Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Discutii Generale
  • CristiNistor

  • Mesaje scrise: 267
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2007 Z14XEP
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 29 Mai 2009

  • Mesaj Privat
Aici ai lista colectorilor autorizati pentru programul rabla. Cel mai simplu, suni la cei din Bucuresti si vezi care cam ce tichete mai are. Din pacate lista e cam alandala, nesortata, si va trebui sa citesti cele 8 pagini pentru a-i gasi pe toti.

Bafta
  • cris_cris

  • Mesaje scrise: 1
  • Locatie: Arad
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 05 Sep 2012

  • Mesaj Privat
LsMei a scris:Salut!
Voi achizitiona un Opel prin programul Rabla. Deci am nevoie de 3 vouchere. Cei de la reprezentanta mi-au spus ca pot sa faca rost de vouchere si vor fi undeva la un pret de 2600-2700 lei bucata ceea ce mi se pare o exagerare pentru ca nu vad unde mai este castigul tau ca si client ce-si ia o masina prin programul rabla. La asa pret mai bine o iei la pretul normal si scapi de tevatura cu tichetele.
Pe net se vand tichete cu 1800 - 2000 de lei (cel putin asa am vazut in anunturi inca nu am apucat sa dau vreun telefon).
Tot pe net doritorii cumpara tichete cu 1200 - 1700 lei (doresc dar nu stiu daca si obtin pretul asta).
Mai achizitioneaza cineva masina prin programul remat? La ce pret ati gasit tichetele, cat v-ati gandit sa dati pe ele si de unde le luati?
Merci.


Sa stii ca asta e pretul pietei, peste 2500 pe voucher pt ca oamenii nu lasa la pret fiind putine vouchere anul acesta. cei care scriu ca se cumpara sub 2000 un tichet sunt dealeri sau bisnitari care vor sa coboare pretul si sa faca ei profit.
  • LsMei

  • Mesaje scrise: 7
  • Locatie: Arges
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 07 Jan 2008

  • Mesaj Privat
Eu mi-am luat masina de ceva vreme. 2100 voucher de la dealer + 2000 voucher particular
Skip ads

  1. Home
  2. Discutii Generale

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR