneste. Asadar pentru mine nemtii nu sunt asa de treaba cum spun altii. In spania lucram la o companie de software (faceau softuri pentru banci) iar coordonatorul meu era neamt. Pot sa zic ca tragea pisica de coada mai mult decat multi altii, venea si spunea "daniel trebuie sa scoatem tot din mssql si sa bagam in oracle" si pleca. Nu-l vedeam decand atunci cand il sunam si ii spuneam "gata Daniel", coincidenta ne chema la fel Smile
Eh, o parere foarte buna o am despre norvegieni.
  • sever iulian

  • Mesaje scrise: 1,325
  • Locatie: Bacau
  • Masina: Insignia 2017 B20NFT
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 17 Sep 2006

  • Mesaj Privat
""Oricum, sa nu ne asteptam la minuni de la Iohannis. ""

o minune e deja ca nu vedem vietnamezul presedinte dupa ce l-am vazut sondaje cu 55-60 % constant in ultima perioada.
Skip ads

  • liberlamare

  • Mesaje scrise: 3,539
  • Locatie: Cluj
  • Masina: Zafira 2006 1.9 DT
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 23 Mai 2007

  • Mesaj Privat
[quote="rhydin"]e
Eh, o parere foarte buna o am despre norvegieni.[/quote]
base era norvejian.
  • increatul

  • Mesaje scrise: 1,636
  • Locatie: Alta tara
  • Masina: Astra 2004 Z18XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 28 Dec 2009

  • Mesaj Privat
La baut era norvegian sau cum ? Smile))
  • liberlamare

  • Mesaje scrise: 3,539
  • Locatie: Cluj
  • Masina: Zafira 2006 1.9 DT
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 23 Mai 2007

  • Mesaj Privat
asta stiam si eu bun despre ei.
  • borsy

  • Mesaje scrise: 3,025
  • Locatie: Alba
  • Masina: Insignia 2011 A20DT
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 27 Mai 2013

  • Mesaj Privat
FanBertone a scris:.......Am mai vazut ieri ca circula pe net o petitie pentru inchiderea Antena 3..eu propun sa facem petitii sa inchidem mai multe posturi, de exemplu Taraf ca e pentru manelisti, sau Kanal D ca nu-mi place de Suleiman sau Romania TV ca sunt PSD-isti sau de ce nu B1 ca sunt basisti sau mai bine hai sa le inchidem pe toate si va ramane 2 ore emisie pe zi la TVR1 in care ne vorbeste presedintele despre prosperitatea tarii..va suna cunoscut? Doamne fereste.....


Nu e nevoie de inchiderea lor, dar daca CNA-ul si-ar face treaba asa cum trebuie, cum se intampla intr-o tara civilizata, nu am vedea pe post doar intoxicari si ineptii! Sa ii amendeze de sa ii usture in c?r si mai vedem atunci........
Skip ads

  • jgyprime

  • Mesaje scrise: 9,968
  • Locatie: Galati
  • Masina: Vectra 2005 Z19DT
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 22 Dec 2010

  • Mesaj Privat
sunt de parere ca trebuie sa existe televiziuni cu viziuni extremiste (ex antena 3, b1) pentru a vedea paiele din ochii celorlalti.
daca era sa fie toate posturile de televiziune de partea lui iohanis si acl probabil ca ajungeau sa faca ce vor ei in tara asta si sa nu-i critice nimeni...
am fi ajuns ca inainte de 89, cand programul la TV incepea cu laude aduse lui ceausescu si peste tot numai poze cu el...

eu personal nu as fi inchis otv-ul (bine sunt convins ca DD a sarit grav peste cal de l-au inchis).
  • rhydin

  • Mesaje scrise: 1,369
  • Locatie: Hunedoara
  • Masina: Astra 2005 Z16XEP
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 09 Dec 2013

  • Mesaj Privat
nu poti obliga omul sa se uite la ceea ce nu doreste!
daca a3 are sa zicem 1.000.000 de telespectatori inseamna ca oamenii ii vor
deasemenea si cu restul posturilor TV.
daca ii interzici omului sa nu se uite atunci nu mai vorbim despre democratie.
legat de OTV nu stiu de ce-a fost inchis, personal nu am suportat postul ala, dar nici ca mi-a facut un bine ca l-au inchis.
se inched singure daca n-au audienta, vezi NasulTV (la mine in oras nici ca se mai afla in grila)
  • borsy

  • Mesaje scrise: 3,025
  • Locatie: Alba
  • Masina: Insignia 2011 A20DT
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 27 Mai 2013

  • Mesaj Privat
Am spus eu ca trebuie sa fie toate televiziunile cu Iohhanis? Cand esti formator de opinie trebuie sa fii impartial si sa oferi informatii corecte! Daca ai preferinte le pastrezi pentru tine!
  • increatul

  • Mesaje scrise: 1,636
  • Locatie: Alta tara
  • Masina: Astra 2004 Z18XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 28 Dec 2009

  • Mesaj Privat
A3 sunt prea de tot. Cateodata au un vocabular (la adresa celor non-psd) de nedescris.

De duminica au inceput sa aiba ciocul mic.
Skip ads

  • liberlamare

  • Mesaje scrise: 3,539
  • Locatie: Cluj
  • Masina: Zafira 2006 1.9 DT
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 23 Mai 2007

  • Mesaj Privat
familia prezidentiala moderna



bunicul




  • borsy

  • Mesaje scrise: 3,025
  • Locatie: Alba
  • Masina: Insignia 2011 A20DT
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 27 Mai 2013

  • Mesaj Privat
Vad ca unii vor sa scoata in evidenta ceva ce nu exista.......liberlamare te uiti prea mult la antena 3Smile.
  • Red_dog

  • Mesaje scrise: 1,112
  • Locatie: Arges
  • Masina: Vectra 2003 z18Xe
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 10 Mai 2009

  • Mesaj Privat
@fan bertone +1. Pai, daca vrem sa fim o democartie desavarsita ca in Germania si sa fie Romania lucrului bine facut(orice fel de lucru) trebuie sa inchidem toate televiziunile care sunt impotriva noastra si...sa ii reprimam si pe cei care voteaza imptriva noastra. Te gasesti ca in cativa ani, pe aia cu opinii politice contrare sa ne presecute. In civilizatul sibiu, mai era putin si ii distrugeau masina unui deputat psd. Da, de fapt sunt manipulari media, ca in sibiu sunt numai nemti.
@liberlamare - printre putinii care vad cum stau lucrurile de fapt. Iohanis este marioneta marinarului si asta se va demonstra in scurt timp.
  • borsy

  • Mesaje scrise: 3,025
  • Locatie: Alba
  • Masina: Insignia 2011 A20DT
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 27 Mai 2013

  • Mesaj Privat
Da, si Putin e marioneta presedintelui Moldovei (Nicolae Timofti) Smile.......superb.
  • sever iulian

  • Mesaje scrise: 1,325
  • Locatie: Bacau
  • Masina: Insignia 2017 B20NFT
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 17 Sep 2006

  • Mesaj Privat
""..printre putinii care vad cum stau lucrurile de fapt. ""

banuiesc ca-l vedeti si pe nastase sau voiculescu ca martiri ai natiunii Smile
iar daca ne uitam pe profilul alegatorului lui VP e mai usor de inteles cum naiba restul de 54 % nu pot vedea asta Smile
  • viforel

  • Mesaje scrise: 882
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Zafira 2002 Z18XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 06 Jan 2013

  • Mesaj Privat
Campania a trecut ... Inevitabil un candidat trebuia sa castige si unul sa piarda. Diferenta de procente a fost mare, astfel nu pot fi suspiciuni. De ce nu stam noi cuminti ... sa vedem in ce directie ne duc astia ? Daca nu ne convine .... Votul este la noi ...si o sa i doara rau. Tineti minte ce sa intamplat cand nu ne a mai placut de "bunicuta" ... L am ales pe "tapul". Cand n a mai behait bine ... Am ales un "marinar". Am schimbat apoi "marinarul" cu un "neamt" ... Sa avem rabdare sa vedem ce se mai intampla. Poporul Roman este manipulabil, ca de altfel orice popor dar nu este prost.
  • Red_dog

  • Mesaje scrise: 1,112
  • Locatie: Arges
  • Masina: Vectra 2003 z18Xe
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 10 Mai 2009

  • Mesaj Privat
Corect viforel, foarte corect ce spui tu. dar nu ne omoram, schimbam si noi niste pareri pe aici. Si daca unii il plac pe iohanis si nu pe ponta, sau invers, nu inseamna ca se injura de mama. Ne "contram" in teorii. Pana la urma asta e democratia Smile. Doar Ion Ratiu spunea "Voi lupta pana la ultima mea picatura de sange ca sa ai dreptul sa nu fii de acord cu mine.". Tot timpul unii gresesc si altii au dreptate...si situatia asta poate varia de la un pol la altul. In fine, treaba cu Timofti si Putin n-are nicio relevanta aici. eu cred ca pe Iohanis o sa il santajeze cu dosarul de la ICCJ cu incompatibilitatea. Se poate observa faptul ca ICCJ este unealta lui Traian Basescu, condamnand pe linie toti adversarii politici, iar dintre membrii liniei sale, dand un singur exemplu: Cocos, arestare care a jucat o carte foarte importanta in alegeri. Astfel o sa vedeti, ca termenul judecarii si pronuntarii unei solutii definitive in cazul Iohanis, o sa fie amanat mult timp(prevad ca urmatorul termen o sa fie prin octombrie 2015). SI amanat din nou, pentru ca Iohanis sa execute tot ce i se comanda de catre Udrea, Boc, MRU si altii sub comanda marinarului. Pana mea, asta este teoria conspiratiei la mine. Nu trebuie sa fiti de acord, insa timpul va demonstra daca sunt eu nebun, sau este adevarat.
  • Red_dog

  • Mesaje scrise: 1,112
  • Locatie: Arges
  • Masina: Vectra 2003 z18Xe
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 10 Mai 2009

  • Mesaj Privat
Cat despre nastase si voiculescu..aici s=a judecat cu alta oca. Ar fi trebuit sa ii ia tot si lui nastase. La voiculescu s-a facut dreptate. I-a luat tot. Mai bucuros sunt de faptul ca i-a luat tot, decat ca face puscarie. Preferam sa il vad pe NAstase ramas sarac, decat doar un an si ceva la puscarie. SI mai bine era sa ia si puscarie si sa ii fie confiscata si toata averea.
Dar udrea, boc, blaga, VIDEANU, si altii, astia sunt martiri? Astia nu sunt puscariabili?
Skip ads

  1. Home
  2. Discutii Generale

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR