Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Discutii Generale
  • Maverick

  • Mesaje scrise: 1,186
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2003 Y20DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 11 Mai 2006

  • Mesaj Privat
Salutare, eu sunt Bogdan, din Bucuresti. 28 de anisori si foarte necasatorit De profesie arheolog dar nu profesez Embarassed

Iubesc (in ordinea asta) femeile, masinile si muntele.

Evolutie: o Dacia berlina din '78 urmata de o Corsa, iar acum o Astra G (cea din semnatura). Imi doresc o Vectra C si plimbari cat mai multe alaturi de iubita mea Smile


Skip ads

  • men_george

  • Mesaje scrise: 112
  • Locatie: Ilfov
  • Masina: Astra 2005
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 01 Jun 2007

  • Mesaj Privat
george ma numesc, am 22ani , sunt student la romano-americana, Bucuresti, am avut la 18 ani o dacie (dacia dedicatie) care dupa o vara fierbinte a cedat psihic, am continuat cu un clio hach 1.5 dci, caruia la a doua revizie ii schimbam pompa de injectie, asa ca am hotarat sa-mi iau benzinar, asta h 1.6 elegance,
im momentul de fata astept de 5 luni un gtc,
si uite asa v-ati dat seama care este hobby-ul meu

asta-s eu

asta e actuala masina



Ultima modificare facuta de men_george la Vin 29 Jun, 2007 9:46 pm
  • pony_burn

  • Mesaje scrise: 273
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Vectra 2001 Y20DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 10 Jul 2006

  • Mesaj Privat
pony
Mugurasii sunt perfecti.

Cam atat.
  • alex_arhire

  • Mesaje scrise: 989
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2001 Z20LET
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 10 Sep 2006

  • Mesaj Privat
Eu sunt Alex, aproape 23 ani; sunt student la Romano-Americana in ultimul an, necasatorit bla bla bla. Prima masina a fost o Dacie 1310 (pe care inca o mai am), dupa care a urmat Astra G. Ca hobby`uri: muuuuuuulte plimbari cu masina prin tara si nu numai.
Skip ads

  • boxpalet

  • Mesaje scrise: 52
  • Locatie: Mures
  • Masina: Vectra 1992
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 27 Jun 2007

  • Mesaj Privat
Reghin Mures 22 ani student
  • D@ny

  • Mesaje scrise: 369
  • Locatie: Arad
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 28 Jun 2007

  • Mesaj Privat
Arad , 13 ani jumate, elev si pt ca ultimele 2 masini ale parinitilor au fost opel mi-am zis sa ma inscriu si eu in clubopel si sa ma documentez Very Happy
  • curcanu

  • Mesaje scrise: 1
  • Locatie: Covasna
  • Masina: Meriva 2006 twinport
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 30 Jun 2007

  • Mesaj Privat
salut!crde cineva ca merita sa-mi cumpar un auto Meriva
2006,motorizare 1,4 cmc 90 cp?
  • Florin M

  • Mesaje scrise: 390
  • Locatie: Brasov
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 10 Dec 2006

  • Mesaj Privat
vezi ca esti in offtopic

offtopic:

mie imi place, e o masina de familie.
nasul meu isi ia o meriva noua de 1,6
Skip ads

  • morfu

  • Mesaje scrise: 36
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Corsa 2006 Z12XEP
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 23 Apr 2007

  • Mesaj Privat
Salut, ma cheama Florin, am 22 ani si sunt din Bucuresti.
Sunt student la drept, mereu in cautare sa dau pe cineva in judecata pentru sute de milioane, nu muncesc, am doar perspective si o prietena lasciva, fara intentii de casatorie, nu apreciem sexul matrimonial. Very Happy

Imi place astra gtc.
  • bomber

  • Mesaje scrise: 26
  • Locatie: Sibiu
  • Masina: Astra Z16 XEP
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 08 Jul 2007

  • Mesaj Privat
farte a scris:Ca la politie:
Nume:Farte
Prenume:Gheorghe(azi e ziua mea)
Starea civila:casatorit,38 ani,1 copil(11 ani)
Profesie: subinginer minier,actualmente disponibilizat(mama lor de banditi ca m-au lasat fara servici!)
Hobby: masini,fotbal,drumetiile,marea(fie ea si neagra)
Masini:Lada.Oltcit,actualmente masina din semnatura(mi-ar placea sa ma dau cu Claudia Schiffer ,
dar ma dau cu ce am)
Telef:0745185326,daca veniti prin Baia Mare nu ezitati(am palinca de ma enerveaza,inca 1 litru si ma scoate din sarite......am glumat!)

La multi ani, cu multa sanatate!
  • mikyboy

  • Mesaje scrise: 5,735
  • Locatie: Sibiu
  • Masina: Insignia 2014 A20TDH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 08 Dec 2006

  • Mesaj Privat
Salutare,

Desi sunt mai vechi pe acest forum nu am apucat pana acum sa fac cunostiinta cu voi ceilalti opelisti.
Numele meu este Simu Mihai si sunt din Sibiu. Am aproape 30 de ani (septembrie) si sunt necasatorit deocamdata.... Ca pasiuni as enumera mersul cu bicicleta, drumetii si tehnica indiferent de tipul ei, sa fac multe fotografii.
Ca profestie sunt inginer mecanic cu un master in domeniu proiectarii si profesez ca inginer proiectant in mecatronica la o firma in industria automotive.
Inainte de asta am proiectat roboti de montaj (linia de fabricatie si montaj de la mobilul Siemens SL 75) si am construit hale metalice (reprezentanta Dacia - Renault de la Brasov, hala Arabesque de la Constanta, hala verde de flori de la iesirea dinspre Brasov spre Sighisoara). Am lucrat in facultate in ziarstica ca si tehnoredactor.
Pana acum cu ajutorul celor de aici (multumesc pe aceasta cale colegului Laurentiu Divora din Bucuresti)si cunostiintele si rabdarea mea am reusit rezolvarea mai multor probleme facand si tutoriale cu rezolvari si multe poze (special aer conditionat). Imi place sa mesteresc ori de cate ori am ocazia si am facut modelism vreo 8 ani si multe sporturi...
Am carnet de la 18 ani si am condus multe masini (cei mai multi km facuti peste granitele tarii) dar abia anul trecut in noiembrie mi-am luat si eu prima mea masina care bineinteles este OPEL Astra Caravan 2.0 101CP masina care imi place mult de tot cu toate partile ei frumoase si rele pe care le descopar zi de zi...
Incercam acum cu colegii din Sibiu inchegarea unor intalniri locale pentru a extinde aceasta comunitate atata de bine inchegata si atat de prietenoasa cum este cea a opelistilor.
Pe curand printre paginile forumului in special pe cea cu tutoriale... Mihai
  • cozmino

  • Mesaje scrise: 992
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Corsa 2014
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 13 Mar 2007

  • Mesaj Privat
Cozmin , 21 de ani, necasatorit ( relatie stabila de 3 ani) , nascut si crescut in Bacau pana la varsta de 18 ani, de atunci in Bucuresti . Fost student la Romano-Americana , Informatica Manageriala, am abandonat din pricina preocuparilor care imi aduceau anumite venituri . Fost "bisnitar" de echipamente electronice(laptopuri, notebookuri, smartphone-uri si handheld pc-uri) si de replici de ceasurile ale unor firme cu renume pe piata . Am abandonat si aceste preocupari(se castiga bine Crying or Very sad ) insa persoana cu care colaboram s-a reprofilat , astfel accesul la acele produse fiindu-mi restrictionat complet .

Ca hobby-uri tot ce tine de auto( I love my Opel Very Happy ) , plimbari, excursii, calculatoare , internet si muzica .

Dupa terminarea liceului, mi-am depus activitatea 7 luni , la o companie romano-israeliana din bacau ce se ocupa cu cercetare, proiectare si producere de echipamente militare si comerciale . A lot of technology there Shocked . A fost o experienta marcanta pentru mine, am invatat multe .

Momentan activez la o companie multi-nationala in Bucuresti , pe partea de IT .
Ca planuri de viitor, inscrierea, din nou, la facultate , dar nu la Romano-Americana(no offence ptr studentii ei) .


Hai ca v-am plictisit destul !

Toate cele bune !
Skip ads

  • teodor

  • Mesaje scrise: 397
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2012 A14NET
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 31 Aug 2007

  • Mesaj Privat
hi
teodor , casatorit(a 2 oara) un baiat (alex 12 ani) ,sofer amb. ,locuiesc pe sos.Giurgiului ,pasiuni F1 ,masini(opelu in special) ,ceva fete cind e timp si loc ,pc-ul la greu .
respecte si numai bine
th
  • marian_sro

  • Mesaje scrise: 3,805
  • Locatie: piatra neamt
  • Masina: Vectra 1999 x20xev
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 08 Apr 2007

  • Mesaj Privat
marian,piatra neamt 27 de ani ,necasatorit inca.absolvent de ase,administratie publica
am avut o gramada de joburi,de 2 ani sunt tehnician autorizat pt case de marcat fiscale.....in traducere taximetre.
permis din 1998,mi-au trecut prin mana 2 citroen visa(1 il mai am),2 dacii una din 1991 smenuita si una din 1998
opelul il am din martie 2007 si ma declar super multumit.inca sunt socat ca gasesc piese pe stoc(la citroen asteptam 1 saptamana)
pasiuni:pescuit,mecanica,imi place sa ma bag la setari cum supun prietenii mei..si bineinteles,tinand cont ca de la 14 ani numaram zilele pana la permis,......masinile si condusul
imi doresc un vectra c prin 2010 Very Happy
  • racz gabriel

  • Mesaje scrise: 12
  • Locatie: Cluj
  • Masina: Agila 2002 z12xe
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 14 Jun 2007

  • Mesaj Privat
inginer electromecanic din Dej 31 ani casatorit 2 copii, baiat 5 ani, fata 3 ani muncesc in minerit la Dej, ca evolutie o skoda mb1000, dacia 1300, opel agila1,2, pasiuni masinile
  • boxpalet

  • Mesaje scrise: 52
  • Locatie: Mures
  • Masina: Vectra 1992
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 27 Jun 2007

  • Mesaj Privat
Din Targu Mures , 22 ani student la Universitatea Petru Maior,
reprezentant vanzari Vodafone, si sambata viitoare imi iau masina personala
URA!

te rog sa nu mai scrii cu majuscule.
in limbaj internet, inseamna ca tipi
editat de maiandrei

  • thrall_24

  • Mesaje scrise: 51
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 1993 C14NZ
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 08 Jan 2007

  • Mesaj Privat
alexandru, 28 ani, inginer mecanic, bucuresti, conceptor la renault
  • devils

  • Mesaje scrise: 151
  • Locatie: Tg. Mures
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 09 Jun 2006

  • Mesaj Privat
Tg Mures, Cristi, 27 ani, casatorit, inginer proiectant in arhitectura, fost kadett-ist...viitor vectra-list
  • marafetu_80

  • Mesaje scrise: 99
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Vectra 2003 Z22SE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 08 Jun 2007

  • Mesaj Privat
Salut sunt Bogdan ,27 de ani ,insurat si cu un bebe pe drum , am terminat dreptul, pana acum un an am fost calculatorist inrait(Ultra Pro, Depozitul de Calculatoare) , in prezent lucrez in Politia Romana la un departament IT, am permis de 8 ani ca istoric am avut o Dacie din '86(prima dragoste), o Dacie din '94, Logan din '05 si acum o Vectra C din '03 pot spune ca a fost dragoste la prima vedere.
  • gone_in_59sec

  • Mesaje scrise: 18
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Vectra 2002 DTI
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 25 Sep 2007

  • Mesaj Privat
salut
numele este romeo si cred ca sunt unul din cei mai noi de pe acest site
cat despre masini ce sa zic am avut destule ( dacia ,ford,audi iar ford ,opel ) dar sincer sunt impresionat de opelul Vectra C pe care il posed acum
sunt putin cam disperat in privinta masinii deja am bagat foarte multi bani in ea...sper sa merite
cat despre mine ce sa zic....sunt director la o firma de constructii care are ca domeniul principal "termopanele" (de aici si norocul meu de a-mi schimba masina la 6 luni) am 27 ani si sunt disperat rau de tot dupa viteza
Skip ads

  1. Home
  2. Discutii Generale

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR