Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Probleme Tehnice
  3. Sistem Electric
  • bogdanposte74

  • Mesaje scrise: 3
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2008
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 03 Feb 2012

  • Mesaj Privat
Salutare tuturor ! De cateva zile am observat ca nu mai iese nici un pic de aer spre parbriz indiferent de setarile pe care le fac din instalatia de climatizare . Pe celelalte iesiri (picioare , laterale , mijloc ) totul functioneaza normal . Nu stiu ce sa fac . Astept un sfat sau un ajutor din partea voastra.
  • pmstelian

  • Mesaje scrise: 523
  • Locatie: Calarasi
  • Masina: Astra 2006 Z19DTL
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 23 Aug 2009

  • Mesaj Privat
ne poti spune daca vrei sa te ajutam masina si ce fel de climatizare ai ?
  • bogdanposte74

  • Mesaje scrise: 3
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2008
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 03 Feb 2012

  • Mesaj Privat
Masina mea este Astra H 1.7 CDTI si are clima automata .
  • bogdanposte74

  • Mesaje scrise: 3
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2008
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 03 Feb 2012

  • Mesaj Privat
Am rezolvat problema cu aeroterma cu ajutorul celor de la EDS OPEL . Pret decent (186 Lei) .Au fost foarte promti si mi-au rezolvat problem foarte repede (au demontat , curatat si gresat o parte din componentele aerotermei , au calibrat ulterior aeroterma si la final functiona OK). Inainte de a ajunge la EDS (de care am aflat cu ajutorul forumului) am fost ca un om de buna credinta la dealer GTT . Rezultatul la dealer in urma constatarii pare desprins din filmele SF (sa nu zic cu prosti)! Schimbat aeroterma 8.300 + schimbat panou comanda clima 1.700 + manopera 1.200 TOTAL MINIM 11.200 RON( unsprezece mii doua sute lei )! Mentionez ca pot demonstra cuantumul acestor sume cu FABULOSUL DEVIZ AL CELOR DE LA GTT. Ca o concluzie apelati cu toata increderea la cei de la EDS OPEL si evitati GTT!
Skip ads

  1. Home
  2. Probleme Tehnice
  3. Sistem Electric

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR