Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Discutii Generale
  • vyperxx

  • Mesaje scrise: 10
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Corsa 1996 Z16XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 24 Mar 2012

  • Mesaj Privat
Salut a venit vremea sa imi iau si eu masina din nou.....
Acum as dorii daca imi poate spune cineva unde sunt targurile cele mai bune.Am aflat ca la Arad si Timisoara da nu am gasit locatia exacta.Imi puteti spune pe unde sunt,preturile cam cum sunt,si daca sunt sau nu multi samsari?

Am uitat sa precizez ca as dori un Opel Corsa B 1.2 16v sau 1.4 16v
Multumesc
  • EL-GABRY

  • Mesaje scrise: 1,477
  • Locatie: Neamt
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 15 Jul 2009

  • Mesaj Privat
Cand te duci in targul auto, te intrebi invers: Sunt sau nu multi proprietari de masini in acte?
Ca la ce masina cauti, nu merita sa bati atata drum, gasesti sigur in Bucuresti una cat de cat OK.
Cel mai bun sfat pe care ti-l pot da, este sa iei masina unui coleg de pe forum. Macar stie situatia ei.
Si inca ceva, ca sunt patit: Ai grija la vestitul Certificat Fiscal!
  • Luci Sefu

  • Mesaje scrise: 200
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2007 Z19DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 20 Nov 2008

  • Mesaj Privat
Nu ti-as recomanda sa iti cumperi masina din targ, unde 90% sunt samsari.
  • alexneb1

  • Mesaje scrise: 131
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 06 Nov 2011

  • Mesaj Privat
sa nu te duci la noi in targ ,,am vazut saptamana trecuta masini coafate cu pasta corectoare ,vopsite cu oja pe praguri ,tico in 7 nuante de alb Smile ,,recomand targul din arad (si acolo sunt samsari dar parca au mentalitate mai de vest asa ,am luat de acolo in decursul anilor un golf 3 adus din germania ,si un astra caravan , amandoua masini bune, fara probleme multe ,dar sunt oameni si oameni ,am vazut si niste neni care cosmetizau un mercedes S cu niste smirghel ,spray vopsea si folie ,, a mai luat un prieten masina dintr-un targ din cluj ,,dar mi-a zis ca masini bune preturi mari . in alta ordine de idei daca vrei sa iei masina din targ ,ia un mecanic cu tine si vb aia ''beleste ochii ca daca nu ...) stii continuarea ,e plin de tzepe peste tot , app in targ la autovit era o corsa neagra 1.4 ,,dar pot sa jur ca avea aripa dreapta vopsita cu sprayul ,spor la cautari.
  • vyperxx

  • Mesaje scrise: 10
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Corsa 1996 Z16XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 24 Mar 2012

  • Mesaj Privat
Multumesc mult pentru sfaturi,o sa ma uit sa gasesc pe aici prin bucuresti sau la colegi de pe forum.Poate gasesc ceva frumos,multumesc inca o data
Skip ads

  1. Home
  2. Discutii Generale

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR